W ramach Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości stawiamy na szeroki zakres rozwoju osobistego. Zależy nam, aby osoby, które interesują się nieruchomościami, poszerzały swoje kompetencje, zdobywały wiedzę, którą wykorzystają nie tylko w nieruchomościach, ale także w swoich biznesach.

W ciągu tych kilku lat, od kiedy trwają Warsztaty WIWN®, udało nam się wypracować dobre relacje biznesowe ze świetnymi specjalistami, dzięki czemu dzisiaj proponujemy Wam różne szkolenia w dedykowanych, lepszych cenach.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

17.09, Katowice. Przez wolność finansową w podróż dookoła świata. Sławek Muturi. Spotkanie regionalne WIWN®.

17 września 2020 - godz. 17:30 - 21:30

137zł

SPOTKANIE REGIONALNE WIWN®

SŁAWEK MUTURI – AUTOR, RENTIER, PODRÓŻNIK

PRZEZ WOLNOŚĆ FINANSOWĄ W PODRÓŻ DOOKOŁA ŚWIATA

Zapraszamy na bardzo wyjątkowe spotkanie, na którym Sławek Muturi opowie o swojej drodze do wolności finansowej, czym ta wolność jest i po co jest, a najważniejsze, jak ją osiągnął.

Teraz Sławek, jak sam o sobie mówi, jest emerytem, bo już nie pracuje lub pracuje, kiedy ma na to ochotę. Ma jednak zagwarantowany stały dochód, dzięki któremu żyje, jak lubi. A o tym, że Sławek lubi podróże i odwiedził wszystkie kraje na świecie nikomu nie trzeba mówić.

KSIĄŻKA POMARAŃCZOWA WOLNOŚĆ FINANSOWA DLA KAŻDEGO UCZESTNIKA W PREZENCIE

Po spotkaniu zapraszamy do hotelowej restauracji na networking.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA

 

17 WRZEŚNIA GODZ. 17:30

PARK HOTEL DIAMENT KATOWICE

UL. WITA STWOSZA 37

 

Nie musisz należeć do społeczności WIWN®, aby wziąć udział w spotkaniu! Zapraszamy każdego, kto interesuje się nieruchomościami, działa w tej branży, chce się rozwijać i nawiązywać relacje biznesowe

To spotkanie nieruchomościowe ma na celu poszerzenie wiedzy każdego z uczestników. Oprócz tego na tym spotkaniu spotkasz osoby, które aktywnie działają na rynku nieruchomości poprzez zakup-sprzedaż mieszkań, wynajem, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami czy świadczenie innych usług uzupełniających jak zarządzanie najmem czy usługi sprzątające. Na każdym z spotkań część uczestników poszukuje kapitału, kolejna część posiada okazje inwestycyjne, a pozostali posiadają czas, poprzez nacisk na networking bez problemu odnajdziesz osobę z którą będziesz w stanie wejść w biznes.

KUP BILET

Szczegóły

Data:
17 września 2020
Czas:
17:30 - 21:30
Koszt:
137zł
Wydarzenie kategoria:
Strona internetowa:
https://skleprentiera.pl/pl/p/17.09%2C-Katowice.-Przez-wolnosc-finansowa-w-podroz-dookola-swiata.-Slawek-Muturi.-Spotkanie-regionalne-WIWN./817

Organizator

WIWN.PL®
Email:
marketing@wiwn.pl
Strona internetowa:
www.wiwn.pl

Miejsce

Katowice