- Warsztaty Inwestowania w Nieruchomości

5 godzinny COACHING – czyli 5 godzin korepetycji, które odmienią Twoje życie.

A teraz coś specjalnie dla Ciebie, coś co sprawi, że otrzymasz niesamowitą dawkę wiedzy i motywacji do działania na rynku nieruchomości. Jest to 5 godzinna sesja on-line ze mną – to prywatne korepetycje, to szkoła biznesu i inwestowania w nieruchomości. Spotykamy się w czasie dostosowanym do Twoich możliwości. Co najmniej dwie godziny tygodniowo. Dostajesz dawkę wiedzy i zadania do zrealizowania. A wszystko po to abyś mógł działać na rynku nieruchomości i docelowo stać się rentierem.

W ramach tych spotkań przede wszystkim pokażę Ci system zarabiania na nieruchomościach. Pokażę Ci jak w 4 lata stać się rentierem dzięki nieruchomościom osiągając przychód 5.000 zł miesięcznie, a jeśli to mało, to w 5 lat możesz mieć ten przychód dwukrotnie większy, bo 10.000 zł miesięcznie lub w 6 lat 20.000 zł.

Powstaje więc pytanie czy można zarabiać na nieruchomościach 100% rocznie? Można, sam tego dokonałem i z chęcią podzielę się z Tobą tą wiedzą. Nieruchomości na świecie jest tak dużo, że nie sposób abyśmy stali się sami dla siebie konkurencją. Wręcz przeciwnie! Będziesz mógł korzystać także z moich ofert, które ja otrzymuję lub wypracowuję, a także dostaniesz wsparcie specjalistów w zakresie prawa lub podatków jeśli zajdzie taka potrzeba.

Dodatkowo dostaniesz dostęp do mojej książki „Zarabiaj na nieruchomościach”, a jeśli wykażesz się zaangażowaniem, niewykluczone, że popracujemy razem w terenie.

Ponadto odpowiemy sobie na bardzo ważne pytanie czy lepiej dla Ciebie inwestować w nieruchomości na zasadzie czerpania zysków z obrotu nimi, czy może lepiej wynajmować je albo podnajmować? Pokażę Ci wyliczenia, dzięki którym sam odpowiesz sobie na pytanie co jest lepsze dla Ciebie.

Może teraz powiesz: To nie dla mnie, nie mam pieniędzy, nie umiem inwestować, nie mam zdolności kredytowej, nie wiem jak to zrobić. A ja Ci odpowiem: Lepiej nie mogłeś trafić. Podpowiem Ci skąd wziąć pieniądze na pierwsze inwestycje, nauczę Cię inwestować, a moi doradcy kredytowi podpowiedzą Ci jak w określonym czasie wypracować sobie dobrą zdolność kredytową. …. Nie mów mi, że masz dwie lewe ręce. Jestem przedsiębiorcą od 18 lat i stałem się rentierem dzięki swojej firmie. Dlatego tym bardziej pomogę Ci, aby i Tobie się udało, bo Twój sukces będzie moim sukcesem. Nasze konsultacje pięcio-godzinne w zupełności wystarczą, abyś mógł zacząć działać i niebawem wejść jako inwestor w rynek nieruchomości.

16178939_1280029885419597_6709825746551220816_o-1

Pytasz o gwarancję?

Tym razem gwarancją może być tylko i wyłącznie Twoja motywacja, twoje zawzięcie i Twoje zdecydowane działanie! Możesz siedzieć dalej i narzekać, albo zacząć zapracowywać sobie na Twoją szczęśliwą przyszłość. Wiesz, że możesz jako rentier co miesiąc mieszkać w innym mieście? Ba, w innym kraju. Cechą rentiera jest to, że nie musi pracować. A ja osobiście za tym tęsknię i zrobię wszystko aby zarówno mi jak i Tobie wyszło. Jestem rentierem ale nie o takim rentierstwie myślę. Mnie satysfakcjonuje rentierstwo osiągnięte z najmu nieruchomości. Tak aby mieć dwa źródła rentierskiego dochodu. Powinienem to osiągnąć za 2 lata … a potem już nic nie będę musiał robić. Jeśli chciałbyś podobnie, to musisz i Ty zacząć. Jestem gotów pomagać Ci przez najbliższe dwa lata … potem już nie będzie mi się chciało 🙂 …

Jaką tematykę możemy poruszyć przez te najbliższe 5 godzin wspólnej pracy?

Odpowiemy sobie na następujące pytania:

  • Co mam robić aby rzucić etat, czym się zająć?
  • Co mam robić jeśli nie mam pracy?
  • Co mam robić aby zwiększyć zdolność kredytową?

A także możemy poruszyć niektóre z 20 tematów dotyczących nieruchomości, które w pełni przygotują Cię do tego abyś sam zaczął obracać nieruchomościami i dobrze przy tym zarabiał. Dobrze, to znaczy, że mam na myśli zyski od 20 tys zł w górę. Jeśli chcesz dokładną ofertę, umów się ze mną na bezpłatną konsultację w tej sprawie.

W tej chwili trzymam dwie godziny w tygodniu zarezerwowane tylko na takie spotkania. Jeśli się pospieszysz i skontaktujesz ze mną aby umówić się na pierwszą próbną darmową godzinę spotkania to na niej – będziesz mógł uzyskać dodatkowy rabat – zapewne jakiś wynegocjujesz. Dodaj mnie do kontaktów na SKYPE: wojciech.orzechowski i proponuj pierwsze spotkanie. A jeżeli jesteś już zdecydowany, to napisz do mnie … i działamy.

Pamiętaj, aby się szkolić. To szkolenia mogą pomóc zwielokrotnić Twoje aktywa i to bardzo szybko. Razem, możemy więcej.

p.s.

Poniżej w komentarzach możesz poczytać opinie tych, którzy skorzystali. Są to osoby rzeczywiste i jeśli chciałbyś referencji od nich bezpośrednio to oczywiście kontakt dostaniesz do kogo chcesz … napisz tylko, a ja Cię skontaktuję.

Tu zamieściłem zaproszenie, specjalnie dla Ciebie na indywidualny coaching


Zobacz też jak wyglądają warsztaty w terenie, odcinek 2, więcej filmów dostępne na youtube