Zarabiaj
na nieruchomościach

Książka „Zarabiaj na nieruchomościach” pomoże Ci zrozumieć
sposoby finansowania inwestycji w nieruchomości, tak aby
Twoje inwestowanie było bezpieczne, efektywne i zawsze
zakończone sukcesem!

Twój Przewodnik
Do Wolności Finansowej!

Jak zaplanować sukces

„Kto nie planuje, ten planuje porażkę”.
To twierdzenie najlepiej odzwierciedla proces planowania inwestycji w nieruchomości.
Z tej książki dowiesz się jak należy przygotować się przed swoją pierwszą inwestycją, jakie zagrożenia czyhają na nieprzygotowanych i jak Ty możesz ich uniknąć.

40-100% zwrotu z inwestycji

Poznasz dokładny plan działania, w jaki sposób, stosując się do wskazówek z tego poradnika, uzyskać nawet do 100% rocznie zwrotu z inwestycji. Kilkaset mieszkań, kupionych i sprzedanych z zyskiem przez czytelinków tej książki – przedstawicieli różnych zawodów – którzy wcześniej nie mieli pojęcia o inwestowaniu pokazuje, że każdy może się
tego nauczyć i zacząć dobrze zarabiać
na nieruchomościach. Trzeba tylko
zrobić ten pierwszy krok.

Jak w 6 lat zostać rentierem

Bazując na własnych doświadczeniach z polskiego rynku, Autor opracował niezwykle skuteczną strategię inwestowania, pokazującą jak w ciągu 6 lat dojść do rentierstwa i dalej mądrze korzystać ze zgromadzonego kapitału. Aby podobie jak on stać się rentierem, wystarczy tylko skopiować pokazane tu metody Wojciecha i ściśle trzymać się jego zaleceń.

wojciech-orzechowski-wiwn-pl

WOJCIECH ORZECHOWSKI

Biznesmen, Inwestor, Coach, Rentier. Twórca Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości – WIWN.pl®. Autor książki Zarabiaj na nieruchomościach. Twórca Symulatora inwestowania w nieruchomości „Rentier”

Biznesmen – od 20 lat jest przedsiębiorcą. Prowadzi firmy Go3.pl, WIWN.pl, Benton.pl Od 4 lat zasiada w Zarządzie Wspólnoty lokali komercyjnych zarządzając Nieruchomościami o wartości ponad 60 milionów złotych, gdzie obecnie jest prezesem zarządu.

Inwestor – Praktyk. Inwestuje w Nieruchomości już ponad 10 lat.
Uczył się na swoich błędach. Dzisiaj uczy innych, jak ich nie popełniać.

Rentier – w 2014 r. osiągnął wolność finansową i zamieszkał we Włoszech, gdzie przez 2 lata odpoczywał i cieszył się życiem. Po powrocie do Polski
rozwijał autorski projekt szkoleniowy, skierowany do młodych inwestorów.

Coach – Twórca Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości WIWN.pl® – przeprowadza Uczestników za rękę przez cały proces inwestycyjny. Przeszkolił setki absolwentów – inwestorów, którzy dzięki niemu kupili, wyremontowali i sprzedali nieruchomości. Każdy absolwent WIWN zarobił na swojej transakcji!

Autor książki „Zarabiaj na nieruchomościach” oraz „200 pytań do eksperta. Odpowiada Inwestor – Wojciech Orzechowski”, która ukaże się niebawem. Prowadzi blog www.zarabiajnanieruchomosciach.pl

Twórca Symulatora Inwestowania w Nieruchomości, w postaci gry planszowej „Rentier”. Celem gry jest nauczyć się obracać nieruchomościami w Polsce.

Najlepszy wybór - książka drukowana

Wyjątkowo praktyczny poradnik, napisany lekkim, zrozumiałym językiem, w formie przewodnika, który prowadzi Cię za rękę i krok po kroku szczegółowo wyjaśnia, każdy etap inwestycji. Zawiera odpowiedzi na pytania większości inwestorów, rozpoczynających swoją przygodę z rynkiem nieruchomości. Jest to publikacja, którą możesz otworzyć na dowolnym etapie inwestycji, a z pewnością znajdziesz rozdział, który w danej chwili pomoże Ci podjąć właściwą decyzję, prowadzącą do sukcesu!.

E-book - wersja elektroniczna

Pobierz bezpłatny fragment e-booka  i przekonaj się, że
warto przeczytać całość 🙂

Audiobook - wersja elektroniczna

Propozycja dla osób jeżdżących w długie trasy.
Pobierz bezpłatny fragment audiobooka

Książka - Zarabiaj na nieruchomościach.
 • Witam Panie Wojciechu mam na imię Bartłomiej lat 24. Znalazłem Pana kanał na YouTube ponieważ od jakiegoś czasu interesuje mnie temat budowania swojej niezależności finansowej w oparciu o inwestycje w nieruchomości. Przeczytałem kilka książek na ten temat (oczywiście czytam na bieżąco dużo innych w tym temacie) z każdej starając się zapamiętać jak najwięcej tak aby na początku drogi do mojego przyszłego celu posiadać jakąś podstawową wiedzę z tego zakresu. Aktualnie zbieram pieniądze na zakup swojego pierwszego mieszkania pod wynajem, prowadze swój mały biznes a w przyszłości chciałbym być niezależny finansowo, posiadać kilka nieruchomości które będą na mnie oraz na siebie same 'pracować'  tak by móc cieszyć się życiem, zwiedzić świat żyjąc na odpowiednim poziomie i nie martwić się i przyszłość, za nic w świecie nie chcę być wpisany w schemat jaki jest widoczny u 95% ludzi w naszym kraju czyli : szkoła, praca, praca i jeszcze raz praca a na koniec marna emerytura i żal niewykorzystanych szans w przeszłości. Człowiek nie żyje po to żeby pracować, ewentualnie pracuje by żyć a najlepiej jak "coś" pracuje na niego czyż nie?  Potrafi Pan w ciekawy sposób przekazać swoją wiedzę. Bardzo dobrze się ją przyswaja tym bardziej, że jest oparta na Pana własnych doświadczeniach. Właśnie zamawiam Pana książkę 🙂 Pozdrawiam Pana serdecznie i
  życzę dalszych sukcesów!

  Bartłomiej
 • Zdecydowanie warto! Moją "okazję" pozyskałem dzięki umiejętnej rozmowie i dobrym kontakcie z pośrednikami, co było jednym z tematów szkolenia na twoich warsztatach Wojtku . Co prawda okazji szukałem na rynku wtórnym, ale dzięki odpowiedniej wspólnej analizie oceny sytuacji i pomocnych narzędzi łatwiej mi było podjąć decyzję również na rynku pierwotnym.
  Dzięki i pozdrawiam,

  Patryk
 • Po pierwszych godzinach szkolenia WIWN ON-LINE z Wojtkiem okazało się, że to, co odbieraliśmy jako oczywiste i co myśleliśmy że na ten temat wiemy, wcale nie wiemy albo wiemy, ale w małym stopniu. Zrozumieć tą zasadę, to już jest duży krok ("Najmądrzejszy jest, który wie, czego nie wie.") Szkolenia bardzo profesjonalne, prowadzone w luźniej i miłej atmosferze, pokazujące, że w nieruchomościach - diabeł tkwi w szczegółach. Wiele się można nauczyć, wszystko jest skrupulatnie tłumaczone (do skutku). Jak zdążyliśmy zauważyć, istotnym aspektem w nieruchomościach jest obranie odpowiedniej strategii, która porządkuje myśli, a strategia Wojtka takową właśnie jest. Szkolenia te pokazują, że bardzo ważna jest wiedza poparta dużym doświadczeniem, z której warto korzystać (tym bardziej, jak ktoś, kto nie musi, tą wiedzą się z nami dzieli).

  Monika i Tomek
 • Właśnie dotarłem do domu po I-etapowym szkoleniu stacjonarnym. Powiem tak, przed wyjazdem miałem pewne obawy i wątpliwości, ale zostały one rozwiane zaraz po rozpoczęciu warsztatów w niedzielę. Już wtedy wiedziałem że będzie to jedna wielka super przygoda i się nie pomyliłem. Ogrom wiedzy jaki przez te dwa dni został nam przekazany jest nie do przecenienia, wszystko super zorganizowane i dopięte na ostatni guzik. Duża dawka motywacji i zachety do działania. Widać że Wojtkowi i jego drużynie na prawdę zależy na tych szkoleniach i na tym żeby każdy w przyszłości mógł ten swój cel osiągnąć. To chyba jest w tym wszystkim najfajniejsze. Pozdrowienia dla wszystkich uczestników, mam nadzieję że jeszcze nie raz się zobaczymy!

  Krystian
 • Wielkie podziękowania dla Wszystkich uczestników i prelegentów warsztatów stacjonarnych, których miałam okazję poznać. Ilość pozytywnych ludzi i energii była niesamowita! Do zobaczenia w styczniu 🙂
  No i działajcie !

  Karolina B.
 • “Uwielbiam "Lalkę" Bolesława Prusa. Pamiętam do dziś opisy transakcji zakupu nieruchomości jakie dokonywali Żydzi w dziewiętnastowiecznej Łodzi. Duże wrażenie zrobił na mnie szczególnie sposób w jaki kupowali fabryki i kamienice. Potrafili zbierać się w grupy i kupować wspólnie - jeśli jednego nie było stać zainwestować indywidualnie. Dzięki tej jednej umiejętności bogacili się tak szybko... Myślę, że to co robisz, zbliża nas Polaków do takiego sposobu myślenia, dlatego popieram, gratuluję i chcę się przyłączyć 🙂 Pozdrawiam!

  Maciek G.
 • Cześć 🙂 Piszę z podziękowaniem za weekend z warsztatami. Tak się już wkręciłam w planowanie kolejnych dni, że nawet porządnie się nie pożegnałam przy wyjściu. Bardzo podobała mi się ostatnia historia o zdrapce i wygranym mercedesie. Pewnie dlatego, że to dobra metafora na to, co do tej pory przeszłam z nieruchomościami. Pamiętam jak ze stresu podczas remontu pierwszego mieszkania płakałam i żałowałam, że mnie „coś podkusiło” na taką inwestycję. Kiedy myślałam, że już mam najgorsze za sobą, sąsiad zalał to, co zostało świeżo wyremontowane. Powiedziałam wtedy, że już nigdy więcej. Ale jednak temat został gdzieś z tyłu głowy i znalazłam Twój program. Z taką pomocą wiem, że mogę iść dalej i bez niepotrzebnych niespodzianek. Twoje warsztaty to dla mnie ta zachęta „graj dalej” z wizją wygrania mercedesa 😉 Pozdrawiam!

  Marzena
 • Warsztaty rozpocząłem dokładnie 6 stycznia 2017 r. Przerobiłem cały materiał jaki podesłał mi Wojciech, następnie w Kwietniu odbyłem pierwsze szkolenie stacjonarne WIWN w Łodzi. Mamy sierpień, a ja właśnie rozpoczynam remont pierwszego mieszkania, które dzięki warsztatom i ogromnej wiedzy Wojciecha kupiłem 50 tysięcy taniej(!) niż cena wyjściowa właścicielki.
  Jeszcze mieszkania nie wyremontowałem, jeszcze go nie sprzedałem, ale same warsztaty, samo znalezienie konkretnie tego mieszkania plus negocjacje dały mi takiego kopniaka, że cięzko jest to ująć w zaledwie kilku zdaniach.

  Dawid S.
 • Jestem świeżo po warsztatach stacjonarnych. Cały cykl szkolenia uważam za genialnie przemyślany i zorganizowany. Wojciech pomimo ogromu spraw na głowie zawsze znajduje czas dla każdego kto chce skorzystać z jego ogromnej wiedzy. Rewelacja, polecam każdemu kto planuje zacząć
  inwestowanie w nieruchomości.

  Konrad P.
 • Udział w warsztatach to była bardzo dobra decyzja. W ciągu kilku miesięcy zmieniło się moje podejście do inwestowania w nieruchomości, wiele się nauczyłam a grupa wsparcia pozostałych uczestników nie do przecenienia. Warsztaty zwróciły mi się po kilku miesiącach i dalej działam.
  Podziwiam podejście Wojtka do wielu spraw, można się od niego uczyć.
  Podsumowując: jest stres, ale jest też zabawa i wielka satysfakcja!

  Basia
 • Uważam, że WIWN to najlepsza opcja na zdobycie konkretnej wiedzy i jednocześnie praktyki, w temacie inwestowania w nieruchomości, na jaką mogłem trafić! Co do samego wyjazdu i osób które w nim uczestniczyły - rewelacja. Nie będę tutaj nikomu zachwalał Wojtka, bo wystarczy zamienić z nim dwa słowa i chwilę posłuchać, żeby nie mieć wątpilwości, że zna się na rzeczy jak nikt inny z kim wcześniej się zetknąłem. Ten facet tym żyje, to co robi jest jego pasją i co najważniejsze potrafi przekazywać wiedzę. Przy okazji wie co to dobry humor! Byłem zmęczony po nieprzespanej nocy przed tym wydarzeniem, ale co ciekawe sen zszedł gdzieś na drugi plan, jak to wszystko się zaczęło.

  Czy jestem zadowolony z warsztatów?
  W 100% TAK!

  Rafał K.
 • Warsztaty stacjonarne odbyłem w marcu tego roku. Samo przygotowanie i przeprowadzenie warsztatów oceniam na 5+. Wyżywienie i zakwaterowanie na bardzo porządnym, hotelowym poziomie. Najważniejsze jest jednak to że Wojciech potrafi przekazać ogromną dawkę wiedzy w stosunkowo krótkim czasie. Przy czym nie jest to wykład w akademickim stylu, ale forma luźnej rozmowy. Wojtek odpowiada na wszystkie pytania, aż do wyczerpania tematu, więc nikt nie wyjdzie z warsztatów z niedosytem wiedzy. Należy też wspomnieć o całości warsztatów, bo przed przyjazdem do Łodzi musiałem przerobić jeszcze sporo materiału, aby zrozumieć podstawy. Wojtek w razie jakichkolwiek wątpliwości jest cały czas dostępny dla użytkowników i faktycznie, odpisuje na maile szybciej niż w 24h 🙂 Podsumowując, uczestniczyłem wcześniej w innych warsztatach dotyczących inwestowania w nieruchomości. Sprowadzały się ostatecznie do schematu zapłać, przekażemy ci masę wiedzy, z którą nie bardzo wiesz co zrobić, a później sobie radź. Wojtek przeprowadza małymi krokami przez wszystkie pojawiające się trudności i jest cały czas do dyspozycji.
  WIWN to zupełnie inna liga, sporo wiedzy, ale samo gęste.

  Jestem zadowolony i potwierdzam, że naprawdę warto.
  Polecam!

  Piotr S.
 • Drogi Wojtku, Dziękujemy, że napisałeś "instrukcję do zarabiania pieniędzy". Potwierdzam, że ona działa. Wczoraj podpisałem umowę przedwstępna sprzedaży mieszkania - zysk netto 33.000zl. Mieszkanie zostało kupione we wrześniu. To już drugie mieszkanie. Na pierwszym zysk netto wyniósł 20.000zl - trwało to od maja do września tego roku. Działamy na terenie Gdańska.
  Obecnie szukamy kolejnej perełki.

  Jeszcze raz wielkie dzięki.

  Dawid S.
 • Byłem na szkoleniu stacjonarnym WIWN Mix. Polecam współpracę z Wojtkiem, miły i konkretny, ma duże doświadczenie na rynku nieruchomości. Można się od niego wiele nauczyć.

  Piotr Korc
 • Uczestniczę w kursie Coaching i jestem bardzo zadowolony. Wojtek to konkretny człowiek z ogromnym bagażem doświadczeń i wiedzy. Gorąco polecam!

  Bartłomiej Matusiak
 • Moje warsztaty zaczęły się w lipcu 2015. Zdecydowałem się ponieważ chcę osiągnać wolność finansową. I zrozumiałem że muszę inwestować żeby to osiągnać. Wojtek przekazał mi całą niezbedną wiedzę która jest potrzebna aby bezpiecznie kupić nieruchomość, pokazał mi cały mechanizm jak robić to z głową i dobrze na tym zarobić. Teraz jestem na etapie oglądania mieszkań i niedługo kupię pierwszą nieruchomość na której zarobię ponieważ w momencie kupna wiem ile dokładnie wyniesie mój zysk. Przed zakupem warsztatów trochę się obawiałem jak to będzie wyglądać. Ale niepotrzebnie. Wojtek to osoba sumienna, sympatyczna, człowiek który ma rozległą wiedzę na temat nieruchomości. I na każdym kroku, etapie odpowiada na zadane pytania tak że rozwiewa wszystkie wątpliwości. Uważam że inwestycja w warsztaty jest bardzo dobrą decyzją, bo wiedza tam przekazywana zajeła by mi parę lat aby dojść do tego samemu. Pozdr

  Krzysztof z Anglii
 • Każda minuta spędzona na warsztatach jest na wagę złota, nie odczuwa się upływu czas wręcz pod koniec pozostaje niedosyt, że tak szybko nadszedł koniec 🙂 Cenne treści i wspaniali mówcy, profesjonaliści i co najważniejsze PRAKTYCY, dzielący się swoimi doświadczeniami, służący radą, udzielający wskazówek, chętnie wchodzący w dialog, nie zostawiający pytań bez odpowiedzi. Przy tym wszystkim wspaniała, partnerska atmosfera i wszechobecne poczucie humoru sprawiają, że czujesz się właściwym człowiekiem na właściwym miejscu, mimo że wiedzą i doświadczeniem dzieli Cię ogromna przepaść w stosunku do tych, których oglądasz w roli mówców. Tych warsztatów nie można ominąć, myśląc o zostaniu inwestorem i rentierem za pomocą rynku nieruchomości. Ogrom wiedzy i ogrom motywacji. Wojtek- niezwykle kompetentny, konkretny i doświadczony profesjonalista a przy tym niezwykle serdeczny i wiecznie uśmiechięty człowiek. Jeszcze raz dziękuję Wojtku za możliwość uczestnictwa w tych warsztatach ! A wszystkim innym radzę szybko rezerwować miejsca, zanim tłumy zaczną walić do Wojtka drzwiami i oknami i na spotkanie trzeba będzie czekać wiekami na setnym miejscu listy rezerwowych, bo niewątpliwie to tylko kwestia czasu 🙂

  Katarzyna Piwowarczyk
 • Wojtek niesamowicie motywuje i konkretnie wyznacza cele. Praca z takim mentorem bardzo pomaga. Podziwiam jego doświadczenie i chcę czerpać z niego jak najwięcej. Jeśli szukasz mentora który zrobił co Ty chcesz osiągnąć polecam współpracę z Wojtkiem.

  Łukasz Ch.
 • Inwestowaniem w nieruchomości zainteresowałam się pod koniec listopada, a już w połowie grudnia znalazłam się na warsztatach. W bardzo krótkim czasie przyjęłam od Wojtka ogromną dawkę wiedzy, a na warsztatach mogłam to wszystko utrwalić, uporządkować i przyjąć jej jeszcze więcej. Dzięki Wojtku, że zaprosiłeś uczestników z poprzednich warsztatów, którzy są już aktywnie działającymi inwestorami. Mogliśmy ich poznać, zadać im pytania o dotychczasowe inwestycje i wynik ich działań. Jest to bezcenne i utwierdzające w przekonaniu, że wszystkie przyjmowane założenia są jak najbardziej realne. Warsztaty polecam wszystkim, którzy chcą inwestować w pierwsze nieruchomości ze spokojną głową:)

  Izabela Lubaczewska
 • Warsztaty godne polecenia. Żadnego zbędnego lania wody,tylko konkretna wiedza.Dostęp do specjalistów ułatwiający inwestowanie w nieruchomości. Każdy problem czy też pytanie poruszone po warsztatach nie zostało bez odpowiedzi.POLECAM!

  Stanisław
 • Gorąco polecam ! Wojciech jest Ekspertem , który poprowadzi Cię za rękę i pomoże rozwiazać każdy problem. Otrzymałem wyczerpującą odpowiedź na każde zadane przeze mnie pytanie. Zobacz... Płacisz, dostajesz wiedze, mentora , całyy network i wspolnotę ludzi, którzy myślą Twoimi kategoriami. A gdy nawet nie możesz znaleść nieruchomości do obrotu to Wojciech sam Ci ją znajdzie i poda na tacy. Zobacz... By zrealizować plan 6 letni musisz obrucić kilkunastoma nieruchomościami. Biorąc pod uwagę to że masz dostęp do rynku w całej Polsce wybór jest ogromny. Przemyśl czy tn model biznesowy jest dla Ciebie, jesli tak ... To się zaangażuj.

  Łukasz
 • Jak dla mnie to jedna z lepiej podjętych decyzji 😉 Nie wyobrażam sobie sama przechodzić przez etap "nauki" inwestowania w nieruchomości- bo najzwyczajniej mogłoby to mnie zbyt dużo kosztować 😉 Bardzo się cieszę że poznałam Wojciecha, a on zobowiązał się do przeprowadzenia mnie przez te wszystkie etapy! A po warsztatach stacjonarnych- nabrałam jeszcze więcej przekonania i pewności, ze to własnie dobra droga. Zajęcia zawsze przebiegają w luźnej i miłej atmosferze.. Wojtka profesjonalizm i spokój dają mi duże poczucie bezpieczeństwa w inwestowaniu! Dzięki raz jeszcze za współpracę i szczerze polecam wszystkim, którzy jeszcze się wahają..

  Magda O.
 • Witam, Jestem uczestnikiem warsztatów Wojtka od sierpnia 2014 roku - WIWN On - line. Ten czas należy do najciekawszych w moim życiu. Najpierw dostajesz dużego kopniaka wiedzy w tyłek, a potem weryfikujesz ją w praktyce, czy aby na pewno się sprawdza. Ja nie wierzyłem, a założenie kupienia mieszkania znacząco poniżej wartości rynkowej bez kontaktów i bycia wygadanym uważałem za nierealne.Myślałem po prostu, że się nie da.Okazało się, że oprócz myślenia trzeba działać, a Wojtek do tego działania na pewno Cię zmotywuje wraz z odpowiednią dawką wiedzy i niezbędnymi narzędziami. oczywiście nic za ciebie finalnie to Ty podejmujesz decyzje Ty znajdujesz to mieszkanie, wreszcie ty nabywasz umiejętności znalezienia odpowiednich osób i sposobu kontaktu z nimi, bo bez tego mieszkania nie kupisz w dzisiejszych czasach. Ja to z weryfikowałem i co w związku z tym? Kurcze okazało się że to co mówił Wojtek potwierdziło się. Obecnie sprzedałem jedno mieszkanie, w przyszłym tygodniu zaczynam sprzedaż 2 i w tym tygodniu kupiłem 3 mieszkanie 🙂 (mając 40 tysięcy w gotówce w sierpniu 2014 roku), a to dzięki nabytej umiejętności zdobywania kontaktów, wyszukiwania i rozmowy z odpowiednimi ludźmi. Oczywiście w tym czasie masz możliwość rozmowy z pozostałymi uczestnikami, którzy nie szczędzą dzielenia się swoimi doświadczeniami, tymi dobrymi i tymi gorszymi rzecz jasna. Jeśli jeszcze się zastanawiasz czy kupić mieszkanie to pora już podjąć decyzję, bo największym błędem przy kupnie mieszkania jest jego niekupienie, kiedy masz taką możliwość, a z Wojtkiem przeprowadzisz całą inwestycję łatwiej, mniej stresująco, i, przede wszystkim, taniej :). A koszt zwróci się kilkukrotnie.

  Patryk Sołtysiak
 • Wojciech to osoba z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Przekazuje receptę na sukces od A do Z i nie mydli przy tym oczu pustymi sloganami, że wystarczy przejść jego kurs, a wszystko później dzieje się samo, bez pracy i zaangażowania. Dopiero połączenie własnych chęci i trudu oraz jego wiedzy pozwoli osiągnąć założone cele. Dlatego też jego szkolenia polecam wszystkim, którzy chcą dojść do czegoś wielkiego własną pracą. 🙂 Ogromnym plusem jest to, że Wojciech po odbyciu danego etapu szkolenia nie pozostawia kursanta samemu sobie, jak to zazwyczaj ma miejsce u innych. On pisze, dzwoni, pyta o działania, motywuje, podpowiada, pomaga, żywo angażuje się w to, byśmy przekazane przez niego cenne wskazówki jak najszybciej i najefektywniej zaczęli wykorzystywać w praktyce. Polecam wszystkim tym, którzy chcą wziąć swój los w swoje ręce, a jednocześnie szkoda im czasu, nerwów i pieniędzy na odkrywanie wszystkiego, co już dawno odkryte zostało i co Wojciech jest gotów bardzo kompleksowo przekazać oraz pomóc przekuć w trwały i namacalny sukces.

  Piotr Truchanowicz
 • Uczestniczyłem w styczniowych (17-18.01.2016) warsztatach w Łodzi. Moim zdaniem warsztaty były dobrze przemyślane i zorganizowane, a czas wykorzystany niemal w 100%. Jako ze Wojciech jest praktykiem, a nie teoretykiem, na warsztatach nie było żadnego lania wody ani tzw. zapychaczy - jedynie przydatna wiedza, wynikająca z wieloletniego doświadczenia w biznesie. W ramach tematyki związanej z inwestowaniem w nieruchomości bardzo fajne było to, ze Wojciech podzielił się z nami wiedzą na temat błędów jakie sam popełnił, jak i wypracowanych przez lata i sprawdzonych praktyk. Na warsztatach mogliśmy także w każdym momencie zadać jakiekolwiek pytanie, które nie pozostawało bez odpowiedzi. Jak dla mnie fajne było też to, że udało nam się nawiązać przyjazne relacje z innymi uczestnikami warsztatów. Dodatkowo mogliśmy także posłuchać osób z poprzednich edycji szkoleń, które to osoby już z powodzeniem działają. Podsumowując: były to dla mnie świetne dwa dni w Lodzi; aż szkoda ze tak szybko minęły:-)

  Grzesiek Zolynski
 • Dobra sieć kontaktów i bardzo duża wiedza praktyczna Wojciecha sprawiają, że te warsztaty to strzał w dziesiątkę. Nie mogę się doczekać kolejnych etapów, w tej chwili jestem po pierwszym, przede mną zatem jeszcze dwa.

  Łukasz
 • O warsztatach jak i o stronie prowadzonej przez Wojtka dowiedziałem się przypadkiem. Zakupiłem książkę po czym 5 minut później podjąłem decyzję o wzięciu udziału w WIWN MIX. Okazało się, że to była jedna z lepszych decyzji jakie mogłem powziąć. Wojtek jest praktykiem dlatego też wiedzę potrafi przekazać w sposób prosty i zrozumiały. Warsztaty są prowadzone w świetnej, luźnej atmosferze co sprzyja otwartości i chłonięciu wiedzy. Dla tych niezdecydowanych a jednocześnie nie bojących się wyzwań szczerze polecam warsztaty. Na pewno nie pożałujecie!

  Andrzej Musiał
 • Nie mogę sobie wyobrazić lepszego miejsca na rozpoczęcie przygody z inwestycjami w nieruchomości. Dzięki Wojtkowi poznajemy cały proces inwestycyjny, wiemy dokładnie co na drodze inwestowania może nas spotkać i jak sobie z tym radzić, jeszcze przed pierwszym zakupem nieruchomości dochodzimy do momentu, kiedy czujemy jakbyśmy cały ten proces mieli już za sobą. Kompletna wiedza, świetna atmosfera, idealne miejsce dla początkującego inwestora :))

  Bartosz Krawiec
 • Warsztaty WIWN z Wojtkiem ? Lepiej trafić nie mogłem. Potężna dawka wiedzy połączona z praktyką. Świetna atmosfera, niesamowite doświadczenie i oczywiście pełen profesjonalizm i wsparcie ze strony Wojtka. Posiadając zasób nabytych podczas warsztatów umiejętności oraz przebywanie w gronie osób zajmujących się tą samą branżą, wystarczy już tylko chcieć, aby osiągnąć wymarzony sukces! Wiedza która zdobyłem zaowocowała świetnymi wynikami, od warsztatów trzeci remont zakończony wielkim sukcesem!!! Serdecznie polecam! Świetny mentor i nauczyciel! Serdecznie Polecam! Najwyższa ocena za najwyższą jakość!

  Paweł Ligęska
 • Na warsztatach byłem pod koniec czerwca, nie byłem pewny, czy dawać jakiś komentarz, opinię, bo to i tak byłby kolejny pozytyw w morzu innych, a też nie chciałem, żeby to wyglądało, że się Wojtkowi podlizuję albo coś. Ale w końcu to nie jest podlizywanie się, a stwierdzanie faktów - Wojtek jest najlepszym mentorem od nieruchomości w Polsce. Dlaczego najlepszym? Bo szkoli Cię indywidualnie albo też z innymi uczestnikami (w małych grupach), ale tak naprawdę to też jest szkolenie indywidualne, bo nie musisz sam wszystkiego robić, wiedza zdobyta na szkoleniu to nie tylko sucha teoria, ale Wojtek pomaga we wszystkim, uczy, podpowiada i pilnuje, tak jak ojciec uczy i pilnuje swoje dziecko. Większość mentorów (albo wszyscy) robią tylko wykłady, a potem musisz działać sam. Wojtek pomaga w znalezieniu odpowiedniej nieruchomości, podpowiada przy oglądaniu, a co najważniejsze, to można korzystać z zespołu jego sprawdzonych ludzi - ekipy remontowej, notariusza, radcy kredytowego, prawnika, rzeczoznawcy itd. i wszystko w ramach warsztatów. Co do wiedzy na warsztatach, to też jest na pewno nieporównywalna, bo uczymy się nie tylko, jak liczyć zyskowność danej nieruchomości, ale też np., co powinna zawierać umowa, żeby była dobra i korzystna dla nas - i są to wszelkiego rodzaju umowy, które będą nam potrzebne przy obrocie nieruchomościami - umowa z pośrednikiem, umowa przedwstępna, kredytowa, przyrzeczona. Uczymy się o licytacjach, o tym, jak liczy się koszt remontu i masę innych rzeczy. Czyli ogólnie jest to wiedza o bardzo szerokim zakresie, można powiedzieć, że jest to takie studium na temat obrotu nieruchomościami w przyspieszonej, wersji - okrojonej do tego, co jest rzeczywiście potrzebne, bo przecież na studiach (czy w ogóle szkołach) ile rzeczy uczymy się niepotrzebnie, czegoś, co się nam nigdy w życiu nie przyda. Podsumowując - IDĄC NA WARSZTATY WOJTKA ROBISZ PIERWSZY KROK KU ZMIANIE SWOJEGO ŻYCIA NA LEPSZE! 🙂

  Arek Rurarz
 • Niesamowita kopalnia wiedzy i ogromnego doświadczenia zbieranego przez mentora Wojtka przez lata. Przemyślane strategie i dużo praktycznych zadań w terenie, które przyspieszają chłonięcie wspaniałej wiedzy.

  Mariusz Gawlik
 • Nie ma na polskim rynku drugiego takiego mentora, wiedza przekazywana przez Wojtka była jasna i klarowna, wszystko odbyło się w miłej atmosferze i nie pozostaje nic innego jak wykorzystać tę wiedzę w praktyce 🙂

  Łukasz Łopuch
 • Szczerze polecam warsztaty u Wojtka, nie widziałem bardziej kompleksowego szkolenia niż to, zawiera mnóstwo wiedzy teoretycznej, jak i praktycznej. Myślę, że początkujący inwestor w nieruchomości znajdzie w tym szkoleniu wszystkie potrzebne wskazówki, aby osiągnąć cele, które sobie wymarzył.

  Łukasz Adamczyk
 • Byłem uczestnikiem Warsztatów styczniowych. Super opcja, Wojciech zobrazował drogę od wyszukania nieruchomości, przez zakup, remont a następnie sprzedaż. Potężna dawka wiedzy, wszystko czego oczekiwałem na profesjonalnym szkoleniu-warsztatach. Pozdrawiam i polecam

  Paweł Błasiak
 • Równo tydzień temu odbyłem byłem uczestnikiem moich pierwszych warsztatów stacjonarnych WIWN MIX. Jestem bardzo zadowolony, przebiegły z dużym komfortem, a jednocześnie przekazały sporo wiedzy oraz dodatkowo można było poznać kilka ciekawych osób, z którymi można było ciekawie porozmawiać przy smacznych posiłkach. Organizacja i nocleg także na wysokim poziomie.

  Łukasz Ślaziński
 • Warsztaty stacjonarne odbyłem w marcu tego roku. Samo przygotowanie i przeprowadzenie warsztatów oceniam na 5+. Wyżywienie i zakwaterowanie na bardzo porządnym, hotelowym poziomie. Najważniejsze jest jednak to że Wojciech potrafi przekazać ogromną dawkę wiedzy w stosunkowo krótkim czasie. Przy czym nie jest to wykład w akademickim stylu, ale forma luźnej rozmowy. Wojtek odpowiada na wszystkie pytania, aż do wyczerpania tematu, więc nikt nie wyjdzie z warsztatów z niedosytem wiedzy. Należy też wspomnieć o całości warsztatów, bo przed przyjazdem do Łodzi musiałem przerobić jeszcze sporo materiału, aby zrozumieć podstawy. Wojtek w razie jakichkolwiek wątpliwości jest cały czas dostępny dla użytkowników ( faktycznie, odpisuje na maile szybciej niż w 24h 🙂 ). Podsumowując, uczestniczyłem wcześniej w innych warsztatach dotyczących inwestowania w nieruchomości. Sprowadzały się ostatecznie do schematu zapłać, przekażemy ci masę wiedzy, z którą nie bardzo wiesz co zrobić, a później sobie radź. Wojtek przeprowadza małymi krokami przez wszystkie pojawiające się trudności i jest cały czas do dyspozycji. WIWN to zupełnie inna liga, sporo wiedzy, ale samo gęste. Jestem zadowolony i myślę że naprawdę warto. Polecam i pozdrawiam

  Piotr Smoliński
 • Uważam, że WIWN to najlepsza opcja na zdobycie konkretnej wiedzy i jednocześnie praktyki, w temacie inwestowania w nieruchomości, na jaką mogłem trafić! Co do samego wyjazdu i osób które w nim uczestniczyły - rewelacja. Nie będę tutaj nikomu zachwalał Wojtka, bo wystarczy zamienić z nim dwa słowa i chwilę posłuchać, żeby nie mieć wątpilwości, że zna się na rzeczy jak nikt inny z kim wcześniej się zetknąłem. Ten facet tym żyje, to co robi jest jego pasją i co najważniejsze potrafi przekazywać wiedzę. Przy okazji wie co to dobry humor! Byłem zmęczony po nieprzespanej nocy przed tym wydarzeniem, ale co ciekawe sen zszedł gdzieś na drugi plan, jak to wszystko się zaczęło. Czy jestem zadowolony z warsztatów? W 100% TAK!

  RFK K
 • Uczestniczyłem w Warsztatach stacjonarnych w sierpniu br i jestem bardzo zadowolony z ich poziomu. W kilku szkoleniach brałem już udział ale takiego zaangażowania,pasji w szkoleniu nie spotkałem.Cały zespół wykładowców począwszy od Wojtka to bardzo pogodni ludzie,kompetentni którzy wierzą w to czego uczą,ich zaangażowanie udziela się słuchaczom.Przyszłym uczestnikom polecam warsztaty jako uzupełnienie wiedzy i umiejętności budowania niezależności finansowej.Uważam,że jest to cały proces który należy rozpocząć od lektury książek m.in Wojtka ,Kleczewskiego czy Kiyosaki.Zrozumienie w praktyce co to są pasywa i aktywa tak na prawdę pozwala nam iść we właściwym kierunku w zarządzaniu finansami,oszczędzać i inwestować.

  Edward Szymczak
 • Udział w warsztatach to była bardzo dobra decyzja. W ciągu kilku miesięcy zmieniło się moje podejście do inwestowania w nieruchomości, wiele się nauczyłam a grupa wsparcia pozostałych uczestników nie do przecenienia. Warsztaty zwróciły mi się po kilku miesiącach i dalej działam. Podziwiam podejście Wojtka do wielu spraw, można się od niego uczyć. Podsumowując: jest stres, jest zabawa, jest wielka satysfakcja!

  Basia
 • Jestem po szkoleniu stacjonarnym, aktualnie badam rynek i już za około 2-3 tyg chcę kupić pierwsze mieszkanie. Szkolenie podzielone jest na etapy, wszystko omawiane zrozumiale, kontakt z Wojtkiem jest możliwy praktycznie cały czas, poznaje się bardzo konkretnych i ambitnych ludzi ale przede wszystkim: wiesz, co masz robić krok po kroku. Polecam!!!!

  Damian Oleksiejuk
 • Warsztaty naprawdę otwierają oczy na sprawy o których poprostu nie ma się bladego pojęcia. To dobry kierunek zainwestowania w siebie nawet jeśli jesteś wytrawnym biznesmenem z zupełnie innej branży. Ja nie będę się rozpisywał, ale tak, mnie już dawno nikt nie zainspirował jak Wojtek i jego ludzie. Myślę że to wystarczająco wystarczy. Pozdrawiam i polecam!

  Siedlecki Kamil
 • W tym tygodniu uczestniczylem w warsztatach stacjonarnych w Łodzi i chciałbym pow, ze to było najlepsze doświadczenie w moim życiu. Wspaniali ludzie mający ogromną wiedzę pokazują jak w prosty sposób zostać niezależnym finansowo. Fantastyczne podejście do uczestników, pełen profesjonalizm. Dziękuje , ze mogę być w teamie wiwn.

  Marcin Winiarski
 • Jestem świeżo po warsztatach stacjonarnych.Cały cykl szkolenia uważam za genialnie przemyślany i zorganizowany.Wojciech pomimo ogromu spraw na głowie zawsze znajduje czas dla każdego kto chce skorzystać z jego ogromnej wiedzy.Rewelacja ,polecam każdemu kto planuje zacząć inwestowanie w nieruchomości.

  Konrad Pośpieszyński
 • Na szkolenie trafiłem w sumie trochę z przypadku, szukając po internecie czegoś właśnie z zakresu nieruchomości. I już teraz mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć że przez ten przypadek jestem na dobrej drodze do spełnienia swoich marzeń i celów. W zeszły weekend 3-4 grudnia odbyłem warsztaty stacjonarne w Łodzi w ramach I etapu. Masa nowych znajomości, bardzo dobrze zaplanowane i efektywnie prowadzone zajęcia + profesjonalizm osób prowadzących daly mi takiego kopniaka do działania że juz jestem na etapie badania rynku a może już niedługo jak Bóg pozwoli będę się cieszył z zakupu pierwszego mieszkania:) szczerze mówiąc podziwiam Wojtka za jego zaangażowanie i całe serce jakie wkłada w te warsztaty. Jeśli się wachasz - nie czekaj dłużej. Dołącz do grupy szczęśliwców którzy tak jak ja trafili na prawdziwego mentora z którym nie można obawiać się niepowodzeń. Powodzenia 🙂

  Krystian Głuc
 • Fantastyczne szkolenie, potężna wiedz ludzi z faktycznym doświadczeniem. Teraz należy zrobić analizę rynku i iść na zakupy. Pozdrawiam, cześć 🙂

  Kamil Kaczmarczyk
 • Wspaniały mentor, profesjonalista, doświadczony fachowiec od nieruchomości - Wojciech Orzechowski

  Krzysiek Boruszkowski
 • Gorąco polecam Wojtka do współpracy! Miły, profesjonalny i chętnie dzieli się swoim ogromnym doświadczeniem ! Wyrozumiały i cierpliwy

  Jakub Koszewnik
 • Wojtek jest zdecydowanie godny polecenia jako nauczyciel nieruchomości. Sam funkcjonuje na rynku od wielu lat i ma ogromne praktyczne doświadczenie. Ale co najważniejsze, niczym Henry Ford otacza się ludźmi z największą wiedzą i doświadczeniem. A potem tego wszystkiego z radością i uśmiechem uczy innych 🙂 WIWN to nie tylko nauka inwestowania. Dla mnie to przede wszystkim wspaniały zespół pozytywnych ludzi, którzy tworzą prawdziwy inkubator przedsiębiorczości. Na warsztatach mnóstwo się nauczyłem.

  Łukasz Adamski
 • Jeżeli szukasz osoby która poprowadzi Cię za rękę i pokaże jak stać się niezależnym finansowo to nie mogłeś lepiej trafić. Na swojej drodze miałem do czynienia z wieloma "Liderami" i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że Wojciech bije ich wszystkich na głowę. Miły, uczynny, pomocny i przede wszystkim kompetentny. Pozdrowienia dla Wszystkich i do zobaczenia na kolejnych etapach WIWN! 🙂

  Dawid Matusiak
 • Niesamowite odczucia po poznaniu Wojtka... ogromny szacunek dla filozofii jaką buduję i dzieli się z nami. Ogromny szacunek dla metodologii i otoczenia jakie stworzył i jakie przyciąga. Pozytywna energia, wielka szczerość, ogromne doświadczenie, otwartość i elastyczność... Myślę, jestem pewny! dziś wiele osób może zawdzięczać, że ich życie zmieniło się dzięki natchnieniu i wsparciu Wojtka, 🙂 Pamiętaj 90% zależy od Ciebie! Myśl i pracuj, a wsparcie masz na tacy:) POLECAM!

  Sławek Krassowski
 • Polecam 🙂 zawsze pomocny i zorientowany w temacie - kończę kolejne mieszkanie

  Krzysztof Maruszewski
 • Wojciech Orzechowski to wspaniała osoba, ciepły , sympatyczny człowiek, który zaraża swoją pasją do nieruchomości od pierwszego spotkania....Przekazuje jasne wskazówki, które od razu można wdrożyć w życie i działać jeśli Twój cel jest związany z nieruchomościami..

  Monika Nowak-Cichoń
 • Prawdziwy Profesjonalista! Poza tym miły, sympatyczny i uczciwy Człowiek z kręgosłupem etycznym

  Andrzej E. Skalski
 • Wojciech Orzechowski to naprawdę wspaniała osoba, posiadająca ogromną wiedzę merytoryczną i praktyczną. Ponadto osoba która posiada tyle energii i chęci do działania, że zaraża nią innych. Nie można nie poczuć tej energii będąc w jego obecności. Warsztaty przygotowane na najwyższym poziomie! Wiedza przekazana w taki sposób, że nie możliwym jest aby się nie nauczyć. Wojciech i osoby prowadzące prezentowały bardzo profesjonalny poziom dydaktyczny. Atmosfera warsztatów doskonała – i to nie kwestia hotelu czy ładnego miejsca ale całej organizacji i przede wszystkim prelegentów i głównego organizatora Wojciecha. Zdecydowanie potwierdzam wszystko co inni napisali poniżej o warsztatach – to wszystko prawda.

  Agnieszka Glinska
 • Super mentor w sprawie nieruchomości. Jeżeli chciałbyś zdobyć wiedzę w dziedzinie nieruchomości musisz poznać Wojciecha Orzechowskiego. Warszaty dają wszystko co potrzebne, żeby rozpocząć przygodę z inwestowaniem. Cieszę się że poznałem Wojtka i to on pokazał mi jak to działa od kuchni oraz poznał z innymi kucharzami 😉 Dziękuję

  Krzysztof Okoń
 • Wojtek wspaniała osobistość , nie wiem skąd ma tyle siły i energii ale pełen szacunek za profesjonalizm , otwartość , bezpośredniość , konkretyzm i radość . POzdrawiam

  Piotr Opala
 • Wojtek, to wspaniały i sympatyczny facet, który na bazie własnych doświadczeń w prosty, praktyczny i przyswajalny sposób pokazuje, jak odnaleźć się w temacie Nieruchomości. To niezwykła osobowość zarażająca optymizmem i otwartością do ludzi. Dodatkową jego cechą jest szczerość i "moralny kręgosłup" , który jest unikatem w dzisiejszym świecie, szczególnie u ludzi biznesu. Gorąco polecam!

  Krzysztof Qdyś Wiśniewski
 • Mentor z krwi i kości ! Chcesz zaczac inwestować w nieruchomość? Wojtek na pewno Ci pomoze.

  Łukasz Masalon
 • Wojtek jest wspaniałym mentorem, który powinien się pojawić i w Twoim życiu, jeśli chcesz inwestować. Jest świetnym człowiekiem, robi to, co kocha i uczy, jak czerpać z życia garściami, mając przy tym niesamowitą wiedzę, którą doskonale potrafi przekazać. Zaraża swoim entuzjazmem, otwartością i pozytywną energią, którą ma chyba zawsze.

  Weronika Salamon
 • Wojciech daję motywacje do działania, jest człowiekiem otwartym, uśmiechniętym i z poczuciem humoru. Dzieli się chętnie swoją ogromną wiedzą, zawsze znajdzie odpowiedź na każde z zadanych mu pytań. Takimi właśnie ludźmi powinniśmy się otaczać, by osiągnąć sukces. POLECAM SERDECZNIE

  Paweł Cader
 • Konkretne szkolenie. Dostałem to czego oczekiwałem. 1. Wiedza od organizatorów: to co otrzymujemy w materiałach wcześniej + całe mnóstwo wyjaśnionych sytuacji/niejasności o których zwykle książki nie piszą 2. Ludzie z całej Polski, z różnych branż, z za granicy. Możliwość porozmawiania z każdym bez żadnego problemu. 3. Wymiana doświadczeń, czerpanie z doświadczeń innych - bezcenne! 4. Organizacja na wysokim poziomie 5. Idealnie położony hotel - cisza, spokój. Standard jak na 3 gwiazdki najwyższy z możliwych. Nie było się do czego doczepić. Pokoje czyste, komfortowe. 6. Jedzenie pyszne. Możliwość zamówień specjalnych (weganie, wegetarianie, diety specjalne) bez dodatkowych kosztów. 7. Wojtek pomimo nawału pracy, organizacji, obowiązków rozmawia z każdym osobiście, pomaga, odpowiada na pytania. 8. Poziom zmęczenia po warsztatach - wysoki. Wiele godzin rozwiązywania zadań, analiz, pytań. Wszystko skondensowane. Po warsztatach milion myśli i motywacja 110% Wszystko zależy też od tego, w jakim celu jedziemy. Ja miałem jasny cel: skorzystać ile się da. Pytałem non stop, notowałem, rozmawiałem z ludźmi, zbierałem kontakty. Brałem w warsztatach maksymalnie czynny udział. Jeśli ktoś będzie tylko siedział z tyłu, nie będzie otwarty z rozmowach z ludźmi, nie będzie podchodził, pytał, uśmiechał się, nie będzie notował, zbierał kontaktów, niech potem nie narzeka, że warsztaty nie spełniły jego oczekiwać. Na nic organizacja na najwyższym poziomie, jeśli sami do sprawy podejdziemy na "pół gwizdka". Szczerze polecam!

  Jakub Nowakowski
 • Bardzo dużo merytorycznej wiedzy, którą można dosłownie "przerzucać łopatami". Świetni prelegenci, którzy mają ogromną wiedzę, pasjonują się tym co robią, a do tego mają za sobą lata praktyki. Polecam z czystym sumieniem WIWN dla osób, które boją się zrobić ten pierwszy krok. Społeczność jaką stworzył Wojtek Orzechowski jest nieoceniona i daje mega motywację i chęć do działania. Oby tak dalej!

  Maciek Kulawiak
 • Ogrom wiedzy, Super organizacja, Mili i ciekawi ludzie. Możliwość nawiązania kontaktów od samego początku. Jeśli chcesz zacząć swoją przygodę z nieruchomościami to jak najbardziej polecam!!!

  Jacek Pietrzak
 • Czasami jest tak, że wiemy, że gdy coś zrobimy będziemy mieć super efekty. Np. nie umiesz jeździć na rowerze ale wiesz, ile to da Ci korzyści gdy się nauczysz. Słyszałeś w swoim życiu na pewno, że warto inwestować w nieruchomości ale nie wiesz jak. Wojtek Ci pokaże. Jeżeli myślisz że jesteś, za mały żeby z nim gadać, napisz do mnie, powiem Ci jak ja zaczynam, na jakim jestem etapie i jak pomogły mi warsztaty Wojtka.

  Karol Kucharzewski
 • Polecam każdemu kto pragnie rozpocząć przygodę z nieruchomościami, możliwość zdobycia lub uporządkowania wiedzy merytorycznej, nawiązania kontaktów i możliwość uzyskania wsparcia w każdej indywidualnej sprawie/problemie!

  Sylwia Borkowska
 • Szukaliśmy drogi do własnego, dobrego biznesu, zgodnego z naszymi wartościami. Biznesu który daje nam satysfakcję z dostarczania innym wartościowych produktów. Mieliśmy masę obaw i argumentów które nie pozwalały nam ruszyć. Wojtek, pokazał nam, że wszystkie te problemy można rozwiązywać. Uprzedził, że nie będzie łatwo- i nie było, nie bywa. Każde wyzwanie które pojawia się przed nami staramy się rozwiązywać zgodnie z naszą najlepszą wiedzą, a kiedy czujemy, że brakuje jej nam, znajdujemy wsparcie w społeczności Warsztatowiczów. Szukaliśmy Mentora i znaleźliśmy go w osobie Wojtka, który gromadzi wokół siebie wiele wspaniałych osób. Kreatywność, otwartość, chęć współpracy i życzliwość w połączeniu z fachową wiedzą i dzieleniem się własnymi doświadczeniami są wartościami które mają ogromne znaczenie dla osób rozpoczynających przygodę z nieruchomościami.

  Katarzyna Laskowska
 • Jestem w trakcie szkolenia. Prowadzący udziela fachowych szkoleń, odpowiada na bieżąco na każde pytanie, naprowadza uczestnika i motywuje do zdobywania wiedzy. Dla mnie Wojciech zawsze znalazł czas na rozmowę, spotkanie i błyskwiczne skontaktowanie mnie z odpowiednimi specjalistami. Polecam, dla osób aktywnych, które same są w stanie poświecić czas na naukę i mają chęć do działania. Niesamowite wsparcie, fachowe porady i cenne wskazówki od innych uczestników WIWN, utrzymane w pozytywnym tonie, a nie rywalizacji, są dodatkowym atutem szkolenia.

  Ewelina Qty
 • Najwiekszą wartością jest to że możesz zapytać o wszystko i Wojtek ze szczegółami wyjaśnia każdą sprawę. Naprawdę polecam.

  Adam Mostowski
 • Wprawdzie na warsztatach nie bylem bo postanowilem isc swoja sciezka ale mialem przyjemnosc poznac Wojtka osobiscie i uwazam ze to co oferuje jest obecnie najlepsze na rynku w tym konkretnym temacie. Rozmawialem z Wojtkiem kilka razy i pytalem o rozne kwestie i do dzis z tych rad korzystam.POLECAM!

  Marcin Prusiewicz
 • konkretnie I konkretni ludzie !bezcenna wiedza .

  Michal Brakoniecki
 • Miałam przyjemność poznać Wojtka osobiście. Jest niesamowitym przewodnikiem mentorem dzięki, któremu jestem w tym miejscu, w którym planowałam być. Polecam

  Malgorzata Kula
 • Dużo merytoryki i świetna otwarta atmosfera. gorąco polecam Wojtka i jego partnerów

  Grzegorz Indryka
 • Jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy Wojciecha. Nie żałuję ani gorsza zainwestowanego w te warsztaty. Bo mowa o inwestycji a nie wydatku... wiedza i kontakty warte ceny. Jeśli jesteś kompletnie zielony a ja tak właśnie się czułem zapisując się na warsztaty, to powiem Ci, że nie musisz się martwić. W tej chwili czuję się znacznie pewniej w tym środowisku i w tym temacie. Jestem w trakcie pierwszej inwestycji a warsztaty zacząłem w styczniu. Nie obawiam się, że coś pójdzie nie tak, ponieważ Wojciech nauczył mnie przewidywania wszelkich okoliczności które mogą się pojawić podczas inwestycji. Kupiłem znacznie poniżej ceny rynkowej... i już dziś wiem za ile sprzedam. Polecam wszystkim, tym którzy chcieliby ruszyć swój kapitał i dupę, ale nie wiedzą jak i od czego zacząć.

  Dawid Szeląg
 • Warsztaty same w sobie przygotowane na najwyższym poziomie, cały system szkolenia oraz wsparcia jest genialny. 100% satysfakcji z mojej strony. Polecam dla osób które lubią działać, bo dla tych którzy wszystkiemu się przyglądają, po warsztatach wyjdą z ogromną wiedzą, ale dalej będą się przyglądać jaki inni zarabiają!

  Mariusz Jurczyk
 • Jedna Osoba, a potrafi otworzyć oczy na wiele spraw i poznać wielu pozytywnych ludzi którzy mają podobne zainteresowania i chęć działania. A kto komentuje i nie spróbuje niech żałuje

  Robert Dziedzic
 • Na pierwszym Maratonie nie bylem. Bede natomiast w Styczniu 2018. Pierwszy flip za mną. Strategia działa i jestem jej żywym przykładem. Wojtek Orzechowski inspiruje innych do działania. Polecam tym którzy nie wiedzą jak postawić pierwszy krok na rynku nieruchomości. Strategia polegająca na flipowaniu jest podawana w prosty i zwięzły sposób. Każdy może się tego nauczyć. Zacznijcie tylko działać!

  Daniel Noworyta
 • Odpowiednie miejsce dla kogoś kto nie wie jak zacząć.

  Łukasz Stefan Dzielna Grusz
 • Bardzo cenna wiedza ,dla osób które nie boją się jej wykorzystać

  Jarosław Mazur
 • Rewelacja! Praktyczne informacje, ogrom wiedzy w pigułce! Polecam

  Anna Gi
 • Właśnie wracamy z warsztatów.Przerosły nasze oczekiwania.Sposób podania wiedzy,kompetencja,atmosfera,zaangażowanie na najwyższym poziomie.Żałuję tylko że ten czas tak szybko zleciał i czekam na następny etap.jeszcze raz dzięki dla wszystkich

  Anna Kamińska-Piórek
 • Wiedza w pigułce , praktyczna , przejrzysta i konkretna. Polecam

  Sylwia Kłosowska-Selmi
 • Rewelacyjne spotkanie praktyków !

  Jacek Malolepszy
 • Polecam. Mega duuużo wiedzy. Mnóstwo pozytywnej energii i motywacji.

  Piotr Milewski
 • Polecam bardzo jak ktoś zaczyna z nieruchomościami, a ma obawy czy aby na pewno wie jak to zrobić. Wiedza jak i podejście Wojtka nieocenione. Warto mieć takiego człowieka obok siebie!

  Bartosz Aftyka
 • Bardzo dobra i rzetelna wiedza dla zupełnych nowicjuszy, jak i osób które mają już jakieś pojęcie z zakresu nieruchomości i remontu. Polecam zdecydowanie warsztaty w takiej formie.

  Maciej Ciężadlik
 • Super istotne informacje dotyczące inwestowania w nieruchomości.

  Krzysztof Gorgul
 • Zdecydowanie tak ! czysto-jasno-na temat- bardzo szczerze-be owijania w bawełnę i 100 % merytorycznie ! 🙂 dzięki ,że jesteś Wojtku

  Iwona M. Mateja
 • Warszaty dają wszystko co potrzebne, żeby rozpocząć przygodę z inwestowaniem. Jestem bardzo szczesliwa,ze poznałam Wojtka i mogę się od niego uczyć

  Marzena Cholerzyńska
 • Polecam! Jestem bardzo wdzięczny Wojtkowi Orzechowskiemu za stworzenie tak wspaniałego programu szkoleniowego. Poznałem podczas moich warsztatów wiele wspaniałych osób, od których mogłem się wiele nauczyć i z którymi współpracuję. Czapki z głów. Polecam!

  Adam Wyrzykowski
 • Było intensywnie! Bardzo wartościowe szkolenie prowadzone przez wartościowe i doświadczone osoby. Masa konkretnej praktycznej wiedzy podana w przystępny sposób! Polecam !

  Jakub Koszewnik
 • Warsztaty świetnie przygotowane, mega dawka wiedzy i inspiracji. Wspaniały Wojciech Orzechowski prowadzi naprawdę za rękę przez cały proces inwestycyjny.

  Krzysiek Boruszkowski
 • Bardzo wartościowe warsztaty. Nieprawdopodobna dawka wiedzy. Mega zmotywowany zaczalem działać. Dzieki wielkie Wojtek!!!!!!

  Grzegorz Tuzimek
 • Polecam szkolenia Wojtka, każdy znajdzie coś dla siebie, szeroki zakres wiedzy przekazany w czytelny sposób.

  Adrian Chojnacki
 • Uczestniczyłam w warsztatach 21-21.10.2018, które wieńczyły I etap szkolenia. Po powrocie do domu stwierdziłam, że były to najlepiej wydanie pieniądze od kilku lat. Nie żebym nie lubiła podróżować.... Muszę też stwierdzić, że chyba jestem po nich trochę inną osobą, spokojniej myślę o inwestowaniu, wiem, że otrzymam wsparcie Wojtka, grupy. Co do grupy - dawno nie spotkałam takiej energetycznej mieszanki : ) Nie tylko dodała mi skrzydeł ale też śmigła.....z tyłu.

  Urszula Radecka
 • To zdecydowany krok w kierunku samorozwoju i rozpoczęcia lub uporządkowania wiedzy w zakresie nieruchomości. Serdecznie polecam Wojtka i cały sztab ludzi z WIWN

  Michał Nowak
 • W tym tygodniu bylismy na 2 dniowych warsztatach stacjonarnych dzien po powrocie spotkanie z rzeczoznawcą badanie rynku działanie!! Jestesmy naładowani pozytywna energia i do tego wsparcie Wojtka w każdej sytuacji

  Konrad Misiur
 • Wojtek stworzył grupę bardzo fajnych ludzi na których zawsze można liczyć.

  Darek Lorent
 • Inspirujące szkolenie( choć udało nam się uczestniczyć tylko online). Niesamowity poziom wiedzy i energii! Uwielbiam ludzi z pasją! Dziękujemy-zaczęliśmy działać!

  Joanna Ciężadlik
 • Super projekt, bardzo polecam.

  Karol Doroba
 • Jestem świeżo po 2-dniowym kursie WIWN. Mimo, że wcześniej przerobiłem ponad 14 książek o inwestowaniu w nieruchomości, na szkoleniu Wojtek pokazał Nam niezwykle istotne elementy na drodze prawdziwego Inwestora, których próżno szukać w literaturze dostępnej na polskim rynku. Zdecydowanie polecam każdemu, kto poważnie myśli o wejściu w biznes zarabiania na nieruchomościach. Na 2-dniowym kursie dostałem zdecydowanie więcej niż oczekiwałem.

  Mateusz Gęślicki
 • Wszystko co najlepsze w jednym miejscu.

  Piotr Peter Sikorski
 • Bardzo dużo cennej wiedzy. Serdecznie polecam.

  Maciej Bieniek
 • Ogromna dawka wiedzy, doświadczenia, pozytywnej energii, motywujących słów, wspaniałych ludzi i piękne otoczenie jakim jest sam budynek hotelu jak i okolica. Polecam wszystkim, którzy lubią działać.

  Małgorzata Miśkiewicz
 • Świetna sprawa, niezwykła społeczność, w której można się rozwijać w błyskawicznym tempie, zdecydowanie polecam!!

  Mariusz Stężały
 • Najlepsze warsztaty na jakich kiedykolwiek byłem i bardzo możliwe, że lepsze już się nie trafią ponieważ poprzeczka ustawiona bardzooooo wysoko 🙂 Zdecydowanie polecam - decyzja o zapisaniu się na WIWN to zdecydowanie moja NAJLEPSZA INWESTYCJA ŻYCIOWA 🙂 Wojtek i cała jego ekipa - Jesteście wspaniali !!! Dzięki za ogrom wiedzy, super atmosferę i super możliwości, które otwierają się przed każdym z uczestników

  Mateusz Długosz
 • Szkolenie popycha do walki o swoją przyszłość

  Kornel Hałabiś
 • Świetna organizacja, wartościowe informacje dotyczące praktyki inwestowania w nieruchomości oraz mnóstwo pozytywnej energii! Polecam!

  Aleksandra Xandra
 • jeżeli masz ochotę na zmianę w swoim życiu 🙂 polecam

  Agnieszka Worytko
 • Mega doświadczenie, głowa się otwiera, ogrom praktycznej wiedzy bezpośrednio u źródła.

  Robert Śmiech
 • Pierwsze mieszkanie kupione, pierwsza inwestycja w trakcie. Nie wiedziałem na co się nastawiać, nie miałem wielkiego doświadczenia w negocjacjach ani w załatwianiu formalności. Okazuje się, że droga usiana jest przeszkodami, które trzeba umieć pokonywać. Zawsze pojawią się błędy, bo robisz coś po raz pierwszy. Mówią jednak, że będziesz przedsiębiorcą jeśli nie boisz się ich popełniać (patrz: zrobić z siebie kilka/wiele razy głupka) i umiesz wyciagać wnioski. Gdybym miał zrobić to sam na pewno nie poszłoby tak gładko…A tak działamy dalej. Dzięki Wojtku!

  Tomasz 18 czerwca 2015
 • Monika i Tomek 21 czerwca 2015
 • Na warsztaty u Wojtka zdecydowałem się 4 miesiące temu. Co mi to dało? Otworzyłem pierwszą w swoim życiu firmę, finalizuję zakup pierwszej nieruchomości i planuję jej remont. Mam zespół współpracujących ze mną ludzi z różnych dziedzin biznesu związanych z nieruchomościami. No i oczywiście jestem bogatszy o szereg doświadczeń praktycznych przeżytych na własnej skórze czego nie zastąpi żadna przeczytana książka czy szkolenia teoretyczne. A to wszystko zostało tak zorganizowane, ze nie muszę rezygnować z pracy na etacie za granicą, dzięki czemu nie muszę płacić ZUS-u w firmie i przede wszystkim mam komfort psychiczny i nie muszę się stresować, że coś się przeciąga czy sprawy nie idą zgodnie z planem. To wszystko sprawia, że z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że inwestycja w warsztaty była moją pierwszą udaną inwestycją na drodze do niezależności finansowej.

  Mateusz
 • Tomek 9 lipca 2015
 • Moje warsztaty zaczęły się w lipcu. Zdecydowałem się ponieważ chcę osiągnać wolność finansową. I zrozumiałem że muszę inwestować żeby to osiągnać. Wojtek przekazał mi całą niezbedną wiedzę która jest potrzebna aby bezpiecznie kupić nieruchomość, pokazał mi cały mechanizm jak robić to z głową i dobrze na tym zarobić. Teraz jestem na etapie oglądania mieszkań i niedługo kupię pierwszą nieruchomość na której zarobię ponieważ w momencie kupna wiem ile dokładnie wyniesie mój zysk. Przed zakupem warsztatów trochę się obawiałem jak to będzie wyglądać. Ale niepotrzebnie. Wojtek to osoba sumienna, sympatyczna, człowiek który ma rozległą wiedzę na temat nieruchomości. I na każdym kroku, etapie odpowiada na zadane pytania tak że rozwiewa wszystkie wątpliwości. Uważam że inwestycja w warsztaty jest bardzo dobrą decyzją, bo wiedza tam przekazywana zajeła by mi parę lat aby dojść do tego samemu.

  Krzysiek 1 listopada 2015
 • Wlasnie zakonczylismy 10-godzinny coaching z inwestowania w nieruchomosci. Jestesmy poczatkujacymi inwestorami, przed nami pierwszy deal i wiedza przekazywana przez Wojtka jest nieoceniona. Mysle, ze warsztaty oszczedzaja nam 10-20 lat samodzielnego zdobywania doswiadczenia, kosztem wlasnych nerwow i pieniedzy. Trzeba dodac, ze Wojtek jest swietnym mentorem i warsztaty sa pelne nie tylko merytorycznej wiedzy, ale tez pozytywnej energii. „Jesli chcesz dokads dojsc, znajdz kogos kto juz tam jest i zechce Cie tego nauczyc”. Ruszamy dalej do boju! Pozdrawiamy

  Natalia i Tomek 15 lutego 2015
 • Po 10 godzinach szkolenia z Wojtkiem jesteśmy na etapie zakupu nieruchomości do remontu. Wiedza, którą do tej pory uzyskaliśmy bardzo nam pomogła. Jest wręcz niezbędna dla każdego początkującego inwestora. Polecamy szkolenia z Wojtkiem, bo poza przekazywaniem informacji dot. inwestowania w nieruchomości, odpowiada na wszystkie pytania, doradza, tłumaczy, podpowiada, wyjaśnia, a nawet może osobiście nadzorować poczynania inwestora. Czas poświęcany na szkolenia to czas dobrze wykorzystanym, nawet jeśli odbywają się one w Walentynki…J Dodatkowo wszystko przebiega w luźnej i wesołej atmosferze. I oczywiście pełen profesjonalizm. Dużym plusem jest to, że decydując się na szkolenia macie obok siebie osobę, która prowadzi Was przez cały ten proces, od a do z. Polecamy wszystkim, których interesuje tematyka inwestowania w nieruchomości; którzy mają gotówkę i nie wiedzą, co z nią zrobić; albo mają zdolność kredytową i chcą zainwestować. Nasza ocena dla Wojtka za szkolenie – 5+.

  Tomek i Monia 14 lutego 2015
 • Wojtka poznałem tydzień temu, a dziś jestem po pierwszej sesji szkoleniowej online. Długo nie zastanawiałem się nad podjęciem decyzji o współpracy oraz skorzystania z wiedzy jaką Wojtek dysponuje. Merytorycznie człowiek na wysokim poziomie, natomiast jest genialnym nauczycielem i potrafi w sposób konkretny przedstawić swój punkt widzenia. Inwestycja w szkolenie będzie kroplą w morzu co tak na prawdę zyskam po ukończeniu. Jestem od 2009 związany z nieruchomościami, sądziłem że w zakresie inwestowania mam wiedzę, jednak to jaki know how jest przedstawiony przez Wojtka, kompletnie zmienił mój obraz. Szczerze i gorąco polecam. Wojtku pełen szacunek za to co robisz i bardzo się cieszę że mam okazje z Tobą współpracować.

  Michał 3 marca 2015

Odbierz Prezent

Warsztaty Inwestowania w Nieruchomości WIWN®