W ramach Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości stawiamy na szeroki zakres rozwoju osobistego. Zależy nam, aby osoby, które interesują się nieruchomościami, poszerzały swoje kompetencje, zdobywały wiedzę, którą wykorzystają nie tylko w nieruchomościach, ale także w swoich biznesach.

W ciągu tych kilku lat, od kiedy trwają Warsztaty WIWN®, udało nam się wypracować dobre relacje biznesowe ze świetnymi specjalistami, dzięki czemu dzisiaj proponujemy Wam różne szkolenia w dedykowanych, lepszych cenach.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Lublin: Spotkanie Regionalne WIWN® – Podatki w nieruchomościach – 29 stycznia

29 stycznia 2020 - godz. 17:00 - 21:00

99 pln

Zapraszamy serdecznie na spotkanie regionalne WIWN® w Lublinie,

na którym głównym prelegentem będzie

Tomasz Byzdra

Księgowy, doradca gospodarczy, trener, właściciel biura rachunkowego Analitex. Ekonomista z wieloletnim doswiadzceniem. Od 1993 roku związany z księgowością i podatkami. Od 2001 roku prowadzi własne biuro rachunkowe ANALITEX. Jest prezesem Mazowieckiego Centrum Księgowości Sp. z o.o. Dzięki zdobytej wiedzy edukuje, doradza i przede wszystkim pomaga również klientom w zakresie doradztwa księgowo-podatkowego, którzy zajmują się obrotem nieruchomościami i najmem. Liczne szkolenia, które prowadził, cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Pomimo zdobytych kwalifikacji nadal poszerza swoją wiedzę z zakresu księgowości, doradztwa podatkowego, księgowego i gospodarczego.

Nie musisz należeć do społeczności WIWN®, aby wziąć udział w spotkaniu! Zapraszamy każdego, kto interesuje się nieruchomościami, działa w tej branży, chce się rozwijać i nawiązywać relacje biznesowe 🙂

TEMAT SPOTKANIA:

Podatki w nieruchomościach

fakty i mity

29 stycznia 2020 r.

Start godz. 17:00

GDZIE?

Sklep Bricoman w Lublinie

Aleja Kraśnicka 128

20-718 Lublin

KUP BILET

To spotkanie nieruchomościowe ma na celu poszerzenie wiedzy każdego z uczestników. Oprócz tego na tym spotkaniu spotkasz osoby, które aktywnie działają na rynku nieruchomości poprzez zakup-sprzedaż mieszkań, wynajem, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami czy świadczenie innych usług uzupełniających jak zarządzanie najmem czy usługi sprzątające. Na każdym z spotkań część uczestników poszukuje kapitału, kolejna część posiada okazje inwestycyjne, a pozostali posiadają czas, poprzez nacisk na networking bez problemu odnajdziesz osobę z którą będziesz w stanie wejść w biznes.

Szczegóły

Data:
29 stycznia 2020
Czas:
17:00 - 21:00
Koszt:
99 pln
Wydarzenie kategoria:
Strona internetowa:
https://skleprentiera.pl/pl/p/Lublin-Spotkanie-Regionalne-WIWN-Podatki-w-nieruchomosciach-29-stycznia/715

Organizator

WIWN.PL®
Email:
marketing@wiwn.pl
Strona internetowa:
www.wiwn.pl

Miejsce

Lublin
Polska + Google Map