W ramach Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości stawiamy na szeroki zakres rozwoju osobistego. Zależy nam, aby osoby, które interesują się nieruchomościami, poszerzały swoje kompetencje, zdobywały wiedzę, którą wykorzystają nie tylko w nieruchomościach, ale także w swoich biznesach.

W ciągu tych kilku lat, od kiedy trwają Warsztaty WIWN®, udało nam się wypracować dobre relacje biznesowe ze świetnymi specjalistami, dzięki czemu dzisiaj proponujemy Wam różne szkolenia w dedykowanych, lepszych cenach.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

15.10, Kielce: Milion dzięki inwestowaniu w nieruchomości. Spotkanie regionalne WIWN®.

15 października 2020 - godz. 18:00 - 21:00

97zł

Spotkania Regionalne WIWN®

Wiedza – Networking – Nieruchomości – Motywacja – Biznes

Zapraszamy na wydarzenie w Kielcach organizowane przez lidera WIWN® Świętokrzyskie – Dariusza Donata!

Temat: Milion dzięki inwestowaniu w nieruchomości.

Prelegent:

Patryk Sobczyk (inwestor z Poznania) – przedsiębiorca, prowadzący własną działalność o charakterze flipów, mieszkań inwestycyjnych i pośrednictwa w obrocie nieruchomościami pod nazwą Manufaktura Mieszkań, lider Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości WIWN.PL w Poznaniu, prowadzący poznański oddział Stowarzyszenia Nieruchomości na Wynajem „Mieszkanicznik”.

Odkąd pamięta zawsze działał kreatywnie i przede wszystkim na własną rękę. Z etatem nigdy nie było mu po drodze. Jako nastolatek zajmował się flipowaniem elektroniki – kupował tanio, robił ładne zdjęcia i sprzedawał drożej. Teraz robi to samo, tylko na nieruchomościach.

Pomimo młodego wieku skutecznie inwestuje. Ma już za sobą wiele zakończonych z sukcesem projektów. W roku 2019 zakupił kamienicę, która zostanie całkowicie przygotowana na mieszkania inwestycyjne.

Codzienna harówka nie jest mu obca, dzięki pasji do sportu. Sport nauczył go wytrzymałości, przełamywania swoich barier i stawiania sobie coraz wyższych celów. W wolnym czasie pasjonat biegania i triathlonu.

Podczas prelekcji opowie, w jaki sposób można zwiększać skalę dzięki umiejętnemu łączeniu różnych gałęzi swojej działalności w nieruchomościach: flipowanie na rynku pierwotnym i wtórnym, przygotowywanie mieszkań inwestycyjnych z podziałem na mikrokawalerki i pokoje, sourcing, prowadzenie biura nieruchomości oraz jego główny cel na najbliższe lata działalności – skupianie się na dużych obiektach typu kamienice.

Spotkanie odbędzie się 15 października (czwartek) 2020 r.

Start godz. 18:00
Wejście od godz. 17:00.

Willa Hueta
ul. Juliusza Słowackiego 25,
25-365 Kielce

To spotkanie nieruchomościowe ma na celu poszerzenie wiedzy każdego z uczestników. Oprócz tego na tym spotkaniu spotkasz osoby, które aktywnie działają na rynku nieruchomości poprzez zakup-sprzedaż mieszkań, wynajem, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami czy świadczenie innych usług uzupełniających jak zarządzanie najmem czy usługi sprzątające. Na każdym z spotkań część uczestników poszukuje kapitału, kolejna część posiada okazje inwestycyjne, a pozostali posiadają czas, poprzez nacisk na networking bez problemu odnajdziesz osobę z którą będziesz w stanie wejść w biznes.

KUP BILET

Szczegóły

Data:
15 października 2020
Czas:
18:00 - 21:00
Koszt:
97zł
Wydarzenie kategoria:
Strona internetowa:
https://skleprentiera.pl/pl/p/15.10%2C-Kielce-Milion-dzieki-inwestowaniu-w-nieruchomosci.-Spotkanie-regionalne-WIWN./819

Organizator

WIWN.PL®
Email:
marketing@wiwn.pl
Strona internetowa:
www.wiwn.pl

Miejsce

Kielce, Willa Hueta
Juliusza Słowackiego 25
Kielce, Świętokrzyskie 25-365
+ Google Map