W ramach Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości stawiamy na szeroki zakres rozwoju osobistego. Zależy nam, aby osoby, które interesują się nieruchomościami, poszerzały swoje kompetencje, zdobywały wiedzę, którą wykorzystają nie tylko w nieruchomościach, ale także w swoich biznesach.

W ciągu tych kilku lat, od kiedy trwają Warsztaty WIWN®, udało nam się wypracować dobre relacje biznesowe ze świetnymi specjalistami, dzięki czemu dzisiaj proponujemy Wam różne szkolenia w dedykowanych, lepszych cenach.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Warszawa: Jak skutecznie inwestować w nieruchomości w Warszawie – Spotkanie WIWN – 5 lutego

5 lutego 2020 - godz. 18:00 - 23:30

150 pln

Spotkanie regionalne WIWN® Warszawa

 

Jak skutecznie inwestować w nieruchomości w Warszawie?

Rozmowy o Flipowaniu (i nie tylko) + Networking

 

Prelegentami będą:

Kasia Laskowska & Darek Laskowski

Anna Syta & Andrzej Syta

Daria Olędzka & Kuba Olędzki

 

Trzy pary ukończyły warsztaty WIWN Wojciecha Orzechowskiego już niemal trzy lata temu i od tego czasu osiągają świetne wyniki w branży nieruchomościowej w Warszawie. Są przykładem, że ciężka praca, edukacja i upór w dążeniu do celu daje bardzo dobre rezultaty. Na spotkaniu regionalnym podzielą się z Wami wiedzą, opowiedzą o swojej drodze do samodzielnego zakupu pierwszego mieszkania, swoimi doświadczeniami w nieruchomościach.

Kasia i Darek Laskowscy mają uznaną markę, tworząc bardzo piękne mieszkania. Zaczynali kilka lat od zera. Skupiają się najczęściej na mieszkaniach kamienicznych, ale każda nieruchomość która ma potencjał jest w kręgu ich zainteresowań. Działają wspólnie, chociaż każdy odpowiedzialny jest za inny zakres prac. Kasia to urodzona projektantka, Darek koordynator prac zlecanych wykonawcom. Dziś nie pracują już zawodowo, zajmują się wyłącznie tym co uwielbiają. Zajmują się nieruchomościami i lubią podróżować.

Kuba Olędzki wraz Darią Olędzka to też bardzo doświadczone osoby, a ich znakiem rozpoznawczym są gotowce. Też zaczynali niemal od zera. Zrealizowali ok 30 inwestycji zaczynając z kapitałem ok 20 tys na początek. Obecnie mają 4 swoje mieszkania na najem i realizują inwestycje w nieruchomości (głównie flipy i gotówce).

Andrzej Syta z żoną Anną to też bardzo doświadczeni fliperzy, doskonale znani w środowisku WIWN. Za nimi też stoją imponujące liczby. Byli prelegentami na Maratonie WIWN w 2018 roku. Andrzej wywodzi się z branży IT.

Te trzy pary mają wiele wspólnego, otóż chętnie dzielą się wiedzą i zawsze serdecznie pomagają innym inwestorom. Ich życiowe doświadczenie oraz droga jaką przeszli w WIWN – to dla mniej doświadczonych inwestorów bezcenna wiedza. Jeżeli masz mnóstwo pytań i wątpliwości dotyczących remontów, zakupu mieszkania to spotkanie jest właśnie dla Ciebie.

Warto być z nami 5 lutego, gdyż poza tymi rozmowami (ok 30 min na parę), będzie też sesja pytań, ale oczywiście tak ulubiony przez Was networking. To miejsce, gdzie poza dobrym poczęstunkiem, możesz się wymienić kontaktami. Dbamy o to abyście mogli się wymieniać między sobą okazjami, informacjami. Spotkania Regionalne WIWN odbywają się od ponad trzech lat a bywa na nich od stu do dwustu osób.

 

5 lutego, środa, godz. 18:00 do 23:59

wejście od 17:00

Centrum konferencyjno – szkoleniowe „Golden Floor Tower”

Ul. Chłodna 51, Warszawa.

 

KUP BILET

Szczegóły

Data:
5 lutego 2020
Czas:
18:00 - 23:30
Koszt:
150 pln
Wydarzenie kategoria:
Strona internetowa:
https://skleprentiera.pl/pl/p/Warszawa-Jak-skutecznie-inwestowac-w-nieruchomosci-w-Warszawie-5-lutego/721

Organizator

WIWN.PL®
Email:
marketing@wiwn.pl
Strona internetowa:
www.wiwn.pl

Miejsce

Golden Floor Tower
Chłodna 51
Warszawa,
+ Google Map