W ramach Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości stawiamy na szeroki zakres rozwoju osobistego. Zależy nam, aby osoby, które interesują się nieruchomościami, poszerzały swoje kompetencje, zdobywały wiedzę, którą wykorzystają nie tylko w nieruchomościach, ale także w swoich biznesach.

W ciągu tych kilku lat, od kiedy trwają Warsztaty WIWN®, udało nam się wypracować dobre relacje biznesowe ze świetnymi specjalistami, dzięki czemu dzisiaj proponujemy Wam różne szkolenia w dedykowanych, lepszych cenach.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

15 lipca, Łódź: 15 Flipów na rynku pierwotnym to dopiero początek. Success story Marty Małyska. Spotkanie regionalne WIWN®

15 lipca 2021 - godz. 18:00 - 21:00

Spotkanie regionalne WIWN® Łódź
Temat: 15 Flipów na rynku pierwotnym to dopiero początek. Success story Marty Małyska.
Spotkanie organizuje lider WIWN® Łódzkie – Michał Kubisiak.

 

Czego dowiesz się na spotkaniu?

1. Moje doświadczenie z pracy u deweloperów
2. Co pozwala , a co przeszkadza osiągać sukces na pierwotnym (błędy, dobre patenty, na co zwrócić uwagę przy zakupie)
3. Negocjacje z deweloperem – jak szukać i dogadywać zakup
4. Współpraca z architektem na rynku pierwotnym – dlaczego nie robić projektu samemu
5. Aktualne trendy (style mieszkań)
6. Dobór ekipy + aktualne stawki + szczegóły przy ustaleniach prac dodatkowych
7. Omówienie 2/3 mieszkań ze zdjęciami
9. Procedura sprzedaży – na co warto zwrócić uwagę, czy korzystać z pośredników
9. Co może utrudnić przedłużyć sprzedaż
10. Persona klienta na rynku pierwotnym vs wtórny

Nie musisz należeć do społeczności WIWN®, aby wziąć udział w spotkaniu! Zapraszamy każdego, kto interesuje się nieruchomościami, działa w tej branży, chce się rozwijać i nawiązywać relacje biznesowe

To spotkanie nieruchomościowe ma na celu poszerzenie wiedzy każdego z uczestników. Oprócz tego na tym spotkaniu spotkasz osoby, które aktywnie działają na rynku nieruchomości poprzez zakup-sprzedaż mieszkań, wynajem, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami czy świadczenie innych usług uzupełniających jak zarządzanie najmem czy usługi sprzątające. Na każdym z spotkań część uczestników poszukuje kapitału, kolejna część posiada okazje inwestycyjne, a pozostali posiadają czas, poprzez nacisk na networking bez problemu odnajdziesz osobę z którą będziesz w stanie wejść w biznes.

Data spotkania:

15 lipca 2021 roku, godz. 18.00 – 21.00

Miejsce:

Centrum Łodzi – dokładny adres zostanie podany niebawem.

 

Marta Małyska – Założycielka frmy Wow House, inwestorka na rynku nieruchomości. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Podyplomowo ukończyła kierunek Rynek nieruchomości – wycena na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym UŁ. Prywatnie wielbicielka minimalizmu. Doświadczenie w pracy dla deweloperów pomaga jej ocenić możliwości związane z nieruchomością oraz dopasować poziom standardu wykończenia, który będzie adekwatny do każdego projektu wnętrz. Home staging i dekorowanie wnętrz to pasja, która pozwala łączyć wrażliwość artystyczną oraz wspieranie klientów w ich sukcesach sprzedażowych.

KLIKNIJ TUTAJ

Organizator

WIWN.PL®
Email:
marketing@wiwn.pl
Strona internetowa:
www.wiwn.pl

Miejsce

Łódź
Polska + Google Map