W ramach Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości stawiamy na szeroki zakres rozwoju osobistego. Zależy nam, aby osoby, które interesują się nieruchomościami, poszerzały swoje kompetencje, zdobywały wiedzę, którą wykorzystają nie tylko w nieruchomościach, ale także w swoich biznesach.

W ciągu tych kilku lat, od kiedy trwają Warsztaty WIWN®, udało nam się wypracować dobre relacje biznesowe ze świetnymi specjalistami, dzięki czemu dzisiaj proponujemy Wam różne szkolenia w dedykowanych, lepszych cenach.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Kraków: Kruczki podatkowe i formy prawne inwestowania w nieruchomości – Spotkanie WIWN, 11 lutego

11 lutego 2020 - godz. 18:00 - 21:00

99 pln

Spotkanie regionalne WIWN Kraków

Kruczki podatkowe i formy prawne inwestowania w nieruchomości

Prelegent: Sebastian Kolisz

Prezes Zarządu i właściciel IRESCO Sp. z o.o., były Partner Zarządzający Fundacji Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości, Certyfikowany Instruktor Innowacji AIP. Promotor idei startupów i działań przedsiębiorczych. Twórca sukcesu AIP w Krakowie. Koordynował od podstaw powstanie sieci Inkubatorów Przedsiębiorczości w Krakowie rozpoczynając od 2006 roku. W roku 2017 wspierał powstawanie nowej sieci Business Link jako Dyrektor działu Standard Excellence Polska oraz Dyrektor Growth Business Link Kraków. Organizator konferencji, szkoleń, prezentacji, targów i wielu projektów związanych z przedsiębiorczością i startupami (m.in. Poland Business Starter, Startup Mixer, Business Mixer). Koordynator projektu „Platformy Startowe dla nowych pomysłów”, w ramach których prowadził cykl warsztatów z kreowania pomysłów biznesowych oraz Business Mixery. Przez 10 lat przeprowadził ponad 500 szkoleń i przeszkolił ponad 15 000 osób z tematyki przedsiębiorczości i zakładania własnej firmy. W ramach AIP prowadził program preinkubacji dla ponad 400 startupów.

Spotkanie odbędzie się 11 lutego w KRAKOWIE

K2O Klub Osiedlowy

ul. Wizjonerów 2,

31-356 Kraków

Start godz. 18.00

Nie musisz należeć do społeczności WIWN®, aby wziąć udział w spotkaniu! Zapraszamy każdego, kto interesuje się nieruchomościami, działa w tej branży, chce się rozwijać i nawiązywać relacje biznesowe 🙂

To spotkanie nieruchomościowe ma na celu poszerzenie wiedzy każdego z uczestników. Oprócz tego na tym spotkaniu spotkasz osoby, które aktywnie działają na rynku nieruchomości poprzez zakup-sprzedaż mieszkań, wynajem, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami czy świadczenie innych usług uzupełniających jak zarządzanie najmem czy usługi sprzątające. Na każdym z spotkań część uczestników poszukuje kapitału, kolejna część posiada okazje inwestycyjne, a pozostali posiadają czas, poprzez nacisk na networking bez problemu odnajdziesz osobę z którą będziesz w stanie wejść w biznes.

KUP BILET

Szczegóły

Data:
11 lutego 2020
Czas:
18:00 - 21:00
Koszt:
99 pln
Wydarzenie kategoria:
Strona internetowa:
https://skleprentiera.pl/pl/p/Krakow-Kruczki-podatkowe-i-formy-prawne-inwestowania-w-nieruchomosci-Spotkanie-WIWN%2C-11-lutego/724

Organizator

WIWN.PL®
Email:
marketing@wiwn.pl
Strona internetowa:
www.wiwn.pl

Miejsce

Kraków
Poland + Google Map