W ramach Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości stawiamy na szeroki zakres rozwoju osobistego. Zależy nam, aby osoby, które interesują się nieruchomościami, poszerzały swoje kompetencje, zdobywały wiedzę, którą wykorzystają nie tylko w nieruchomościach, ale także w swoich biznesach.

W ciągu tych kilku lat, od kiedy trwają Warsztaty WIWN®, udało nam się wypracować dobre relacje biznesowe ze świetnymi specjalistami, dzięki czemu dzisiaj proponujemy Wam różne szkolenia w dedykowanych, lepszych cenach.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Kielce: Spotkanie regionalne WIWN® – Inwestowanie w nieruchomości – 13 lutego

13 lutego 2020 - godz. 18:00

97 zł

Niesamowite zyski z flipów na rynku pierwotnym – DARIUSZ KUSPER

Spotkanie regionalne WIWN® w Kielcach


Organizowane przez Lidera WIWN® ŚWIĘTOKRZYSKIE (Warsztaty Inwestowania w Nieruchomości) Dariusza Donata

Zarabiać na nieruchomościach można nie tylko na rynku wtórnym, ale również na pierwotnym. O tym, jakie zyski można wyciągnąć na flipach na rynku pierwotnym opowie nam nasz prelegent – Dariusz Kusper, który swoją działalność inwestorską prowadzi w Krakowie.

 

Kilka słów o prelegencie:

Dariusz Kusper – przedsiębiorca, inwestor, lider WIWN Małopolska. Zanim trafił do nieruchomości próbował swoich sił w innych branżach, miedzy innymi gastronomii i usługach. Swój sukces zawdzięcza determinacji i ciężkiej pracy. Pierwszy biznes zaczynał od długu na kwotę blisko 100 tysięcy złotych, nie mając gwarancji, że jego pomysł wypali. Niejednokrotnie pracował ponad 50 godzin pod rząd. Podejmował w życiu wiele ryzykownych decyzji stąpając po kruchym lodzie. Swoją przygodę z nieruchomościami zaczynał od rynku wtórnego, jednak od ponad roku inwestuje jedynie na rynku pierwotnym.

Chcesz poznać jego historię? Chcesz dowiedzieć się, dlaczego wybrał właśnie inwestowanie na rynku pierwotnym? Dariusz pokaże, w jaki sposób wrzucić wyższy bieg inwestując właśnie na rynku pierwotnym.

  Spotkanie odbędzie się 13-02-2020

Willa Hueta
Juliusza Słowackiego 25,

25-365 Kielce

Start godz. 18.00 (wejście od godz. 17.30)

 To spotkanie nieruchomościowe ma na celu poszerzenie wiedzy każdego z uczestników. Oprócz tego na tym spotkaniu spotkasz osoby, które aktywnie działają na rynku nieruchomości poprzez zakup-sprzedaż mieszkań, wynajem, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami czy świadczenie innych usług uzupełniających jak zarządzanie najmem czy usługi sprzątające. Na każdym z spotkań część uczestników poszukuje kapitału, kolejna część posiada okazje inwestycyjne, a pozostali posiadają czas, poprzez nacisk na networking bez problemu odnajdziesz osobę z którą będziesz w stanie wejść w biznes.

KUP BILET

Szczegóły

Data:
13 lutego 2020
Czas:
18:00
Koszt:
97 zł
Wydarzenie kategoria:
Strona internetowa:
https://skleprentiera.pl/pl/p/Kielce-Spotkanie-regionalne-WIWN-Inwestowanie-w-nieruchomosci-13-lutego-/733

Organizator

WIWN.PL®
Email:
marketing@wiwn.pl
Strona internetowa:
www.wiwn.pl

Miejsce

Kielce, Willa Hueta
Juliusza Słowackiego 25
Kielce, Świętokrzyskie 25-365
+ Google Map