Projekt „Złota Perełka” : Możesz z niego dodatkowo skorzystać, szczególnie gdy:
1) długo już szukasz sam perełki w swoim mieście i nie możesz znaleźć
2) znalazłeś swoją perełkę, ale chcesz sięgać po WIĘCEJ
3) mieszkasz zagranicą i ciężko o perełki
4) zastanawiasz się jak przeskoczyć w rok z 480 tys. zł na 960 tys. zł w swoim kapitale 🙂
5) przede wszystkim CHCESZ SZYBKO i DOBRZE ZAROBIĆ.

TERAZ ZAPOZNAJ SIĘ Z PLIKIEM, a potem czytaj dalej.

Ofertę dostajesz jako jedna/jeden z pierwszych. W internecie jeszcze jej nie ma. Dlatego masz pierwszeństwo rezerwowania miejsca.
Perełki będę przekazywał zgodnie z kolejnością wg rezerwacji miejsc. Jeśli chcesz być pierwszym, to nie czekaj – rezerwuj miejsce.
Pisz do mnie – wspólnie przeczytamy sobie przygotowaną umowę i działamy. Za kilka dni ofertę roześlę do czytelników spoza WIWN, których mam ok 4000 na samym Facebooku, więc miejsca szybko się zapełnią – a liczba miejsc jest ograniczona.

Obecne dwa projekty, do których się przygotowuję to: Kamienica w Rabce (mam tu materiał filmowy – cała analiza, dzisiaj wrzucę na youtube – potem udostępnię Ci link), oraz blok w Poznaniu. Blok w Poznaniu będzie miał 105 mieszkań i 40 mieszkań powinno być do przejęcia przez Uczestników WIWN (może się okazać, że będzie ich więcej do przejęcia). Wyliczenia są proste: kupujesz mieszkanie w stanie deweloperskim za załóżmy 4700 a sprzedajesz po 5500 (bo taka jest obecnie najniższa cena mieszkań w Poznaniu na rynku pierwotnym). Czyli zarabiasz 40 tys zł na mieszkaniu 50m2 bez konieczności remontowania go.

Te projekty sa pewne, sprawdzone i rekomendowane przeze mnie. Jesteś zainteresowany – pisz.