W ramach Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości stawiamy na szeroki zakres rozwoju osobistego. Zależy nam, aby osoby, które interesują się nieruchomościami, poszerzały swoje kompetencje, zdobywały wiedzę, którą wykorzystają nie tylko w nieruchomościach, ale także w swoich biznesach.

W ciągu tych kilku lat, od kiedy trwają Warsztaty WIWN®, udało nam się wypracować dobre relacje biznesowe ze świetnymi specjalistami, dzięki czemu dzisiaj proponujemy Wam różne szkolenia w dedykowanych, lepszych cenach.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Maraton WIWNⓇ – Największe wydarzenie dot. nieruchomości w Polsce – konferencja

19 stycznia 2020

377zł

Jeśli chcesz poznać inwestorów i zdobyć sporą dawkę wiedzy z zakresu inwestowania w nieruchomości – wspaniale trafiłeś! Maraton WIWN® to świetna okazja na zwiększenie swoich możliwości inwestycyjnych. Koniecznie dołącz do naszej społeczności i bądź z nami podczas siódmej edycji tego niesamowitego wydarzenia!

Nazywam się Wojciech Orzechowski. Jestem twórcą wyjątkowego szkolenia, podczas którego przeprowadzam Cię przez cały proces Twojej pierwszej inwestycji.

Warsztaty Inwestowania w Nieruchomości pomogły wielu inwestorom. Już ponad 600 uczestników WIWN® zrobiło swojego pierwszego flipa, zarabiając średnio 42 tys. zł. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu uczestnicy WIWN® osiągnęli na swoich inwestycjach nieruchomościowych zakładane zyski. Niektórzy znacznie przekroczyli najśmielsze wyobrażenia. Największy zysk na mieszkaniu to 150 tys. zł!

Społeczność WIWN® ciągle się powiększa, obecnie liczy 1512 osób. Już w 2017 r. zrodziła się idea zorganizowania konferencji dotyczącej inwestowania w nieruchomości, na której uczestnicy dzielili się swoimi historiami. Nazwaliśmy ją Maraton WIWN®. Od tamtego czasu trochę się zmieniło. Teraz jest to cykliczna impreza, zrzeszająca ludzi zainteresowanych branżą nieruchomościową.

Ale nie tylko! W czerwcu 2019 r. jednym z prelegentów był doktor Mateusz Grzesiak, który opowiadał o zarządzaniu emocjami. Cała sala z ogromnym zainteresowaniem przysłuchiwała się jego wykładowi.

Tym razem gościem specjalnym będzie Jakub B. Bączek – trener mentalny i motywacyjny.

Mam wielką przyjemność zaprosić Cię na siódmą edycję Maratonu WIWN® – Mistrzowie, która odbędzie się 19 stycznia 2020 roku w Warszawie w DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw.

Wydarzenie niezmiennie cieszy się zainteresowaniem w kręgu inwestorów. W szóstej edycji Maratonu WIWN® udział wzięło ponad 700 osób na żywo i około 150 uczestników online. Podobną liczbę uczestników spodziewamy się zgromadzić także teraz. Stwarza to więc okazję do zdobycia mnóstwa wartościowych kontaktów.

Liczymy się z potrzebami uczestników naszych wydarzeń. Słuchając uważnie ich opinii, stale wdrażamy nowe, coraz ciekawsze pomysły. Reagujemy na ich sugestie i ciągle udoskonalamy formułę konferencji.

Dlatego Maraton WIWN® jest wyjątkowy!

Zobaczysz i posłuchasz uczestników moich Warsztatów WIWN® osiągających ponadprzeciętne rezultaty i dochody z inwestowania w nieruchomości, a także innych znakomitych gości, posiadających wiedzę na temat technik sprzedażowych. Ale to nie wszystko! Niezwykle ważną częścią wydarzenia jest wieczór integracyjny, gdzie będziesz mógł zdobyć kontakty, które pozwolą Ci szybko rozwinąć Twój biznes.

Odkryj, jak zmienić swoje życie!

Ja i mój zespół WIWN® jesteśmy znani z organizowania wydarzeń na najwyższym poziomie. Chcąc zachować standardy, podejmujemy naprawdę duży wysiłek przygotowania konferencji, której na rynku inwestorskim jeszcze nie było.

Poza konkretną wiedzą spodziewaj się więc:

  • niezwykle cennych kontaktów do pozyskania,
  • pozytywnej energii, która może odmienić Twoje podejście do inwestowania,
  • smacznych posiłków w przerwach.

Dowiedz się, dla kogo przygotowujemy naszą konferencję Maraton WIWN®, czego możesz się spodziewać, kogo poznać i jak wiele zyskać – nawet jeśli jeszcze nie zacząłeś inwestować.

Uwaga: cena będzie rosła!

WIĘCEJ INFORMACJI

Szczegóły

Data:
19 stycznia 2020
Koszt:
377zł
Wydarzenie kategoria:
Strona internetowa:
https://skleprentiera.pl/maraton-wiwn-warszawa

Organizator

WIWN.PL®
Email:
marketing@wiwn.pl
Strona internetowa:
www.wiwn.pl

Miejsce

DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw
ul. Skalnicowa 21
Warszawa, 04-797
+ Google Map