W ramach Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości stawiamy na szeroki zakres rozwoju osobistego. Zależy nam, aby osoby, które interesują się nieruchomościami, poszerzały swoje kompetencje, zdobywały wiedzę, którą wykorzystają nie tylko w nieruchomościach, ale także w swoich biznesach.

W ciągu tych kilku lat, od kiedy trwają Warsztaty WIWN®, udało nam się wypracować dobre relacje biznesowe ze świetnymi specjalistami, dzięki czemu dzisiaj proponujemy Wam różne szkolenia w dedykowanych, lepszych cenach.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

14 lipca, Poznań: Jak znaleźć i kupić mieszkania zadłużone – przygotuj się na okazje z pandemii. Spotkanie Regionalne WIWN.

14 lipca 2021 - godz. 18:00 - 22:00

Spotkanie regionalne WIWN® Poznań
Temat: Jak znaleźć i kupić mieszkania zadłużone – przygotuj się na okazje z pandemii.
Spotkanie organizuje lider WIWN® – Patryk Sobczyk.
Naszym gościem i prelegentem będzie Jerzy Sempowicz – przedsiębiorca od 1992 roku, właściciel hurtowni zegarmistrzowskiej, autor książki „Od kelnera do rentiera”, szkoleniowiec, chemik i mistrz kreatywnego inwestowania.
Odważne podejście do tematu inwestowania, niestandardowe rozwiązania oraz wieloletnie doświadczenie sprawia, że jego nazwisko pojawia się wśród najbardziej znanych marek w branży nieruchomości. Przetestował szeroki wachlarz inwestycji od garaży poprzez mieszkania, aż do lokali komercyjnych.
Zagadnienia wynajmu, podnajmu, remontów, budowania czy flipowania to dla niego codzienność.
Specjalista od wynajdywania inwestycyjnych perełek, rozwiązywania spraw trudnych i niemożliwych 😉
Prowadzi szkolenia z zaawansowanych metod pozyskiwania nieruchomości.
Nie musisz należeć do społeczności WIWN®, aby wziąć udział w spotkaniu! Zapraszamy każdego, kto interesuje się nieruchomościami, działa w tej branży, chce się rozwijać i nawiązywać relacje biznesowe
To spotkanie nieruchomościowe ma na celu poszerzenie wiedzy każdego z uczestników. Oprócz tego na tym spotkaniu spotkasz osoby, które aktywnie działają na rynku nieruchomości poprzez zakup-sprzedaż mieszkań, wynajem, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami czy świadczenie innych usług uzupełniających jak zarządzanie najmem czy usługi sprzątające. Na każdym z spotkań część uczestników poszukuje kapitału, kolejna część posiada okazje inwestycyjne, a pozostali posiadają czas, poprzez nacisk na networking bez problemu odnajdziesz osobę z którą będziesz w stanie wejść w biznes.
Data:

14 lipca 2021 r. (środa).

Godz. 18.00 – 20.00 – Panel wykładowy

Godz. 20.00 – 23.59 – Networking

Plan wydarzenia:

– 17:30 – 18:10 – Networking
– 18:10 – 18:30 – Przywitanie gości – Patryk Sobczyk
– 18:30 – 19:40 – Jak znaleźć i kupić mieszkania zadłużone – przygotuj się na okazje z pandemii – Jerzy Sempowicz
– 19:40 – 20:00 – przerwa kawowa – networking
– 20:00 – pamiątkowe zdjęcie
– 20:00 – 21:10 – Jak znaleźć i kupić mieszkania zadłużone – Jerzy Sempowicz
– 21:10 – Winestone – networking
 
Miejsce: 

Hotel Mercure**** Sala Stare Miasto B i Stare Miasto A
ul. Roosevelta 20,
Poznań

Organizator

WIWN.PL®
Email:
marketing@wiwn.pl
Strona internetowa:
www.wiwn.pl

Miejsce

Poznań
Polska + Google Map