W ramach Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości stawiamy na szeroki zakres rozwoju osobistego. Zależy nam, aby osoby, które interesują się nieruchomościami, poszerzały swoje kompetencje, zdobywały wiedzę, którą wykorzystają nie tylko w nieruchomościach, ale także w swoich biznesach.

W ciągu tych kilku lat, od kiedy trwają Warsztaty WIWN®, udało nam się wypracować dobre relacje biznesowe ze świetnymi specjalistami, dzięki czemu dzisiaj proponujemy Wam różne szkolenia w dedykowanych, lepszych cenach.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

15.09, Olsztyn: Spotkanie regionalne WIWN z Wojciechem Orzechowskim

15 września 2020 - godz. 18:00 - 21:00

97 zł

ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE REGIONALNE WIWN® W OLSZTYNIE!

Spotkania regionalne WIWN® to:

Wiedza – Społeczność – Integracja – Motywacja – Rozwój – Biznes – Nieruchomości

Nie musisz należeć do społeczności WIWN®, aby wziąć udział w spotkaniu! Zapraszamy każdego, kto interesuje się nieruchomościami, działa w tej branży, chce się rozwijać i nawiązywać relacje biznesowe 🙂

Prelegentem będzie inwestor, twórca WIWN® (Warsztaty Inwestowania w Nieruchomości) Wojciech Orzechowski.

Spotkanie odbędzie się 15 września (wtorek). Start godz. 18.00.

Czas trwania ok. 3h.

Temat spotkania:

Inwestowanie w nieruchomości w nowej rzeczywistości.

  • Jak dobrze sprzedawać w dzisiejszych czasach mieszkania.
  • Jak inwestować z zerowym wkładem.
  • Dlaczego nieruchomosci cenowo będą rosły na wartości.
  • Nowa rzeczywistość.
  • Stan gospodarki na dzisiaj, co się działo w gospodarce przez wakacje.

Miejsce wydarzenia:

Przystań Hotel & SPA
ul. Żeglarska 4,
10-160 Olsztyn
woj. wamińsko-mazurskie

Liczba miejsc jest ograniczona!

Cena biletu zawiera:
– Udział w wydarzeniu
– Przerwę kawową

Wojciech Orzechowski – Od ponad 20 lat jest przedsiębiorcą. Prowadzi firmy Go3.pl, WIWN.pl i HomeRevyou. Inwestowaniem w Nieruchomości zajmuje się od 14 lat. Praktyk. Uczył się na swoich błędach. Dzisiaj uczy innych, jak ich nie popełniać. Posiada ponad 120 najemców, obecnie realizuje w Łodzi siedem projektów deweloperskich, m.in. Wiszące Ogrody na ul. Tuwima w Łodzi, MiniAkademik na ul. 6 sierpnia w Łodzi, oraz Kamienicę Słoneczne Tarasy na ul. Kilińskiego w Łodzi. Więcej możesz zobaczyć na stronie: www.100kamienic.pl. W 2014 roku osiągnął wolność finansową i zamieszkał we Włoszech. Spędził tam 2 lata odpoczywając i ciesząc się życiem. Twórca Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości WIWN.PL® – przeprowadza Uczestników przez cały proces inwestycyjny. Korzystając z wiedzy i osobistego wsparcia Wojciecha Orzechowskiego, już ponad 500 Inwestorów zrealizowało projekty, z których każdy wygenerował zyski znacznie przekraczające zakładane cele. Każdego dnia rozwiązuje skomplikowane sprawy, a swoją wiedzą i doświadczeniem chętnie dzieli się z innymi. Po latach praktyki na polskim rynku, opracował zabójczo skuteczną strategię Inwestowania w Nieruchomości, dzięki której grupa jego Inwestorów systematycznie osiąga rekordowe zyski.

To spotkanie nieruchomościowe ma na celu poszerzenie wiedzy każdego z uczestników. Oprócz tego na tym spotkaniu spotkasz osoby, które aktywnie działają na rynku nieruchomości poprzez zakup-sprzedaż mieszkań, wynajem, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami czy świadczenie innych usług uzupełniających jak zarządzanie najmem czy usługi sprzątające. Na każdym z spotkań część uczestników poszukuje kapitału, kolejna część posiada okazje inwestycyjne, a pozostali posiadają czas, poprzez nacisk na networking bez problemu odnajdziesz osobę z którą będziesz w stanie wejść w biznes.

Oprócz panelu wykładowego odbędzie się również Networking, czyli integracja, wymiana doświadczeń Uczestników wydarzenia!

KLIKNIJ TUTAJ

Szczegóły

Data:
15 września 2020
Czas:
18:00 - 21:00
Koszt:
97 zł
Wydarzenie kategoria:
Strona internetowa:
https://skleprentiera.pl/pl/p/15.09%2C-Olsztyn-Spotkanie-WIWN-z-Wojciechem-Orzechowskim/708

Organizator

WIWN.PL®
Email:
marketing@wiwn.pl
Strona internetowa:
www.wiwn.pl

Miejsce

Hotel Przystań & SPA
Żeglarska 4
Olsztyn, Poland
+ Google Map