W ramach Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości stawiamy na szeroki zakres rozwoju osobistego. Zależy nam, aby osoby, które interesują się nieruchomościami, poszerzały swoje kompetencje, zdobywały wiedzę, którą wykorzystają nie tylko w nieruchomościach, ale także w swoich biznesach.

W ciągu tych kilku lat, od kiedy trwają Warsztaty WIWN®, udało nam się wypracować dobre relacje biznesowe ze świetnymi specjalistami, dzięki czemu dzisiaj proponujemy Wam różne szkolenia w dedykowanych, lepszych cenach.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

15.09, Poznań: Jak zarabiać na nieruchomościach w 2020? – Panele dyskusyjne – Spotkanie WIWN

15 września 2020 - godz. 17:30 - 23:00

150 ZŁ

Jak zarabiać na nieruchomościach w 2020? – Panele dyskusyjne

Organizowane przez Lidera WIWN® POZNAŃ (Warsztaty Inwestowania w Nieruchomości) Patryka Sobczyka.

Patronem spotkania jest Manufaktura Mieszkań.

—————-

Plan wydarzenia:

– 17:30 – 18:20 – Networking

– 18:20 – 18:30 – Przywitanie gości – Patryk Sobczyk

– 18:30 – 19:40 – Panel nr 1. – Jakie nieruchomości KUPOWAĆ, aby zarobić?

– 19:40 – 20:00 – przerwa kawowa – networking

– 20:00 – pamiątkowe zdjęcie

– 20:00 – 21:10 – Panel nr 2. – Jak szybko SPRZEDAWAĆ nieruchomości?

– 21:10 – Winestone – networking

—————-

Spotkanie odbędzie się 15-09-2020 (wtorek)

Hotel Mercure****
Sala Stare Miasto B
Ul. Roosevelta 20,
Poznań

Start godz. 18.00 (wejście od godz. 17.30)

—————-

Panele dyskusyjne poprowadzi:

Patryk Sobczyk – przedsiębiorca, prowadzący własną działalność skupiającą się na zakupie nieruchomości, a także rewitalizacji całych kamienic. Przygotowuje i doradza w doborze mieszkań inwestycyjnych na wynajem. Ponadto Właściciel biura nieruchomości – Manufaktura Mieszkań obsługującego klientów inwestycyjnyjnych, a także chcących zakupić nieruchomość na własne potrzeby.. Lider Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości WIWN.PL w Poznaniu oraz współprowadzący poznański oddział Stowarzyszenia Nieruchomości na Wynajem „Mieszkanicznik”.

Prywatnie pasjonat sportu, biegów długodystansowych oraz triathlonu, a także rozwoju osobistego.

—————-

W panelu numer 1: Jakie nieruchomości KUPOWAĆ, aby zarobić? wystąpią:

Mariusz Baszczyński – Lokalny inwestor na poznańskim rynku nieruchomości. Od dwóch lat specjalizujący się w przygotowywaniu mieszkań pod wynajem oraz wyszukiwaniu okazji inwestycyjnych. Aktywny członek organizacji związanych z nieruchomościami na których dzieli się doświadczeniem.

Kacper Krzyżostaniak – Osoba z doświadczeniem w dziedzinie zarówno wynajmu jak i skomplikowanych remontów mieszkań, domów oraz kamienic. Zdobył doświadczenie w wielu dziedzinach biznesu, które przeniósł do rozwoju firmy w branży nieruchomości. Prezes Zarządu Przyjaznego Najmu. Absolwent Uniwersytetu Adama Mickiewicza na wydziale Filozofii i komunikacji społecznej. Na co dzień miłośnik zdrowego stylu życia, czerpiący zapał do pracy z zainteresowań ekonomii, psychologii, socjologii oraz filozofii.

Maciej Welman – Inwestor, deweloper, doradca kredytowy i… pasjonat motoryzacji! Ukończył studia na kierunkach zarządzanie i marketing. Każdego dnia zagłębia wiedzę w dziedzinie nieruchomości i szuka niestandardowych koncepcji inwestycyjnych. Od 5 lat obraca mieszkaniami na rynku pierwotnym z dużym powodzeniem, pośredniczył przy sprzedaży 330 mieszkań na rynku pierwotnym.

Adam Machnicki – Inwestor na rynku nieruchomości, właściciel firmy ADMARO specjalizującej się w obrocie nieruchomościami oraz w zarządzaniu mieszkaniami na wynajem na terenie Poznania. Z rynkiem nieruchomości związany od 2016 roku. Posiada doświadczenie na rynku pierwotnym jak i wtórnym.

—————-

W panelu numer 2: Jak szybko SPRZEDAWAĆ nieruchomości? wystąpią:

Aleksandra Jałocha – Ambitna i kreatywna agentka nieruchomości, działająca w firmie Manufaktura Mieszkań. Dzięki swoim doskonałym umiejętnościom sprzedażowym znalezienie nowego nabywcy nieruchomości zajmuje jej kilka dni. Potrafi oczarować pierwszego klienta, który dzięki niej znajduje swój nowy dom. Świetnie odnajduje się wśród ludzi i chętnie nawiązuje z nimi bliższe kontakty oraz zdobywa ich zaufanie. Ma pełną wiedzę o trendach na rynku pierwotnym i wtórnym.

Karolina Chmielewska – Od 9 lat związana z branżą deweloperską. Aktualnie kierownik działu sprzedaży w firmie Area Development. Swoje doświadczenie zdobyła pracując w wiodącej spółce realizującej inwestycje mieszkaniowe i komercyjne na rynku poznańskim. Osoba odpowiedzialna za wszystkie kwestie formalno-prawne związane z procesem sprzedaży, a także aktywny handlowiec. Na rynku pierwotnym czuje się jak ryba w wodzie, uwielbia pracę z ludźmi, dlatego nie boi się nawet „trudnych klientów”.

Marek Kozłowski – Od czterech lat inwestor na rynku nieruchomości. Przeprowadził z sukcesem kilka flipów. Prowadzi również biuro pośrednictwa sprzedaży mieszkań z rynku pierwotnego. Swoją przygodę z nieruchomościami zaczął od flipa na domu jednorodzinnym. W najbliższej przyszłości planuje rozszerzyć biznes o działalność deweloperską

Kamila Czyżak – Specjalista ds. sprzedaży mieszkań na ryku pierwotnym. Związana z poznańskim rynkiem mieszkaniowym od 10 lat gdzie zdobyła doświadczenie w sprzedaży mieszkań oraz obszerną wiedzę z zakresu funkcjonowania rynku nieruchomości. Pracowała między innymi dla takich deweloperów jak Family House, PWD Deweloper oraz Everest Development. Założycielka bloga „Mieszkanka” gdzie edukuje i radzi jak kupić mieszkanie.

—————-

Nie musisz należeć do społeczności WIWN®, aby wziąć udział w spotkaniu! Zapraszamy każdego, kto interesuje się nieruchomościami, działa w tej branży, chce się rozwijać i nawiązywać relacje biznesowe 🙂

To spotkanie nieruchomościowe ma na celu poszerzenie wiedzy każdego z uczestników. Oprócz tego na tym spotkaniu spotkasz osoby, które aktywnie działają na rynku nieruchomości poprzez zakup-sprzedaż mieszkań, wynajem, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami czy świadczenie innych usług uzupełniających jak zarządzanie najmem czy usługi sprzątające. Na każdym z spotkań część uczestników poszukuje kapitału, kolejna część posiada okazje inwestycyjne, a pozostali posiadają czas, poprzez nacisk na networking bez problemu odnajdziesz osobę z którą będziesz w stanie wejść w biznes.

KUP BILET

Szczegóły

Data:
15 września 2020
Czas:
17:30 - 23:00
Koszt:
150 ZŁ
Wydarzenie kategoria:
Strona internetowa:
https://skleprentiera.pl/pl/p/15.09%2C-Poznan-Jak-zarabiac-na-nieruchomosciach-w-2020-Panele-dyskusyjne-Spotkanie-WIWN/750

Organizator

WIWN.PL®
Email:
marketing@wiwn.pl
Strona internetowa:
www.wiwn.pl

Miejsce

Poznań
Polska + Google Map