W ramach Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości stawiamy na szeroki zakres rozwoju osobistego. Zależy nam, aby osoby, które interesują się nieruchomościami, poszerzały swoje kompetencje, zdobywały wiedzę, którą wykorzystają nie tylko w nieruchomościach, ale także w swoich biznesach.

W ciągu tych kilku lat, od kiedy trwają Warsztaty WIWN®, udało nam się wypracować dobre relacje biznesowe ze świetnymi specjalistami, dzięki czemu dzisiaj proponujemy Wam różne szkolenia w dedykowanych, lepszych cenach.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Lublin: Pułapki przy transakcjach w obrocie nieruchomościami – Spotkanie WIWN® – 18 marca

18 marca 2020 - godz. 18:00 - 21:00

99 ZŁ

Zapraszamy serdecznie na spotkanie regionalne WIWN® w Lublinie,

na którym głównym prelegentem będzie

Elżbieta Liberda – radca prawny – specjalizacja: prawo nieruchomości. Właścicielka Kancelarii Radcy Prawnego oraz Biura Nieruchomości Lex Perfecta.

Wykładowca i prelegent największych wydarzeń branży nieruchomości. Od kilkunastu lat obsługuje transakcje sprzedaży i najmu nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych. Świadczy profesjonalne doradztwo prawno-inwestycyjne z pełnym due diligence nieruchomości, optymalizacją ryzyk i maksymalizacją zysków.

Amatorka nieszablonowych rozwiązań. Kreuje dochody z nieruchomości poprzez umiejętne regulowanie stanów prawnych, znoszenie współwłasności, porządkowanie spraw lokatorskich. Udziela bieżącego wsparcia prawnego największym graczom w sektorze rynku najmu i sprzedaży nieruchomości.

Przy jej wsparciu prawnym powstało wiele lukratywnych biznesów.

Na sali rozpraw czuje się jak ryba w wodzie. Jej niepokorna natura, cięta riposta i jak to u sportowca (zawodowo uprawia jeździectwo) – wola walki i wygranej za wszelka cenę pozawala na liczne sukcesy w sporach sądowych oraz w negocjacjach.

Cytowana przez takie media jak Rzeczypospolita, Gazeta Prawna. Laureatka konkursu Gazety Prawnej Rising Stars – Prawnicy Liderzy Jutra. Autorka kilkudziesięciu publikacji z zakresu prawa. Prowadzi bloga Elżbieta Liberda – o prawie i nieruchomościach – www.elzbietaliberda.pl

Autorka książki „Być rentierem! Jak bezpiecznie inwestować w nieruchomości pod wynajem.”

Nie musisz należeć do społeczności WIWN®, aby wziąć udział w spotkaniu! Zapraszamy każdego, kto interesuje się nieruchomościami, działa w tej branży, chce się rozwijać i nawiązywać relacje biznesowe 🙂

TEMAT SPOTKANIA:

Pułapki przy transakcjach w obrocie nieruchomościami

w LUBLINIE

18 marca 2020 r.

Start godz. 18:00

GDZIE?

Hotel Wieniawski

ul. Sądowa 6

20-027 Lublin

To spotkanie nieruchomościowe ma na celu poszerzenie wiedzy każdego z uczestników. Oprócz tego na tym spotkaniu spotkasz osoby, które aktywnie działają na rynku nieruchomości poprzez zakup-sprzedaż mieszkań, wynajem, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami czy świadczenie innych usług uzupełniających jak zarządzanie najmem czy usługi sprzątające. Na każdym z spotkań część uczestników poszukuje kapitału, kolejna część posiada okazje inwestycyjne, a pozostali posiadają czas, poprzez nacisk na networking bez problemu odnajdziesz osobę z którą będziesz w stanie wejść w biznes.

KUP BILET

Szczegóły

Data:
18 marca 2020
Czas:
18:00 - 21:00
Koszt:
99 ZŁ
Wydarzenie kategoria:
Strona internetowa:
https://skleprentiera.pl/pl/p/Lublin-Pulaki-przy-transakcjach-w-obrocie-nieruchomosciami-Spotkanie-WIWN-18-marca/756

Organizator

WIWN.PL®
Email:
marketing@wiwn.pl
Strona internetowa:
www.wiwn.pl

Miejsce

Lublin
Polska + Google Map