W ramach Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości stawiamy na szeroki zakres rozwoju osobistego. Zależy nam, aby osoby, które interesują się nieruchomościami, poszerzały swoje kompetencje, zdobywały wiedzę, którą wykorzystają nie tylko w nieruchomościach, ale także w swoich biznesach.

W ciągu tych kilku lat, od kiedy trwają Warsztaty WIWN®, udało nam się wypracować dobre relacje biznesowe ze świetnymi specjalistami, dzięki czemu dzisiaj proponujemy Wam różne szkolenia w dedykowanych, lepszych cenach.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Toruń: Spotkanie regionalne WIWN® – Inwestowanie w nieruchomości – 29.01

29 stycznia 2020 - godz. 17:00 - 21:00

99 zł
Zapraszamy serdecznie na spotkanie regionalne WIWN®, na którym głównym prelegentem będzie
Dariusz Kusper – przedsiębiorca, inwestor, lider WIWN Małopolska. Zanim trafił do nieruchomości próbował swoich sił w innych branżach, miedzy innymi gastronomii i usługach. Swój sukces zawdzięcza determinacji i ciężkiej pracy. Pierwszy biznes zaczynał od długu na kwotę blisko 100 tysięcy złotych, nie mając gwarancji, że jego pomysł wypali. Niejednokrotnie pracował ponad 50 godzin pod rząd. Podejmował w życiu wiele ryzykownych decyzji stąpając po kruchym lodzie. Swoją przygodę z nieruchomościami zaczynał od rynku wtórnego, jednak od ponad roku inwestuje jedynie na rynku pierwotnym.
Nie musisz należeć do społeczności WIWN®, aby wziąć udział w spotkaniu! Zapraszamy każdego, kto interesuje się nieruchomościami, działa w tej branży, chce się rozwijać i nawiązywać relacje biznesowe 🙂
TEMAT SPOTKANIA:
Inwestowanie w nieruchomości:
Rynek wtórny, a pierwotny – różnice, plusy i minusy.
w TORUNIU
29 stycznia 2020 r.
Start godz. 17:00
GDZIE?
Hotel Mercure
ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 1/3,
87-100 Toruń

To spotkanie nieruchomościowe ma na celu poszerzenie wiedzy każdego z uczestników. Oprócz tego na tym spotkaniu spotkasz osoby, które aktywnie działają na rynku nieruchomości poprzez zakup-sprzedaż mieszkań, wynajem, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami czy świadczenie innych usług uzupełniających jak zarządzanie najmem czy usługi sprzątające. Na każdym z spotkań część uczestników poszukuje kapitału, kolejna część posiada okazje inwestycyjne, a pozostali posiadają czas, poprzez nacisk na networking bez problemu odnajdziesz osobę z którą będziesz w stanie wejść w biznes.

KUP BILET

Szczegóły

Data:
29 stycznia 2020
Czas:
17:00 - 21:00
Koszt:
99 zł
Wydarzenie kategoria:
Strona internetowa:
https://skleprentiera.pl/pl/p/Torun-Spotkanie-regionalne-WIWN-Inwestowanie-w-nieruchomosci-29.01/713

Organizator

WIWN.PL®
Email:
marketing@wiwn.pl
Strona internetowa:
www.wiwn.pl

Miejsce

Hotel Marcure Toruń
ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 1/3
Toruń, 87-100
+ Google Map