W ramach Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości stawiamy na szeroki zakres rozwoju osobistego. Zależy nam, aby osoby, które interesują się nieruchomościami, poszerzały swoje kompetencje, zdobywały wiedzę, którą wykorzystają nie tylko w nieruchomościach, ale także w swoich biznesach.

W ciągu tych kilku lat, od kiedy trwają Warsztaty WIWN®, udało nam się wypracować dobre relacje biznesowe ze świetnymi specjalistami, dzięki czemu dzisiaj proponujemy Wam różne szkolenia w dedykowanych, lepszych cenach.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

23.09, Warszawa – Milion dzięki inwestowaniu w nieruchomości. Spotkanie WIWN®.

23 września 2020 - godz. 18:00 - 23:30

150zł

Spotkanie regionalne WIWN w Warszawie.

Spotkanie otwarte dla wszystkich zainteresowanych tematyką i Networkingiem.

TEMAT: Milion dzięki inwestowaniu w nieruchomości. Moja strategia inwestycyjna. Patryk Sobczyk

Data: 23 września 2020 r. (środa), godz. 18:00-23:59 (wejście od godziny 17:00)

Miejsce: 

Centrum konferencyjno – szkoleniowe „Golden Floor Tower”

Ul. Chłodna 51.

LIMIT osób: 70.

Patryk Sobczyk (inwestor z Poznania) – przedsiębiorca, prowadzący własną działalność o charakterze flipów, mieszkań inwestycyjnych i pośrednictwa w obrocie nieruchomościami pod nazwą Manufaktura Mieszkań, lider Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości WIWN.PL w Poznaniu, prowadzący poznański oddział Stowarzyszenia Nieruchomości na Wynajem „Mieszkanicznik”.

Odkąd pamięta zawsze działał kreatywnie i przede wszystkim na własną rękę. Z etatem nigdy nie było mu po drodze. Jako nastolatek zajmował się flipowaniem elektroniki – kupował tanio, robił ładne zdjęcia i sprzedawał drożej. Teraz robi to samo, tylko na nieruchomościach.

Pomimo młodego wieku skutecznie inwestuje. Ma już za sobą wiele zakończonych z sukcesem projektów. W roku 2019 zakupił kamienicę, która zostanie całkowicie przygotowana na mieszkania inwestycyjne.

Codzienna harówka nie jest mu obca, dzięki pasji do sportu. Sport nauczył go wytrzymałości, przełamywania swoich barier i stawiania sobie coraz wyższych celów. W wolnym czasie pasjonat biegania i triathlonu.

Podczas prelekcji opowie, w jaki sposób można zwiększać skalę dzięki umiejętnemu łączeniu różnych gałęzi swojej działalności w nieruchomościach: flipowanie na rynku pierwotnym i wtórnym, przygotowywanie mieszkań inwestycyjnych z podziałem na mikrokawalerki i pokoje, sourcing, prowadzenie biura nieruchomości oraz jego główny cel na najbliższe lata działalności – skupianie się na dużych obiektach typu kamienice.

To spotkanie nieruchomościowe ma na celu poszerzenie wiedzy każdego z uczestników. Oprócz tego na tym spotkaniu spotkasz osoby, które aktywnie działają na rynku nieruchomości poprzez zakup-sprzedaż mieszkań, wynajem, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami czy świadczenie innych usług uzupełniających jak zarządzanie najmem czy usługi sprzątające. Na każdym z spotkań część uczestników poszukuje kapitału, kolejna część posiada okazje inwestycyjne, a pozostali posiadają czas, poprzez nacisk na networking bez problemu odnajdziesz osobę z którą będziesz w stanie wejść w biznes.

Adam Grzymski – lider WIWN Mazowieckie zaprasza na spotkanie WIWN Regionalne 25 sierpnia o godz. 18:00. Tym razem, już po raz drugi w historii będziemy gościć wybitny duet specjalistów z dziedziny sprzedaży, czyli Roman Kawszyn i Adam Szaran. Ogromna wiedza w połączeniu z niezwykłą formą przekazu a także temat – powoduje, że musisz tam być. Każdy z Was chce sprzedać swoje mieszkanie, a jak wiecie lub jeszcze nie – kupujemy mieszkania od osób, które… polubimy i którym ufamy. Daj się więc polubić klientowi. Ważną informacją jest to, że nasze miejsce (Golden Floor) to bardzo prestiżowe miejsce z pięknym widokiem na panoramę Warszawy, ale przede wszystkim bardzo profesjonalnie podchodzącym do tematu Waszego bezpieczeństwa w temacie Covid19. Niestety jest nadal limit na to spotkanie, tj 70 osób i tylko tyle biletów możemy Wam sprzedać. Warto się śpieszyć, bo ostatnie spotkanie z Adamem i Romanem zgromadziło ponad 140 osób.

Adam Grzymski – Gospodarz spotkania – Mistrz organizacji, przedsiębiorca od 22 lat, inwestor na rynku nieruchomości, lider warszawskiego oddziału WIWN, motywator, przeciwnik konsumpcjonizmu w biznesie i propagator życia w zgodzie ze swoim portfelem.

W swoim życiu zawodowym niemal od początku tworzył dwie nogi biznesowe, dzięki czemu w słabszych momentach, miał pewność, że nic złego jemu i jego rodzinie się nie przytrafi.

Od 1998 roku prowadzi firmę Ligowiec.pl, która obecnie jest największą w Polsce komercyjną ligą piłkarską dla amatorów. Organizuje także turnieje i imprezy piłkarskie dla największych firm w Polsce. Jego klientami są i były m.in takie firmy jak: Stadion PGE Narodowy, Coca-Cola, Play, Polsat, TVP, TVN, Samsung, Toyota Motor Poland, Citibank, PKO BP.
Drugą nogą biznesową są od piętnastu lat nieruchomości. Wraz z żoną Anną konsekwentnie przygotowują się do emerytury opartej o nieruchomości.

Ważnym aspektem w jego działalności jest bycie liderem WIWN. Od trzech i pół roku organizuje spotkania regionalne w Warszawie, które mają dużą grupę sympatyków. Stworzył markę spotkań networkingowych, które dają ludziom wiedzę i niezbędne kontakty. Bierze w nich udział od stu do dwustu osób, także z poza Warsztatów WIWN. Konsekwentnie rozwija swoją markę osobistą, więcej na stronie: www.adamgrzymski.pl

KLIKNIJ TUTAJ

Szczegóły

Data:
23 września 2020
Czas:
18:00 - 23:30
Koszt:
150zł
Wydarzenie kategoria:
Strona internetowa:
https://skleprentiera.pl/pl/p/-23.09%2C-Warszawa-Milion-dzieki-inwestowaniu-w-nieruchomosci.-Spotkanie-WIWN.-Bilet-wstepu./816

Organizator

WIWN.PL®
Email:
marketing@wiwn.pl
Strona internetowa:
www.wiwn.pl

Miejsce

Warszawa