W ramach Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości stawiamy na szeroki zakres rozwoju osobistego. Zależy nam, aby osoby, które interesują się nieruchomościami, poszerzały swoje kompetencje, zdobywały wiedzę, którą wykorzystają nie tylko w nieruchomościach, ale także w swoich biznesach.

W ciągu tych kilku lat, od kiedy trwają Warsztaty WIWN®, udało nam się wypracować dobre relacje biznesowe ze świetnymi specjalistami, dzięki czemu dzisiaj proponujemy Wam różne szkolenia w dedykowanych, lepszych cenach.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Poznań: Od pojedynczych mieszkań do zakupu kamienic – Spotkanie Regionalne WIWN® – 11 grudnia

11 grudnia 2019 - godz. 17:30 - 22:00

150 zł
Spotkanie Regionalne WIWN® w Poznaniu
Temat: Od zakupu pojedynczych mieszkań do zakupu kamienic

Piotr Matliński – od 2015 r. zawodowo związany z łódzkim rynkiem nieruchomości. Ma na koncie ponad 65 flipów, w tym flipy z remontem, bez remontu, gotowce inwestycyjne oraz mieszkania na wynajem krótkoterminowy. Prowadzi również biuro pośrednictwa nieruchomości. Specjalizuje się w mieszkaniach w kamienicach. Obecnie wraz ze wspólnikami prowadzi 4 projekty kamienic, w których zlokalizowanych jest ponad 120 mieszkań.

Prezentacja ma zobrazować kluczowe momenty w budowie i rozwoju biznesu opartego o obrót nieruchomościami i ich wynajem. Chciałem w niej podzielić się swoimi doświadczeniami i spróbować pokazać, co spowodowało, że dość przypadkowy pomysł zajęcia się nieruchomości okazał się strzałem w dziesiątkę. Poruszę między innymi tematy: 1. Jak podchodziłem do flipowania na początku mojej drogi, a jak podchodzę teraz? 2. Jakie czynniki zadecydowały, że udało mi się zwiększyć skalę w biznesie? 3. Dlaczego zrezygnowałem z flipów w blokach? 4. Dlaczego inwestuję w mieszkania w starym budownictwie? 5. Jak pojawienie się dużej bardzo liczby inwestorów na rynku wpłynęło na mój biznes? 6. Dlaczego ciągle wolę obrót nieruchomościami od ich wynajmu? 7. Czy decyzja o zakupie kamienicy jest decyzją trudną?
Spotkanie odbędzie się 11 grudnia (środa).

Hotel Mercure****
Ul. Roosevelta 20,
Poznań

Start godz. 18.00 (wejście od godz. 17.30)

—-

Plan wydarzenia:
  • 17:30 – 18:00 – networking
  • 18:00 – 18:30 – przywitanie gości – Patryk Sobczyk
  • 18:30 – 19:30 – Piotr Matliński
  • 19:30 – 20:00 – przerwa kawowa – networking
  • 20:00 – pamiątkowe zdjęcie
  • 20:00 – 21:00 – Piotr Matliński
  • 21:00 – Winestone – networking

To spotkanie nieruchomościowe ma na celu poszerzenie wiedzy każdego z uczestników. Oprócz tego na tym spotkaniu spotkasz osoby, które aktywnie działają na rynku nieruchomości poprzez zakup-sprzedaż mieszkań, wynajem, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami czy świadczenie innych usług uzupełniających jak zarządzanie najmem czy usługi sprzątające. Na każdym z spotkań część uczestników poszukuje kapitału, kolejna część posiada okazje inwestycyjne, a pozostali posiadają czas, poprzez nacisk na networking bez problemu odnajdziesz osobę z którą będziesz w stanie wejść w biznes.

KUP BILET

Szczegóły

Data:
11 grudnia 2019
Czas:
17:30 - 22:00
Koszt:
150 zł
Wydarzenie kategoria:
Strona internetowa:
https://skleprentiera.pl/pl/p/Poznan-Od-pojedynczych-mieszkan-do-zakupu-kamienic-Spotkanie-Regionalne-WIWN-11-grudnia/701

Organizator

WIWN.PL®
Email:
marketing@wiwn.pl
Strona internetowa:
www.wiwn.pl

Miejsce

Poznań
Poznań, + Google Map