W ramach Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości stawiamy na szeroki zakres rozwoju osobistego. Zależy nam, aby osoby, które interesują się nieruchomościami, poszerzały swoje kompetencje, zdobywały wiedzę, którą wykorzystają nie tylko w nieruchomościach, ale także w swoich biznesach.

W ciągu tych kilku lat, od kiedy trwają Warsztaty WIWN®, udało nam się wypracować dobre relacje biznesowe ze świetnymi specjalistami, dzięki czemu dzisiaj proponujemy Wam różne szkolenia w dedykowanych, lepszych cenach.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wrocław: Mikrokawalerki bez tajemnic – Spotkanie regionalne WIWN® – 30 stycznia

30 stycznia 2020 - godz. 18:00 - 23:00

147 pln

Mikrokawalerki bez tajemnic BARTOSZ JEZIERSKI

SPOTKANIE WIWN® WE WROCŁAWIU

—————-

Ostatnimi czasy coraz bardziej popularne stają się mikrokawalerki – ale jak zrobić taką inwestycję w zgodzie nie tylko z Excelem, ale również z przepisami prawa budowlanego i zasadami bezpieczeństwa? O tym opowie Bartosz Jezierski – inwestor na rynku nieruchomości oraz autor bloga Mój Plan B.

—–

Spotkanie odbędzie się 30 stycznia (czwartek)

UNIWERSYTET SWPS,
ul. Ostrowskiego 30B,
Wrocław.

 

Start godz. 18.00 (wejście od godz. 17.30)

To spotkanie nieruchomościowe ma na celu poszerzenie wiedzy każdego z uczestników. Oprócz tego na tym spotkaniu spotkasz osoby, które aktywnie działają na rynku nieruchomości poprzez zakup-sprzedaż mieszkań, wynajem, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami czy świadczenie innych usług uzupełniających jak zarządzanie najmem czy usługi sprzątające. Na każdym z spotkań część uczestników poszukuje kapitału, kolejna część posiada okazje inwestycyjne, a pozostali posiadają czas, poprzez nacisk na networking bez problemu odnajdziesz osobę z którą będziesz w stanie wejść w biznes.

KUP BILET

Szczegóły

Data:
30 stycznia 2020
Czas:
18:00 - 23:00
Koszt:
147 pln
Wydarzenie kategoria:
Strona internetowa:
https://skleprentiera.pl/pl/p/Wroclaw-Mikrokawalerki-bez-tajemnic-Spotkanie-regionalne-WIWN-30-stycznia/720

Organizator

WIWN.PL®
Email:
marketing@wiwn.pl
Strona internetowa:
www.wiwn.pl

Miejsce

Wrocław