- Warsztaty Inwestowania w Nieruchomości

Obecnie prowadzę Warsztaty Inwestowania w Nieruchomości (które trwają 12 miesięcy), a także krótkie, specjalistyczne szkolenia stacjonarne, dzięki którym osoby z niewielkim doświadczeniem branżowym, mogą bezpiecznie rozpocząć realizację własnych planów inwestycyjnych. Być może ten temat Cię interesuje, ale nie bardzo wiesz co wybrać i które szkolenie będzie najlepszym rozwiązaniem w Twojej obecnej sytuacji życiowej?

Jeżeli więc zastanawiasz się, czy warto skorzystać i jak dużo możesz zyskać, przyjmij dziś moje zaproszenie na 2-godzinne spotkanie on-line. Tylko Ty, ja i Twoje konkretne plany osiągnięcia sukcesu.

W ciągu tych pełnych 2 godzin (zegarowych) opowiem Ci, jak w ciągu 6 lat zostać rentierem, mając dzisiaj do dyspozycji kwotę tylko 30 tys. zł. A jeżeli okres 6 lat wydaje Ci się długi, to zamknij oczy na krótką chwilę i wróć pamięcią 6 lat wstecz. Wyobraź sobie, że wtedy postanawiasz zainwestować razem ze mną…

Czujesz to, jak na Twoje konto wpływa dziś taka ilość pieniędzy, dzięki której nie musisz już pracować?

Gwarantuję, że pomogę Ci osiągnąć ten cel, ale wróćmy teraz spójrz na szczegóły …

Podczas osobistych konsultacji, wykonamy dodatkowo aktualne porównanie – co jest dla Ciebie bardziej opłacalne: obrót nieruchomościami, wynajem czy może – coraz bardziej popularny – podnajem nieruchomości.

Jeżeli po rozmowie ze mną stwierdzisz, że ta tematyka spodobała Ci się, wtedy będziemy kontynuować poszerzanie wiedzy w praktyce, poprzez szkolenie online, lub warsztaty, w dowolnie wybranej formule, najlepiej dopasowanej do Twojej aktualnej sytuacji i Twoich planów biznesowych.

Koszt mojego osobistego coachingu, podczas którego całe moje doświadczenie jest wyłącznie do Twojej dyspozycji, to jedynie 1997 zł brutto.

Jestem człowiekiem posiadającym dużo wolnego czasu, ale jednocześnie całkowicie oddanym projektowi WIWN, dzięki któremu realizuję moją pasję i mam możliwość pomagania innym, aby osiągali podobne i większe sukcesy w tej branży. Pobieram tę symboliczną opłatę za konsultacje, ponieważ zależy mi, aby pracować z ludźmi poważnie zaangażowanymi.

Jak widzisz, traktuję tę sprawę bardzo poważnie, więc możesz mieć pewność, że z równą powagą i zaangażowaniem pomogę Ci zrealizować postawione cele. Pamiętaj jednak, że aby osiągnąć sukces, musisz zrobić pierwszy krok i podjąć działanie.

Wszystko jest teraz w Twoich rękach!

KLIKAJ TUTAJ ABY PRZEJŚĆ DO REZERWACJI

Ps.
Aby usprawnić komunikację, po dokonaniu wpłaty, prześlij proszę do mnie e-mail z potwierdzeniem płatności.
Skontaktuję się z Tobą najszybciej, jak to będzie możliwe, aby ustalić najbardziej dogodny termin spotkania.

 

Do zobaczenia w świecie nieruchomości!

Wojciech Orzechowski