W ramach Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości stawiamy na szeroki zakres rozwoju osobistego. Zależy nam, aby osoby, które interesują się nieruchomościami, poszerzały swoje kompetencje, zdobywały wiedzę, którą wykorzystają nie tylko w nieruchomościach, ale także w swoich biznesach.

W ciągu tych kilku lat, od kiedy trwają Warsztaty WIWN®, udało nam się wypracować dobre relacje biznesowe ze świetnymi specjalistami, dzięki czemu dzisiaj proponujemy Wam różne szkolenia w dedykowanych, lepszych cenach.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Chorzów: Potencjał rynku pierwotnego – Spotkanie Regionalne WIWN – 13 lutego

13 lutego 2020 - godz. 18:00 - 21:00

150pln

Spotkanie Regionalne WIWN Śląsk  Potencjał rynku pierwotnego – Maciej Welman

Maciej Welman – Maciej jest inwestorem, pośrednikiem na rynku pierwotnym i … pasjonatem motoryzacji! Ukończył studia w zakresie zarządzania i marketingu.

Każdego dnia zagłębia się w dziedzinie nieruchomości i szuka niestandardowych koncepcji inwestycyjnych. Od 5 lat obraca mieszkaniami na rynku pierwotnym z dużym powodzeniem. W zeszłym roku dostarczył 250 okazji inwestycyjnych na rynku pierwotnym wraz z Patrykiem Sołtysiakiem.

Na tym spotkaniu poruszy temat inwestowania na rynku pierwotnym nieruchomości

Nie musisz należeć do społeczności WIWN®, aby wziąć udział w spotkaniu! Zapraszamy każdego, kto interesuje się nieruchomościami, działa w tej branży, chce się rozwijać i nawiązywać relacje biznesowe 🙂

To spotkanie nieruchomościowe ma na celu poszerzenie wiedzy każdego z uczestników. Oprócz tego na tym spotkaniu spotkasz osoby, które aktywnie działają na rynku nieruchomości poprzez zakup-sprzedaż mieszkań, wynajem, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami czy świadczenie innych usług uzupełniających jak zarządzanie najmem czy usługi sprzątające. Na każdym z spotkań część uczestników poszukuje kapitału, kolejna część posiada okazje inwestycyjne, a pozostali posiadają czas, poprzez nacisk na networking bez problemu odnajdziesz osobę z którą będziesz w stanie wejść w biznes.

13 lutego (czwartek), godz. 18.00. Spotkanie potrwa ok. 3h.

Hotel Focus Katowice Chorzów
Armii Krajowej 15,
41-506 Chorzów

 

KUP BILET

Szczegóły

Data:
13 lutego 2020
Czas:
18:00 - 21:00
Koszt:
150pln
Wydarzenie kategoria:
Strona internetowa:
https://skleprentiera.pl/pl/p/Chorzow-Potencjal-rynku-pierwotnego-Spotkanie-Regionalne-WIWN-13-lutego/723

Organizator

WIWN.PL®
Email:
marketing@wiwn.pl
Strona internetowa:
www.wiwn.pl

Miejsce

Hotel Focus Chorzów
u. Armii Krajowej 15
Chorzów, 41-506
+ Google Map