W ramach Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości stawiamy na szeroki zakres rozwoju osobistego. Zależy nam, aby osoby, które interesują się nieruchomościami, poszerzały swoje kompetencje, zdobywały wiedzę, którą wykorzystają nie tylko w nieruchomościach, ale także w swoich biznesach.

W ciągu tych kilku lat, od kiedy trwają Warsztaty WIWN®, udało nam się wypracować dobre relacje biznesowe ze świetnymi specjalistami, dzięki czemu dzisiaj proponujemy Wam różne szkolenia w dedykowanych, lepszych cenach.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Warszawa, 31 maja: Jak w czasie pandemii robić Flipy i zarabiać jeszcze więcej? Spotkanie regionalne WIWN

31 maja 2021 - godz. 18:00 - 22:30

149 PLN

Spotkanie regionalne WIWN w Warszawie.

TEMAT: JAK W CZASIE PANDEMII ROBIC FLIPY I ZARABIAĆ JESZCZE WIĘCEJ?

 

Data: 31 maja 2021 r. (poniedziałek).

Godz. 18.00 – 20.00 – Panel wykładowy

Godz. 20.00 – 23.59 – Networking

 

Miejsce: 

GF Plaza,

przy Al. Jerozolimskie 123a,

Warszawa

 

LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA!

Biletem jest faktura otrzymana na maila podanego przy zakupie.

Przy zakupie zaznacz opcję „bez odbioru”.

 

Spotkanie organizuje lider WIWN Mazowieckie – Jakub Olędzki.

 

To spotkanie nieruchomościowe ma na celu poszerzenie wiedzy każdego z uczestników. Oprócz tego na tym spotkaniu spotkasz osoby, które aktywnie działają na rynku nieruchomości poprzez zakup-sprzedaż mieszkań, wynajem, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami czy świadczenie innych usług uzupełniających jak zarządzanie najmem czy usługi sprzątające. Na każdym z spotkań część uczestników poszukuje kapitału, kolejna część posiada okazje inwestycyjne, a pozostali posiadają czas, poprzez nacisk na networking bez problemu odnajdziesz osobę z którą będziesz w stanie wejść w biznes.

 

Prelegenci: 

Jacek Kłosińki – Moja przygoda z nieruchomościami zaczęła się 7 lat temu kiedy to w 2014 r. będąc na emigracji w UK pracowałem przez 2 lata jako pośrednik nieruchomości, wtedy też miałem 1-wsze mieszkanie na wynajem z kredytem hipotecznym w Polsce. Po 2 latach pracy w pośrednictwie założyłem firmę remontową i kupiłem drugie mieszkanie na wynajem. Po 3 latach prowadzenia remontów i ponad 5 latach w UK zdecydowałem się na powrót do Polski i osiedliłem się w Gdańsku. Wtedy zrozumiałem, że inwestowanie w mieszkania na wynajem zajęło by mi zbyt dużo czasu, aby osiągnąć pełną niezależność finansową i zdecydowałem się zmienić strategię. Poszedłem na Warsztaty Inwestowania w Nieruchomości do Wojtka Orzechowskiego i zacząłem flipować. Były to wakacje roku 2019, miałem wtedy ok 250 tys. zł kapitału na start. Od samego początku zacząłem robić kilka Flipów na raz przy współpracy z inwestorami. Do tej pory kupiłem już 22 mieszkania z czego 15 już jest sprzedanych, łączna suma wygenerowanego dotąd zysku to 940 000 zł. Siedem kolejnych inwestycji jest w trakcie. Flipuje na rynku wtórnym oraz pierwotnym, robię zarówno mieszkania wzorcowe dla rodzin jak i gotowce inwestycyjne. Moim zdaniem obrót nieruchomościami jest najlepszą, najszybszą, a zarazem najbezpieczniejszą drogą do uzyskania niezależności finansowej. Najbliższym celem na ten rok jest 1wsza inwestycja deweloperska oraz utrzymanie bieżącej ilości mieszkań na Flipy.

Daniel Miedziński – inwestor z Wrocławia, deweloper. Właściciel firmy Rent Invest, którą rozwija na kilku płaszczyznach. Główny obszar działania to przygotowywanie gotowych mieszkań inwestycyjnych oraz zarządzanie najmem mieszkań własnych i inwestorów. Pozostałe obszary to flipy na rynku wtórnym i pierwotnym, inwestycje deweloperskie oraz inwestycje w grunty. Swoją przygodę z nieruchomościami rozpoczął w 2017 roku bez własnego kapitału, zaciągając nawet pożyczkę na wkład własny do kredytu. Absolwent Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości Wojciecha Orzechowskiego. W roku 2020 mimo pandemii zwiększył zyski 6-krotnie względem roku 2019. Od grudnia 2020 do maja bieżącego roku sfinalizował w sumie ok 100 transakcji. Jest zwolennikiem dywersyfikacji, dlatego inwestuje w różnych obszarach nieruchomości. W swoich projektach operuje również kapitałem inwestorów i pokazuje, że można realizować różne projekty bez wkładu własnego.

KLIKNIJ TUTAJ

Szczegóły

Data:
31 maja 2021
Czas:
18:00 - 22:30
Koszt:
149 PLN
Wydarzenie kategoria:
Strona internetowa:
https://skleprentiera.pl/pl/p/Warszawa%2C-31-maja-Jak-w-czasie-pandemii-robic-Flipy-i-zarabiac-jeszcze-wiecej-Spotkanie-regionalne-WIWN/912

Organizator

WIWN.PL®
Email:
marketing@wiwn.pl
Strona internetowa:
www.wiwn.pl

Miejsce

Warszawa