W ramach Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości stawiamy na szeroki zakres rozwoju osobistego. Zależy nam, aby osoby, które interesują się nieruchomościami, poszerzały swoje kompetencje, zdobywały wiedzę, którą wykorzystają nie tylko w nieruchomościach, ale także w swoich biznesach.

W ciągu tych kilku lat, od kiedy trwają Warsztaty WIWN®, udało nam się wypracować dobre relacje biznesowe ze świetnymi specjalistami, dzięki czemu dzisiaj proponujemy Wam różne szkolenia w dedykowanych, lepszych cenach.

Ładowanie Wydarzenia

← Wróc do Wydarzenia

Damian Kleczewski

Damian Kleczewski ma w swym dorobku ponad 7 lat doświadczeń, dziesiątki przeprowadzonych transakcji i wyremontowanych lokali oraz setki zadowolonych najemców. Twórca marki „Zrozumieć nieruchomości” i autor audycji pod tym samym tytułem w Radiu Kontestacja. Wykładowca studiów MBA Nieruchomości szkoły ASBIRO oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Doradca i szkoleniowiec, autor kilku książek o nieruchomościach. Specjalizuje się w wyszukiwaniu okazji inwestycyjnych w kamienicach oraz w wielkiej płycie, w szczególności z myślą o przygotowywaniu mieszkań na wynajem. Mistrz miniaturyzacji. Planuje i wyznacza strategie działań remontowych, podatkowych i optymalizacyjnych. Doradza innym, jak mogą dzięki nieruchomościom zabezpieczyć swoją rodzinę i zyskać cenny czas. Kilkanaście osób spośród uczestników jego szkoleń stało się już rentierami. Prywatnie mąż i radosny ojciec pięciolatka.

Marzec 2019

Spotkanie regionalne WIWN® – Damian Kleczewski – OLSZTYN

27 marca
Hotel Kopernik Olsztyn, Aleja Warszawska 37
Olsztyn, 11-041
+ Google Map
97zł

Zapraszamy serdecznie na spotkanie regionalne WIWN®, na którym głównym prelegentem będzie: Damian Kleczewski, a tematem spotkania będzie: Potencjał kamienic jak szukać kamienic i współpracować z pośrednikami jak przechodzić złożony proces negocjacji jakie są pułapki w kamienicach i sposoby na ich rozwiązywanie jak dobrze zorganizować proces remontowy kamienicy i mieszkań jak przejść proces formalny tworzenia lokali w kamienicy gdzie szukać ukrytego potencjału w częściach wspólnych kamienicy i jak go adaptować, aby miał wartość dlaczego kamienice generują od razu o wiele wyższą…

Dowiedz się więcej »
+ Eksportuj