Powiedz mi proszę coś o sobie – całkowicie anonimowo!

Przygotowuję dla Ciebie bardzo wartościowe informacje o skutecznym inwestowaniu w nieruchomości. Podczas szkoleń na żywo oraz webinarów mówię między innymi o tym, jak uniknąć wielu zagrożeń, czyhających na początkujących inwestorów. Prezentuję wszystkie etapy procesu inwestycyjnego i pokazuję na przykładach z życia, w jaki sposób również Ty możesz bezpiecznie inwestować w nieruchomości, tak aby osiągać maksymalne zyski. Dlatego chciałbym się dowiedzieć, w jakim zakresie potrzebujesz wsparcia oraz jakich informacji poszukujesz?

W czym i w jaki sposób mógłbym Tobie pomóc?

Wypełnij proszę jedną z dwóch ankiet (w zależności od tego, jakie posiadasz doświadczenie w obrocie nieruchomościami). W ten sposób pomożesz mi dopasować materiały informacyjne i szkoleniowe konkretnie do Twoich potrzeb:

Twoje odpowiedzi będą dla mnie inspiracją do kolejnych artykułów i szkoleń.
Dziękuję!

Jeśli chcesz skorzystać z rocznego mentoringu, na którym zrobisz pierwszą inwestycję ze mną, poproś o ankietę, na podstawie której przygotuję Ci ofertę.

Warsztaty trwają rok, to Twoje działania w terenie. Dostajesz pełnię wiedzy i od razu stosujesz ją w terenie. To unikalne szkolenie, nieporównywalne do żadnego innego na rynku. Jestem pionierem w tym zakresie. W terenie działa już 150 osób w całej Polsce. Osoby te z powodzeniem inwestują. Nie zostaniesz z żadnym pytaniem, na które nie uzyskasz odpowiedzi. Dostaniesz dokładną instrukcję działania oraz możliwość rozwiązywania powstających problemów na bieżąco.


    Niniejszym wyrażam zgodę, na:    *Zaznaczenie wszystkich powyższych zgód jest konieczne, abyśmy mogli wysyłać do Ciebie wiadomości e-mail, w tym ofertę na mentoring.
    Pole telefon jest nieobowiązkowe, zalecamy jego uzupełnienie w celu szybszego kontaktu telefonicznego.