- Warsztaty Inwestowania w Nieruchomości

W ramach Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości stawiamy na szeroki zakres rozwoju osobistego. Zależy nam, aby osoby, które interesują się nieruchomościami, poszerzały swoje kompetencje, zdobywały wiedzę, którą wykorzystają nie tylko w nieruchomościach, ale także w swoich biznesach.

W ciągu tych kilku lat, od kiedy trwają Warsztaty WIWN®, udało nam się wypracować dobre relacje biznesowe ze świetnymi specjalistami, dzięki czemu dzisiaj proponujemy Wam różne szkolenia w dedykowanych, lepszych cenach.

Ładowanie Wydarzenia

← Wróc do Wydarzenia

Kielce, Willa Hueta

+ Google Map
Juliusza Słowackiego 25
Kielce, Świętokrzyskie 25-365

Październik 2020

15.10, Kielce: Milion dzięki inwestowaniu w nieruchomości. Spotkanie regionalne WIWN®.

15 października - godz. 18:00 - 21:00
Kielce, Willa Hueta, Juliusza Słowackiego 25
Kielce, Świętokrzyskie 25-365
+ Google Map
97zł

Spotkania Regionalne WIWN® Wiedza - Networking - Nieruchomości - Motywacja - Biznes Zapraszamy na wydarzenie w Kielcach organizowane przez lidera WIWN® Świętokrzyskie - Dariusza Donata! Temat: Milion dzięki inwestowaniu w nieruchomości. Prelegent: Patryk Sobczyk (inwestor z Poznania) - przedsiębiorca, prowadzący własną działalność o charakterze flipów, mieszkań inwestycyjnych i pośrednictwa w obrocie nieruchomościami pod nazwą Manufaktura Mieszkań, lider Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości WIWN.PL w Poznaniu, prowadzący poznański oddział Stowarzyszenia Nieruchomości na Wynajem „Mieszkanicznik”. Odkąd pamięta zawsze działał kreatywnie i przede wszystkim na własną rękę. Z etatem nigdy nie było…

Dowiedz się więcej »
+ Eksportuj wydarzenia