W ramach Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości stawiamy na szeroki zakres rozwoju osobistego. Zależy nam, aby osoby, które interesują się nieruchomościami, poszerzały swoje kompetencje, zdobywały wiedzę, którą wykorzystają nie tylko w nieruchomościach, ale także w swoich biznesach.

W ciągu tych kilku lat, od kiedy trwają Warsztaty WIWN®, udało nam się wypracować dobre relacje biznesowe ze świetnymi specjalistami, dzięki czemu dzisiaj proponujemy Wam różne szkolenia w dedykowanych, lepszych cenach.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Spotkanie regionalne WIWN® – Kamil Siedlecki – Białystok

8 maja 2019 - godz. 18:00 - 21:00

119zł

Zapraszamy serdecznie na spotkanie, na którym głównym prelegentem będzie Kamil Siedlecki

Temat: Jak skutecznie działać na rynku nieruchomości?

Jak w rok przeprowadzić 20 skutecznych inwestycji?
Co było trudnością w pierwszym półroczu?

Dzięki założonym celom, zaangażowaniu i działaniu rodzi się sukces….

W jaki sposób przechodzić przez problemy, które zaczynają Cię przytłaczać podczas szukania inwestycji jak i remontu? Jak budować markę, która zacznie być rozpoznawalna na Twoim rynku? W jaki sposób zoptymalizować procedury przy współpracy z dostawcami i wykonawcami? Jak budować relacje z SM i Deweloperem? Jak zbudować autorytet, który będzie Ci potrzebny przy inwestowaniu w rynku pierwotnym?

Jak zarabiać na transakcjach bezgotówkowych przy sprzedaży inwestycji? Jak dobierać agenta nieruchomości z którym będziesz współpracować? Kto będzie dla Ciebie najlepszym inwestorem (partnera biznesowego)?

A to wszystko w rok! Kamil pokazuje jak wspólnie w duecie małżeńskim można odnieść sukces i mieć jeszcze czas dla siebie.
Kup bilet

Szczegóły

Data:
8 maja 2019
Czas:
18:00 - 21:00
Koszt:
119zł
Wydarzenie kategoria:
Strona internetowa:
https://skleprentiera.pl/pl/p/Spotkanie-WIWN-BIalystok-8-maja/612

Miejsce

Białystok

Organizator

WIWN.PL®
Email:
marketing@wiwn.pl
Strona internetowa:
www.wiwn.pl