W ramach Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości stawiamy na szeroki zakres rozwoju osobistego. Zależy nam, aby osoby, które interesują się nieruchomościami, poszerzały swoje kompetencje, zdobywały wiedzę, którą wykorzystają nie tylko w nieruchomościach, ale także w swoich biznesach.

W ciągu tych kilku lat, od kiedy trwają Warsztaty WIWN®, udało nam się wypracować dobre relacje biznesowe ze świetnymi specjalistami, dzięki czemu dzisiaj proponujemy Wam różne szkolenia w dedykowanych, lepszych cenach.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

28-29 sierpnia, Poznań: Flipy na rynku pierwotnym, 2-dniowe szkolenie stacjonarne, prowadzący: Maciej Welman i Patryk Sołtysiak

28 sierpnia - 29 sierpnia

3900zł

Szkolenie „FLIP NA RYNKU PIERWOTNYM” ma na celu ukazanie alternatywnej możliwości pozyskania okazji inwestycyjnej, gdzie uczestnik będzie miał szansę poznać nowego Dostawcę Perełek na rynku pierwotnym.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA DO 25 OSÓB!

DLA KOGO SZKOLENIE?

Szkolenie kierowane jest zarówno dla tych, którzy mają doświadczenie w inwestowaniu, jak i dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z nieruchomościami i jeszcze nie kupili żadnego mieszkania w celach inwestycyjnych.

Podczas szkolenia prowadzący będą prezentować okazje inwestycyjne, ale inwestor/uczestnik tego szkolenia nie musi być z rejonu, w którym jest dostarczana perełka, ani tu inwestować, ponieważ wiedza przekazana na tym szkoleniu ma przełożenie w całej Polsce!

Po ostatnich szkoleniach Uczestnicy wystawili wysokie oceny prowadzącym i zostało rozdysponowane wiele perełek z rynku pierwotnego 🙂
W przerwie między pierwszym a drugim dniem będzie odbywał się aktywny networking pomiędzy uczestnikami szkolenia.

KLIKNIJ TUTAJ

Szczegóły

Start:
28 sierpnia
Koniec:
29 sierpnia
Koszt:
3900zł
Wydarzenie kategoria:
Strona internetowa:
https://skleprentiera.pl/pl/p/28-29-sierpnia%2C-Poznan-Flip-na-rynku-Pierwotnym.-2-dniowe-szkolenie-stacjonarne./908

Miejsce

Poznań
Polska