W ramach Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości stawiamy na szeroki zakres rozwoju osobistego. Zależy nam, aby osoby, które interesują się nieruchomościami, poszerzały swoje kompetencje, zdobywały wiedzę, którą wykorzystają nie tylko w nieruchomościach, ale także w swoich biznesach.

W ciągu tych kilku lat, od kiedy trwają Warsztaty WIWN®, udało nam się wypracować dobre relacje biznesowe ze świetnymi specjalistami, dzięki czemu dzisiaj proponujemy Wam różne szkolenia w dedykowanych, lepszych cenach.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

1 lipca, Kraków: Flipy, wynajem, deweloperka czy może inwestycja w grunty? Spotkanie Regionalne WIWN.

1 lipca 2021 - godz. 18:00 - 22:00

Spotkanie regionalne WIWN® Kraków
Temat: Flipy, wynajem, deweloperka, a może inwestycja w grunty?
Spotkanie organizuje lider WIWN® Kraków – Dariusz Kusper.
Naszym gościem i prelegentem będzie Daniel Miedziński – inwestor z Wrocławia, inwestor, deweloper.
Po długiej przerwie spowodowanej lockdown’em wracamy do cyklu spotkań regionalnych. Na każde spotkanie staramy się zapraszać prelegentów, którzy przekażą nam swoją wiedzę i doświadczenie. Po wykładach zawsze jest czas na networking.

Naszym gościem tym razem będzie Daniel Miedziński – inwestor z Wrocławia, inwestor, deweloper. Inwestor z Wrocławia który aktywnie działa w zakresie flipów na rynku pierwotnym, wtórnym, zarządzaniu najmem ale także jest deweloperem i inwestuje w grunty. W ciągu kilku godzin postara się opowiedzieć o wadach i zaletach każdych z inwestycji oraz opowie o paru swoich inwestycjach.

Daniel Miedziński – Właściciel firmy Rent Invest, którą rozwija na kilku płaszczyznach. Główny obszar działania to przygotowywanie gotowych mieszkań inwestycyjnych oraz zarządzanie najmem mieszkań własnych i inwestorów. Pozostałe obszary to flipy na rynku wtórnym i pierwotnym, inwestycje deweloperskie oraz inwestycje w grunty.

Swoją przygodę z nieruchomościami rozpoczął w 2017 roku bez własnego kapitału, zaciągając nawet pożyczkę na wkład własny do kredytu.

W roku 2020 mimo pandemii zwiększył zyski 6-krotnie względem roku 2019. Od grudnia 2020 do maja bieżącego roku sfinalizował w sumie ok 100 transakcji. Jest zwolennikiem dywersyfikacji, dlatego inwestuje w różnych obszarach nieruchomości.
W swoich projektach operuje również kapitałem inwestorów i pokazuje, że można realizować różne projekty bez wkładu własnego.
Nie musisz należeć do społeczności WIWN®, aby wziąć udział w spotkaniu! Zapraszamy każdego, kto interesuje się nieruchomościami, działa w tej branży, chce się rozwijać i nawiązywać relacje biznesowe
To spotkanie nieruchomościowe ma na celu poszerzenie wiedzy każdego z uczestników. Oprócz tego na tym spotkaniu spotkasz osoby, które aktywnie działają na rynku nieruchomości poprzez zakup-sprzedaż mieszkań, wynajem, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami czy świadczenie innych usług uzupełniających jak zarządzanie najmem czy usługi sprzątające. Na każdym z spotkań część uczestników poszukuje kapitału, kolejna część posiada okazje inwestycyjne, a pozostali posiadają czas, poprzez nacisk na networking bez problemu odnajdziesz osobę z którą będziesz w stanie wejść w biznes.

Data:

1 lipca 2021 r. (czwartek).

Godz. 18.00 – 20.00 – Panel wykładowy

Godz. 20.00 – Networking

Miejsce: 

Hotel Galaxy

ul. Gęsia 22A

Kraków

KLIKNIJ TUTAJ

Organizator

WIWN.PL®
Email:
marketing@wiwn.pl
Strona internetowa:
www.wiwn.pl

Miejsce

Kraków
Poland + Google Map