- Warsztaty Inwestowania w Nieruchomości
Patrzysz, czytasz i nie rozumiesz? Tak jest ze wszystkim. Rozwiązania najlepsze masz w zasięgu ręki. Spójrz na te frazy troszkę inaczej:
„PODWAJAJ KAPITAŁ”
Nie wiesz jak podwajać kapitał?Nikt tego wcześniej Ci nie proponował? Plan jest prosty. Zaczynasz od 30 tys zł i podwajasz go co roku. Czyli:
Na starcie masz 30 tys
Po roku masz 60 tys
Po dwóch latach masz 120 tys
Po trzech latach masz 240 tys
Po czterech latach masz 480 tys
Po pięciu latach masz 960 tys
Po sześciu latach masz prawie 2 mln zł …
W siódmym roku kupujesz nieruchomości za ten kapitał i żyjesz jak rentier, bo przynoszą Ci one m. 15 tys a 20 tys zł.
Wszystko za pomocą obrotu nieruchomościami!
Skąd to wiem? Bo sam tą ścieżką podążałem.
Dzisiaj nieruchomości, które posiadam są warte 1,5 mln zł i generują 15 tys przychodu pasywnego. Kilka miesięcy temu sprzedałem jedno z pięter przy Piotrkowskiej 270 w Łodzi za 1,6 mln zł – lokale te generowały także 15 tys zł przychodu.
Tylko pewnie zapytasz jak podwajać ten kapitał? O tym mówię na moich warsztatach. Pokazuję krok po kroku ścieżkę, którą szedłem. I to nie jest trudne. Mateusz z Londynu, Tomek i Natalia z Bristolu, Patryk z Poznania, Tomek i Monika z Warszawy, Łukasz ze Skierniewic, Paweł z Łodzi, Maciek z Krakowa, Piotrek z Wrocławia i 40 innych uczestników WIWN już tą ścieżką podążają.
A Ty teraz pewnie będziesz doszukiwał się błędu matematycznego w wyliczeniach, albo będziesz starał się podważyć w/w sposób negatywnymi komentarzami? A może zamkniesz tego maila i nic nie zrobisz ze swoim życiem?
Wystosowałem do Ciebie propozycję. Więc spróbuj. Skontaktuj się ze mną. Zobacz propozycję Warsztatów WIWN MIX. I zacznij zmieniać swoje życie.
Większość ludzi wciąż robi to samo, a spodziewa się innych rezultatów. A Ty? Także?
Być może chciałbyś zobaczyć: „podwajaj kapitał”, ale jak patrzysz na te dwa słowa, to widzisz tylko: „po dwa jajka pitał”.
Czas sięgnąć po wyzwania. Czekam na Ciebie.