W ramach Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości stawiamy na szeroki zakres rozwoju osobistego. Zależy nam, aby osoby, które interesują się nieruchomościami, poszerzały swoje kompetencje, zdobywały wiedzę, którą wykorzystają nie tylko w nieruchomościach, ale także w swoich biznesach.

W ciągu tych kilku lat, od kiedy trwają Warsztaty WIWN®, udało nam się wypracować dobre relacje biznesowe ze świetnymi specjalistami, dzięki czemu dzisiaj proponujemy Wam różne szkolenia w dedykowanych, lepszych cenach.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Szczecin: Mikrokawalerki bez tajemnic – Spotkanie regionalne WIWN® – 26 marca

26 marca 2020 - godz. 18:00 - 23:00

97 pln

Mikrokawalerki bez tajemnic BARTOSZ JEZIERSKI

SPOTKANIE WIWN® W SZCZECINIE

—————-

Ostatnimi czasy coraz bardziej popularne stają się mikrokawalerki – ale jak zrobić taką inwestycję w zgodzie nie tylko z Excelem, ale również z przepisami prawa budowlanego i zasadami bezpieczeństwa? O tym opowie Bartosz Jezierski – inwestor na rynku nieruchomości oraz autor bloga Mój Plan B.

—–

Spotkanie odbędzie się 26 marca

czwartek, godz. 18:00 do 21.00

Hotel Dana Business & Conference

Aleja Wyzwolenia 50

71-500 Szczecin, Polska

 

Start godz. 18.00 (wejście od godz. 17.30)

To spotkanie nieruchomościowe ma na celu poszerzenie wiedzy każdego z uczestników. Oprócz tego na tym spotkaniu spotkasz osoby, które aktywnie działają na rynku nieruchomości poprzez zakup-sprzedaż mieszkań, wynajem, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami czy świadczenie innych usług uzupełniających jak zarządzanie najmem czy usługi sprzątające. Na każdym z spotkań część uczestników poszukuje kapitału, kolejna część posiada okazje inwestycyjne, a pozostali posiadają czas, poprzez nacisk na networking bez problemu odnajdziesz osobę z którą będziesz w stanie wejść w biznes.

KUP BILET

Szczegóły

Data:
26 marca 2020
Czas:
18:00 - 23:00
Koszt:
97 pln
Wydarzenie kategoria:
Strona internetowa:
https://skleprentiera.pl/pl/p/Szczecin-Mikrokawalerki-bez-tajemnic-Spotkanie-regionalne-WIWN-26-marca/749

Organizator

WIWN.PL®
Email:
marketing@wiwn.pl
Strona internetowa:
www.wiwn.pl

Miejsce

Szczecin
Szczecin, Polska + Google Map