W ramach Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości stawiamy na szeroki zakres rozwoju osobistego. Zależy nam, aby osoby, które interesują się nieruchomościami, poszerzały swoje kompetencje, zdobywały wiedzę, którą wykorzystają nie tylko w nieruchomościach, ale także w swoich biznesach.

W ciągu tych kilku lat, od kiedy trwają Warsztaty WIWN®, udało nam się wypracować dobre relacje biznesowe ze świetnymi specjalistami, dzięki czemu dzisiaj proponujemy Wam różne szkolenia w dedykowanych, lepszych cenach.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Łódź: Duże zyski w małych miejscowościach – Spotkanie regionalne WIWN, 27 lutego

27 lutego 2020 - godz. 17:30 - 21:00

99 zł

Zapraszamy na spotkanie regionalne WIWN® w Łodzi,

organizowane przez lidera WIWN® Łódzkie Piotra Matlińskiego

Prelegentami będą Izabela i Paweł Ligęska, inwestorzy z Rzeszowa.

TEMAT PRELEKCJI: Duże zyski w małych miejscowościach.

Inwestowanie w małych miejscowościach:

  • Jak przeprowadzić badanie rynku w małym mieście
  • Remont – nie zawsze konieczny!
  • „Poczta pantoflowa” – jak działa w małych miejscowościach
  • Jak sprzedać mieszkanie, kiedy cena jest wyższa od pozostałych
  • Nasze inwestycje

 

Izabela i Paweł Ligęska – liderzy WIWN® w województwie podkarpackim, absolwenci Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości Wojciecha Orzechowskiego. Autorzy bloga noweobliczemieszkania.pl. Od 4 lat z sukcesem inwestują na rynku wtórnym oraz pierwotnym. Na swoim koncie mają ukończone 20 inwestycji. Specjalizują się w małych miejscowościach. Każde z ich mieszkań jest dokładnie zbadane i stosują do nich odpowiednią taktykę. Udowadniają, że w mniejszych miastach istnieje potencjał do pomnażania kapitału.

 

27 lutego 2020 r. (czwartek)

Start o godzinie 17:30

Boutique Hotel’s

Adres: aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 10/14,

90-368 Łódź

 

Nie musisz należeć do społeczności WIWN®, aby wziąć udział w spotkaniu! Zapraszamy każdego, kto interesuje się nieruchomościami, działa w tej branży, chce się rozwijać i nawiązywać relacje biznesowe 🙂

To spotkanie nieruchomościowe ma na celu poszerzenie wiedzy każdego z uczestników. Oprócz tego na tym spotkaniu spotkasz osoby, które aktywnie działają na rynku nieruchomości poprzez zakup-sprzedaż mieszkań, wynajem, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami czy świadczenie innych usług uzupełniających jak zarządzanie najmem czy usługi sprzątające. Na każdym z spotkań część uczestników poszukuje kapitału, kolejna część posiada okazje inwestycyjne, a pozostali posiadają czas, poprzez nacisk na networking bez problemu odnajdziesz osobę z którą będziesz w stanie wejść w biznes.

KUP BILET

Szczegóły

Data:
27 lutego 2020
Czas:
17:30 - 21:00
Koszt:
99 zł
Wydarzenie kategoria:
Strona internetowa:
https://skleprentiera.pl/pl/p/Lodz-Duze-zyski-w-malych-miejscowosciach-Spotkanie-regionalne-WIWN%2C-27-lutego/727

Miejsce

Hotel Boutique Łódź
ul. Piłsudskiego 10/14
Łódź, 90-368
+ Google Map