W ramach Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości stawiamy na szeroki zakres rozwoju osobistego. Zależy nam, aby osoby, które interesują się nieruchomościami, poszerzały swoje kompetencje, zdobywały wiedzę, którą wykorzystają nie tylko w nieruchomościach, ale także w swoich biznesach.

W ciągu tych kilku lat, od kiedy trwają Warsztaty WIWN®, udało nam się wypracować dobre relacje biznesowe ze świetnymi specjalistami, dzięki czemu dzisiaj proponujemy Wam różne szkolenia w dedykowanych, lepszych cenach.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

SZCZECIN: Jak zarobić milion na nieruchomościach? Spotkanie WIWN® – 12 lutego

12 lutego 2020 - godz. 18:00 - 22:00

97 zł

Spotkanie regionalne WIWN® Szczecin

Jak zarobić milion na nieruchomościach? – Patryk Sobczyk

Patryk Sobczyk – przedsiębiorca, prowadzący własną działalność o charakterze flipów, mieszkań inwestycyjnych i pośrednictwa w obrocie nieruchomościami pod nazwą Manufaktura Mieszkań, lider Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości WIWN.PL w Poznaniu, prowadzący poznański oddział Stowarzyszenia Nieruchomości na Wynajem „Mieszkanicznik”.

Odkąd pamięta zawsze działał kreatywnie i przede wszystkim na własną rękę. Z etatem nigdy nie było mu po drodze. Jako nastolatek zajmował się flipowaniem elektroniki – kupował tanio, robił ładne zdjęcia i sprzedawał drożej. Teraz robi to samo, tylko na nieruchomościach.

Pomimo młodego wieku skutecznie inwestuje. Ma już za sobą wiele zakończonych z sukcesem projektów. W roku 2019 zakupił kamienicę, która zostanie całkowicie przygotowana na mieszkania inwestycyjne.

Codzienna harówka nie jest mu obca, dzięki pasji do sportu. Sport nauczył go wytrzymałości, przełamywania swoich barier i stawiania sobie coraz wyższych celów. W wolnym czasie pasjonat biegania i triathlonu.

Podczas prelekcji opowie, w jaki sposób można zwiększać skalę dzięki umiejętnemu łączeniu różnych gałęzi swojej działalności w nieruchomościach: flipowanie na rynku pierwotnym i wtórnym, przygotowywanie mieszkań inwestycyjnych z podziałem na mikrokawalerki i pokoje, sourcing, prowadzenie biura nieruchomości oraz jego główny cel na najbliższe lata działalności – skupianie się na dużych obiektach typu kamienice.

To spotkanie nieruchomościowe ma na celu poszerzenie wiedzy każdego z uczestników. Oprócz tego na tym spotkaniu spotkasz osoby, które aktywnie działają na rynku nieruchomości poprzez zakup-sprzedaż mieszkań, wynajem, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami czy świadczenie innych usług uzupełniających jak zarządzanie najmem czy usługi sprzątające. Na każdym z spotkań część uczestników poszukuje kapitału, kolejna część posiada okazje inwestycyjne, a pozostali posiadają czas, poprzez nacisk na networking bez problemu odnajdziesz osobę z którą będziesz w stanie wejść w biznes.

Będzie także możliwość poznania i porozmawiania z uczestnikami warsztatów WIWN® 
Data: 12.02.2020 (środa)
Godzina: 18:00
Hotel Dana Business & Conference
Aleja Wyzwolenia 50
71-500 Szczecin, Polska

KUP BILET

Szczegóły

Data:
12 lutego 2020
Czas:
18:00 - 22:00
Koszt:
97 zł
Wydarzenie kategoria:
Strona internetowa:
https://skleprentiera.pl/pl/p/SZCZECIN-Jak-zarobic-milion-na-nieruchomosciach-Spotkanie-WIWN-12-lutego/722

Organizator

WIWN.PL®
Email:
marketing@wiwn.pl
Strona internetowa:
www.wiwn.pl

Miejsce

Szczecin
Szczecin, Polska + Google Map