W ramach Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości stawiamy na szeroki zakres rozwoju osobistego. Zależy nam, aby osoby, które interesują się nieruchomościami, poszerzały swoje kompetencje, zdobywały wiedzę, którą wykorzystają nie tylko w nieruchomościach, ale także w swoich biznesach.

W ciągu tych kilku lat, od kiedy trwają Warsztaty WIWN®, udało nam się wypracować dobre relacje biznesowe ze świetnymi specjalistami, dzięki czemu dzisiaj proponujemy Wam różne szkolenia w dedykowanych, lepszych cenach.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Warszawa: Żyć jak Rentier – Sławek Muturi. Spotkanie regionalne WIWN®, 15 października

15 października 2019 - godz. 18:00 - 23:59

150ZŁ

Sławek Muturi

Życie jak Rentier przez duże R – partnerski model zarządzania biznesem

czyli:

  • Jak stworzyć firmę w nieruchomościach, w której nie musisz pracować – model spółki partnerskiej, jako narzędzie do prawdziwej wolności finansowej.
  • Co zrobić aby ludzie oraz nieruchomości pracowały na Ciebie, abyś Ty mógł robić to na co naprawdę masz ochotę (patrz punkt nr 3).
  • Podróżowanie według Sławka Muturi.
  • Dwa słowa o wolności finansowej oraz życiu poniżej swoich możliwości finansowych.
  • Dużo pozytywnej energii od Sławka Muturi, czyli gwarancja naładowania Waszych baterii na drodze do wolności finansowej.

Spotkanie regionalne WIWN® (Warsztaty Inwestowania w Nieruchomości)

odbędzie się:

 

Centrum konferencyjno – szkoleniowe „Golden Floor Tower”

Ul. Chłodna 51,

Warszawa

Start godz. 18.00 (wejście od godz. 17.00),

koniec godz. 23.59

 

Sławek Muturi to legenda świata nieruchomości w Polsce, niestrudzony propagator wolności finansowej. Najprawdopodobniej jedyny polski rentier, który naprawdę nie pracuje i spełnia swoje marzenia o niemal nieustającej podróży po świecie.

Swoje pierwsze mieszkanie na wynajem kupił 21 lat temu a 10 lat temu, w wieku zaledwie 43 lat, przeszedł na emeryturę. Od tego momentu wyznaczył sobie nowy cel w życiu, czyli wspieranie rodaków w dążeniu do wolności finansowej oraz propagowaniu życia poniżej swoich możliwości finansowych. Jest autorem kilku książek z tematyki nieruchomości, które w Polsce mają status kultowych. Są one tym samym dla Polaków, czym dla Amerykanów są książki Roberta Kiyosakiego.

Sławek Muturi jest założycielem firmy Mzuri, największej w Polsce firmy zarządzającej mieszkaniami na wynajem. Obecnie Mzuri zarządza ponad pięcioma tysiącami mieszkań na wynajem. Poza tym firma pomaga w kupowaniu mieszkań na wynajem dla inwestorów, którzy są tak zajęci zarabianiem pieniędzy, że nie mają czasu inwestować. Mzuri inwestuje też grupowo w nieruchomości, czyli dzięki nim, mając niewiele środków można też inwestować w nieruchomości.

Obecnie zdecydowaną większość roku spędza w podróżach, będąc co raz bliżej wybitnego osiągnięcia, czyli odwiedzenia wszystkich krajów na świecie (uznawanych przez ONZ) minimum dwa razy. I nie jest to ostatnie słowo Sławka w tym temacie. Swoją wiedzą dzieli się też oczywiście na wykładach, ale z racji tego, że spędza około dziesięć miesięcy w roku poza krajem, to tych okazji nie ma wiele. Z tym większą radością cieszymy się, że przyjął zaproszenie na spotkanie regionalne WIWN w Warszawie, które odbędzie się 15 października.

 

Organizatorem spotkania jest Adam Grzymski – lider WIWN® Mazowieckie.

UWAGA – z racji ograniczonej liczby miejsc w zarezerwowanej sali, warto się pośpieszyć, aby nie zabrakło dla Was miejsc na sali 15 października w Warszawie.

KLIKNIJ TUTAJ I KUP BILET

Szczegóły

Data:
15 października 2019
Czas:
18:00 - 23:59
Koszt:
150ZŁ
Wydarzenie kategoria:
Strona internetowa:
https://skleprentiera.pl/pl/p/Warszawa-Zyc-jak-Rentier-Slawek-Muturi.-Spotkanie-regionalne-WIWN%2C-15-pazdziernika/668

Organizatorzy

WIWN.PL®
Adam Grzymski

Miejsce

Warszawa