Make Money
on Real Estate

Książka „Zarabiaj na nieruchomościach” pomoże Ci zrozumieć
sposoby finansowania inwestycji w nieruchomości, tak aby
Twoje inwestowanie było bezpieczne, efektywne i zawsze
zakończone sukcesem!

Twój Przewodnik
Do Wolności Finansowej!

Jak zaplanować sukces

“Kto nie planuje, ten planuje porażkę”.
To twierdzenie najlepiej odzwierciedla proces planowania inwestycji w nieruchomości.
Z tej książki dowiesz się jak należy przygotować się przed swoją pierwszą inwestycją, jakie zagrożenia czyhają na nieprzygotowanych i jak Ty możesz ich uniknąć.

40-100% zwrotu z inwestycji

Poznasz dokładny plan działania, w jaki sposób, stosując się do wskazówek z tego poradnika, uzyskać nawet do 100% rocznie zwrotu z inwestycji. Kilkaset mieszkań, kupionych i sprzedanych z zyskiem przez czytelinków tej książki – przedstawicieli różnych zawodów – którzy wcześniej nie mieli pojęcia o inwestowaniu pokazuje, że każdy może się
tego nauczyć i zacząć dobrze zarabiać
na nieruchomościach. Trzeba tylko
zrobić ten pierwszy krok.

Jak w 6 lat zostać rentierem

Bazując na własnych doświadczeniach z polskiego rynku, Autor opracował niezwykle skuteczną strategię inwestowania, pokazującą jak w ciągu 6 lat dojść do rentierstwa i dalej mądrze korzystać ze zgromadzonego kapitału. Aby podobie jak on stać się rentierem, wystarczy tylko skopiować pokazane tu metody Wojciecha i ściśle trzymać się jego zaleceń.

wojciech-orzechowski-wiwn-pl

WOJCIECH ORZECHOWSKI

Biznesmen, Inwestor, Coach, Rentier. Twórca Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości – WIWN.pl®. Autor książki Zarabiaj na nieruchomościach. Twórca Symulatora inwestowania w nieruchomości „Rentier”

Biznesmen – od 20 lat jest przedsiębiorcą. Prowadzi firmy Go3.pl, WIWN.pl, Benton.pl Od 4 lat zasiada w Zarządzie Wspólnoty lokali komercyjnych zarządzając Nieruchomościami o wartości ponad 60 milionów złotych, gdzie obecnie jest prezesem zarządu.

Inwestor – Praktyk. Inwestuje w Nieruchomości już ponad 10 lat.
Uczył się na swoich błędach. Dzisiaj uczy innych, jak ich nie popełniać.

Rentier – w 2014 r. osiągnął wolność finansową i zamieszkał we Włoszech, gdzie przez 2 lata odpoczywał i cieszył się życiem. Po powrocie do Polski
rozwijał autorski projekt szkoleniowy, skierowany do młodych inwestorów.

Coach – Twórca Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości WIWN.pl® – przeprowadza Uczestników za rękę przez cały proces inwestycyjny. Przeszkolił setki absolwentów – inwestorów, którzy dzięki niemu kupili, wyremontowali i sprzedali nieruchomości. Każdy absolwent WIWN zarobił na swojej transakcji!

Autor książki „Zarabiaj na nieruchomościach” oraz „200 pytań do eksperta. Odpowiada Inwestor – Wojciech Orzechowski”, która ukaże się niebawem. Prowadzi blog www.zarabiajnanieruchomosciach.pl

Twórca Symulatora Inwestowania w Nieruchomości, w postaci gry planszowej „Rentier”. Celem gry jest nauczyć się obracać nieruchomościami w Polsce.

Najlepszy wybór - książka drukowana

Wyjątkowo praktyczny poradnik, napisany lekkim, zrozumiałym językiem, w formie przewodnika, który prowadzi Cię za rękę i krok po kroku szczegółowo wyjaśnia, każdy etap inwestycji. Zawiera odpowiedzi na pytania większości inwestorów, rozpoczynających swoją przygodę z rynkiem nieruchomości. Jest to publikacja, którą możesz otworzyć na dowolnym etapie inwestycji, a z pewnością znajdziesz rozdział, który w danej chwili pomoże Ci podjąć właściwą decyzję, prowadzącą do sukcesu!.

E-book - wersja elektroniczna

Pobierz bezpłatny fragment e-booka  i przekonaj się, że
warto przeczytać całość 🙂

Audiobook - wersja elektroniczna

Propozycja dla osób jeżdżących w długie trasy.
Pobierz bezpłatny fragment audiobooka

Książka - Zarabiaj na nieruchomościach.

    Odbierz Prezent

    Warsztaty Inwestowania w Nieruchomości WIWN®