W ramach Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości stawiamy na szeroki zakres rozwoju osobistego. Zależy nam, aby osoby, które interesują się nieruchomościami, poszerzały swoje kompetencje, zdobywały wiedzę, którą wykorzystają nie tylko w nieruchomościach, ale także w swoich biznesach.

W ciągu tych kilku lat, od kiedy trwają Warsztaty WIWN®, udało nam się wypracować dobre relacje biznesowe ze świetnymi specjalistami, dzięki czemu dzisiaj proponujemy Wam różne szkolenia w dedykowanych, lepszych cenach.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

16.09, Rzeszów: Zagadnienia księgowo-prawne na rynku nieruchomości. Spotkanie Regionalne WIWN

16 września 2020 - godz. 18:00 - 21:00

150zł

Spotkanie regionalne WIWN® w Rzeszowie

Organizowane przez Liderów WIWN® Podkarpackie – Izabelę i Pawła Ligęska

16 września 2020 roku, godz. 18.00 – 21.00.

Temat spotkania: Zagadnienia księgowo-prawne na rynku nieruchomości.

Prelegenci: Sylwia Jaroszek z Kancelarii Podatkowej Control TAX oraz Małgorzata Skawińska z Kancelarii Prawnej LEXALIS

Adres: Grein Hotel Rzeszów, aleja Tadeusza Rejtana 1, 35-326 Rzeszów.

Nie musisz należeć do społeczności WIWN®, aby wziąć udział w spotkaniu! Zapraszamy każdego, kto interesuje się nieruchomościami, działa w tej branży, chce się rozwijać i nawiązywać relacje biznesowe 🙂

To spotkanie nieruchomościowe ma na celu poszerzenie wiedzy każdego z uczestników. Oprócz tego na tym spotkaniu spotkasz osoby, które aktywnie działają na rynku nieruchomości poprzez zakup-sprzedaż mieszkań, wynajem, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami czy świadczenie innych usług uzupełniających jak zarządzanie najmem czy usługi sprzątające. Na każdym z spotkań część uczestników poszukuje kapitału, kolejna część posiada okazje inwestycyjne, a pozostali posiadają czas, poprzez nacisk na networking bez problemu odnajdziesz osobę z którą będziesz w stanie wejść w biznes.

 

MAŁGORZATA SKAWIŃSKA – doktor nauk prawnych, adwokat, tłumacz języka włoskiego. Prowadzi kancelarię adwokacką w Rzeszowie specjalizującą się w obszarze najmu komercyjnego, odszkodowań oraz prawa karnego gospodarczego. Zajmuje się obsługą prawną podmiotów gospodarczych, w tym zagranicznych. Była wieloletnim tłumaczem języka włoskiego, wpisanym na listę tłumaczy Tribunale di Venezia. Prowadzi zajęcia z zakresu prawa handlowego i gospodarczego we WSPiA Rzeszowskiej Szkole Wyższej w Rzeszowie oraz w Collegium Humanum-Szkole Głównej Menedżerskiej z tematyki odpowiedzialności prawnej przedsiębiorców i menedżerów.

SYLWIA JAROSZEK – praktyk podatkowy, Prezes Zarządu Kancelarii Podatkowej Control TAX w Rzeszowie. Z wykształcenia ekonomista, stale podnoszący swoje kwalifikacje zawodowe i umiejętności. Na co dzień, od ponad 12 lat wspiera przedsiębiorców w rozliczeniach z fiskusem i zarządzaniu finansami. W trakcie swojej pracy zawodowej rozliczyła niezliczone grono podatników zarówno osób indywidualnych jak i przedsiębiorców z zakresu obrotu nieruchomościami i bieżącej działalności gospodarczej (handel, usługi, produkcja).   W 2017r. w ramach konkursu organizowanego przez Dziennik Gazeta Prawna pod patronatem merytorycznym Polskiej Izby Biegłych Rewidentów uzyskała tyt. najlepszego biura rachunkowego w woj. podkarpackim oraz wyróżnienie w zestawieniu ogólnopolskim (pn. Księgowy Roku 2017)

KUP BILET

Szczegóły

Data:
16 września 2020
Czas:
18:00 - 21:00
Koszt:
150zł
Wydarzenie kategoria:
Strona internetowa:
https://skleprentiera.pl/pl/p/16.09%2C-Rzeszow-Zagadnienia-ksiegowo-prawne-na-rynku-nieruchomosci.-Spotkanie-Regionalne-WIWN/814

Organizator

WIWN.PL®
Email:
marketing@wiwn.pl
Strona internetowa:
www.wiwn.pl

Miejsce

Rzeszów
Rzeszów, + Google Map