W ramach Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości stawiamy na szeroki zakres rozwoju osobistego. Zależy nam, aby osoby, które interesują się nieruchomościami, poszerzały swoje kompetencje, zdobywały wiedzę, którą wykorzystają nie tylko w nieruchomościach, ale także w swoich biznesach.

W ciągu tych kilku lat, od kiedy trwają Warsztaty WIWN®, udało nam się wypracować dobre relacje biznesowe ze świetnymi specjalistami, dzięki czemu dzisiaj proponujemy Wam różne szkolenia w dedykowanych, lepszych cenach.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Chorzów: Jak rozliczać Flipy – Grzegorz Grabowski – Spotkanie Regionalne WIWN – 5 marca

5 marca 2020 - godz. 18:00 - 21:00

150 ZŁ

Spotkanie Regionalne WIWN Śląsk – Grzegorz Grabowski – wynajmistrz.pl

 Jak rozliczać flipy – najkorzystniej, bez kosztownych błędów, zgodnie z przepisami podatkowym.

Grzegorz Grabowski – założyciel i współwłaściciel biura rachunkowego wyspecjalizowanego w rynku nieruchomości. Jego firma działająca pod marką Wynajmistrz.pl Biuro Rachunkowe obsługuje klientów prowadzących handel lokalami mieszkalnymi, najem, podnajem, noclegi dla turystów, pośrednictwo i inne.

Grzegorz jest autorem bloga Wynajmistrz.pl – serwisu o wszystkim, co jest związane z nieruchomościami mieszkalnymi, ich wynajmem i podatkami, z naciskiem na informacje praktyczne, ułatwiające życie wynajmującym i innym podmiotom działającym w branży nieruchomości.

Wydał również książkę “Podatek od najmu i rozliczenia z najemcami. Poradnik w 100% praktyczny“, która rozeszła się już w nakładzie kilkunastu tysięcy egzemplarzy.

Oprócz tego prowadzi wykłady i szkolenia na temat rozliczania handlu mieszkaniami, najmu i podnajmu.

Sam inwestuje w mieszkania na wynajem, prowadził jednak w przeszłości podnajem długoterminowy i flipy.

Nie musisz należeć do społeczności WIWN®, aby wziąć udział w spotkaniu! Zapraszamy każdego, kto interesuje się nieruchomościami, działa w tej branży, chce się rozwijać i nawiązywać relacje biznesowe 🙂

To spotkanie nieruchomościowe ma na celu poszerzenie wiedzy każdego z uczestników. Oprócz tego na tym spotkaniu spotkasz osoby, które aktywnie działają na rynku nieruchomości poprzez zakup-sprzedaż mieszkań, wynajem, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami czy świadczenie innych usług uzupełniających jak zarządzanie najmem czy usługi sprzątające. Na każdym z spotkań część uczestników poszukuje kapitału, kolejna część posiada okazje inwestycyjne, a pozostali posiadają czas, poprzez nacisk na networking bez problemu odnajdziesz osobę z którą będziesz w stanie wejść w biznes.

5 marca (czwartek), godz. 18.00. Spotkanie potrwa ok. 3h.

Hotel Focus Katowice Chorzów

Armii Krajowej 15,

41-506 Chorzów

KUP BILET

Szczegóły

Data:
5 marca 2020
Czas:
18:00 - 21:00
Koszt:
150 ZŁ
Wydarzenie kategoria:
Strona internetowa:
https://skleprentiera.pl/pl/p/Chorzow-Jak-rozliczac-Flipy-Grzegorz-Grabowski-Spotkanie-Regionalne-WIWN-5-marca/753

Organizator

WIWN.PL®
Email:
marketing@wiwn.pl
Strona internetowa:
www.wiwn.pl

Miejsce

Hotel Focus Chorzów
u. Armii Krajowej 15
Chorzów, 41-506
+ Google Map