- Warsztaty Inwestowania w Nieruchomości

Zarabiaj
na nieruchomościach

Książka „Zarabiaj na nieruchomościach” pomoże Ci zrozumieć
sposoby finansowania inwestycji w nieruchomości, tak aby
Twoje inwestowanie było bezpieczne, efektywne i zawsze
zakończone sukcesem!

Twój Przewodnik
Do Wolności Finansowej!

Jak zaplanować sukces

„Kto nie planuje, ten planuje porażkę”.
To twierdzenie najlepiej odzwierciedla proces planowania inwestycji w nieruchomości.
Z tej książki dowiesz się jak należy przygotować się przed swoją pierwszą inwestycją, jakie zagrożenia czyhają na nieprzygotowanych i jak Ty możesz ich uniknąć.

40-100% zwrotu z inwestycji

Poznasz dokładny plan działania, w jaki sposób, stosując się do wskazówek z tego poradnika, uzyskać nawet do 100% rocznie zwrotu z inwestycji. Kilkaset mieszkań, kupionych i sprzedanych z zyskiem przez czytelinków tej książki – przedstawicieli różnych zawodów – którzy wcześniej nie mieli pojęcia o inwestowaniu pokazuje, że każdy może się
tego nauczyć i zacząć dobrze zarabiać
na nieruchomościach. Trzeba tylko
zrobić ten pierwszy krok.

Jak w 6 lat zostać rentierem

Bazując na własnych doświadczeniach z polskiego rynku, Autor opracował niezwykle skuteczną strategię inwestowania, pokazującą jak w ciągu 6 lat dojść do rentierstwa i dalej mądrze korzystać ze zgromadzonego kapitału. Aby podobie jak on stać się rentierem, wystarczy tylko skopiować pokazane tu metody Wojciecha i ściśle trzymać się jego zaleceń.

wojciech-orzechowski-wiwn-pl

WOJCIECH ORZECHOWSKI

Biznesmen, Inwestor, Coach, Rentier. Twórca Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości – WIWN.pl®. Autor książki Zarabiaj na nieruchomościach. Twórca Symulatora inwestowania w nieruchomości „Rentier”

Biznesmen – od 20 lat jest przedsiębiorcą. Prowadzi firmy Go3.pl, WIWN.pl, Benton.pl Od 4 lat zasiada w Zarządzie Wspólnoty lokali komercyjnych zarządzając Nieruchomościami o wartości ponad 60 milionów złotych, gdzie obecnie jest prezesem zarządu.

Inwestor – Praktyk. Inwestuje w Nieruchomości już ponad 10 lat.
Uczył się na swoich błędach. Dzisiaj uczy innych, jak ich nie popełniać.

Rentier – w 2014 r. osiągnął wolność finansową i zamieszkał we Włoszech, gdzie przez 2 lata odpoczywał i cieszył się życiem. Po powrocie do Polski
rozwijał autorski projekt szkoleniowy, skierowany do młodych inwestorów.

Coach – Twórca Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości WIWN.pl® – przeprowadza Uczestników za rękę przez cały proces inwestycyjny. Przeszkolił setki absolwentów – inwestorów, którzy dzięki niemu kupili, wyremontowali i sprzedali nieruchomości. Każdy absolwent WIWN zarobił na swojej transakcji!

Autor książki „Zarabiaj na nieruchomościach” oraz „200 pytań do eksperta. Odpowiada Inwestor – Wojciech Orzechowski”, która ukaże się niebawem. Prowadzi blog www.zarabiajnanieruchomosciach.pl

Twórca Symulatora Inwestowania w Nieruchomości, w postaci gry planszowej „Rentier”. Celem gry jest nauczyć się obracać nieruchomościami w Polsce.

Najlepszy wybór - książka drukowana

Wyjątkowo praktyczny poradnik, napisany lekkim, zrozumiałym językiem, w formie przewodnika, który prowadzi Cię za rękę i krok po kroku szczegółowo wyjaśnia, każdy etap inwestycji. Zawiera odpowiedzi na pytania większości inwestorów, rozpoczynających swoją przygodę z rynkiem nieruchomości. Jest to publikacja, którą możesz otworzyć na dowolnym etapie inwestycji, a z pewnością znajdziesz rozdział, który w danej chwili pomoże Ci podjąć właściwą decyzję, prowadzącą do sukcesu!.

E-book - wersja elektroniczna

Pobierz bezpłatny fragment e-booka  i przekonaj się, że
warto przeczytać całość 🙂

Audiobook - wersja elektroniczna

Propozycja dla osób jeżdżących w długie trasy.
Pobierz bezpłatny fragment audiobooka

Książka - Zarabiaj na nieruchomościach.
 • Witam Panie Wojciechu mam na imię Bartłomiej lat 24. Znalazłem Pana kanał na YouTube ponieważ od jakiegoś czasu interesuje mnie temat budowania swojej niezależności finansowej w oparciu o inwestycje w nieruchomości. Przeczytałem kilka książek na ten temat (oczywiście czytam na bieżąco dużo innych w tym temacie) z każdej starając się zapamiętać jak najwięcej tak aby na początku drogi do mojego przyszłego celu posiadać jakąś podstawową wiedzę z tego zakresu. Aktualnie zbieram pieniądze na zakup swojego pierwszego mieszkania pod wynajem, prowadze swój mały biznes a w przyszłości chciałbym być niezależny finansowo, posiadać kilka nieruchomości które będą na mnie oraz na siebie same 'pracować'  tak by móc cieszyć się życiem, zwiedzić świat żyjąc na odpowiednim poziomie i nie martwić się i przyszłość, za nic w świecie nie chcę być wpisany w schemat jaki jest widoczny u 95% ludzi w naszym kraju czyli : szkoła, praca, praca i jeszcze raz praca a na koniec marna emerytura i żal niewykorzystanych szans w przeszłości. Człowiek nie żyje po to żeby pracować, ewentualnie pracuje by żyć a najlepiej jak "coś" pracuje na niego czyż nie?  Potrafi Pan w ciekawy sposób przekazać swoją wiedzę. Bardzo dobrze się ją przyswaja tym bardziej, że jest oparta na Pana własnych doświadczeniach. Właśnie zamawiam Pana książkę 🙂 Pozdrawiam Pana serdecznie i
  życzę dalszych sukcesów!

  Bartłomiej
 • Zdecydowanie warto! Moją "okazję" pozyskałem dzięki umiejętnej rozmowie i dobrym kontakcie z pośrednikami, co było jednym z tematów szkolenia na twoich warsztatach Wojtku . Co prawda okazji szukałem na rynku wtórnym, ale dzięki odpowiedniej wspólnej analizie oceny sytuacji i pomocnych narzędzi łatwiej mi było podjąć decyzję również na rynku pierwotnym.
  Dzięki i pozdrawiam,

  Patryk
 • Po pierwszych godzinach szkolenia WIWN ON-LINE z Wojtkiem okazało się, że to, co odbieraliśmy jako oczywiste i co myśleliśmy że na ten temat wiemy, wcale nie wiemy albo wiemy, ale w małym stopniu. Zrozumieć tą zasadę, to już jest duży krok ("Najmądrzejszy jest, który wie, czego nie wie.") Szkolenia bardzo profesjonalne, prowadzone w luźniej i miłej atmosferze, pokazujące, że w nieruchomościach - diabeł tkwi w szczegółach. Wiele się można nauczyć, wszystko jest skrupulatnie tłumaczone (do skutku). Jak zdążyliśmy zauważyć, istotnym aspektem w nieruchomościach jest obranie odpowiedniej strategii, która porządkuje myśli, a strategia Wojtka takową właśnie jest. Szkolenia te pokazują, że bardzo ważna jest wiedza poparta dużym doświadczeniem, z której warto korzystać (tym bardziej, jak ktoś, kto nie musi, tą wiedzą się z nami dzieli).

  Monika i Tomek
 • Właśnie dotarłem do domu po I-etapowym szkoleniu stacjonarnym. Powiem tak, przed wyjazdem miałem pewne obawy i wątpliwości, ale zostały one rozwiane zaraz po rozpoczęciu warsztatów w niedzielę. Już wtedy wiedziałem że będzie to jedna wielka super przygoda i się nie pomyliłem. Ogrom wiedzy jaki przez te dwa dni został nam przekazany jest nie do przecenienia, wszystko super zorganizowane i dopięte na ostatni guzik. Duża dawka motywacji i zachety do działania. Widać że Wojtkowi i jego drużynie na prawdę zależy na tych szkoleniach i na tym żeby każdy w przyszłości mógł ten swój cel osiągnąć. To chyba jest w tym wszystkim najfajniejsze. Pozdrowienia dla wszystkich uczestników, mam nadzieję że jeszcze nie raz się zobaczymy!

  Krystian
 • Wielkie podziękowania dla Wszystkich uczestników i prelegentów warsztatów stacjonarnych, których miałam okazję poznać. Ilość pozytywnych ludzi i energii była niesamowita! Do zobaczenia w styczniu 🙂
  No i działajcie !

  Karolina B.
 • “Uwielbiam "Lalkę" Bolesława Prusa. Pamiętam do dziś opisy transakcji zakupu nieruchomości jakie dokonywali Żydzi w dziewiętnastowiecznej Łodzi. Duże wrażenie zrobił na mnie szczególnie sposób w jaki kupowali fabryki i kamienice. Potrafili zbierać się w grupy i kupować wspólnie - jeśli jednego nie było stać zainwestować indywidualnie. Dzięki tej jednej umiejętności bogacili się tak szybko... Myślę, że to co robisz, zbliża nas Polaków do takiego sposobu myślenia, dlatego popieram, gratuluję i chcę się przyłączyć 🙂 Pozdrawiam!

  Maciek G.
 • Cześć 🙂 Piszę z podziękowaniem za weekend z warsztatami. Tak się już wkręciłam w planowanie kolejnych dni, że nawet porządnie się nie pożegnałam przy wyjściu. Bardzo podobała mi się ostatnia historia o zdrapce i wygranym mercedesie. Pewnie dlatego, że to dobra metafora na to, co do tej pory przeszłam z nieruchomościami. Pamiętam jak ze stresu podczas remontu pierwszego mieszkania płakałam i żałowałam, że mnie „coś podkusiło” na taką inwestycję. Kiedy myślałam, że już mam najgorsze za sobą, sąsiad zalał to, co zostało świeżo wyremontowane. Powiedziałam wtedy, że już nigdy więcej. Ale jednak temat został gdzieś z tyłu głowy i znalazłam Twój program. Z taką pomocą wiem, że mogę iść dalej i bez niepotrzebnych niespodzianek. Twoje warsztaty to dla mnie ta zachęta „graj dalej” z wizją wygrania mercedesa 😉 Pozdrawiam!

  Marzena
 • Warsztaty rozpocząłem dokładnie 6 stycznia 2017 r. Przerobiłem cały materiał jaki podesłał mi Wojciech, następnie w Kwietniu odbyłem pierwsze szkolenie stacjonarne WIWN w Łodzi. Mamy sierpień, a ja właśnie rozpoczynam remont pierwszego mieszkania, które dzięki warsztatom i ogromnej wiedzy Wojciecha kupiłem 50 tysięcy taniej(!) niż cena wyjściowa właścicielki.
  Jeszcze mieszkania nie wyremontowałem, jeszcze go nie sprzedałem, ale same warsztaty, samo znalezienie konkretnie tego mieszkania plus negocjacje dały mi takiego kopniaka, że cięzko jest to ująć w zaledwie kilku zdaniach.

  Dawid S.
 • Jestem świeżo po warsztatach stacjonarnych. Cały cykl szkolenia uważam za genialnie przemyślany i zorganizowany. Wojciech pomimo ogromu spraw na głowie zawsze znajduje czas dla każdego kto chce skorzystać z jego ogromnej wiedzy. Rewelacja, polecam każdemu kto planuje zacząć
  inwestowanie w nieruchomości.

  Konrad P.
 • Udział w warsztatach to była bardzo dobra decyzja. W ciągu kilku miesięcy zmieniło się moje podejście do inwestowania w nieruchomości, wiele się nauczyłam a grupa wsparcia pozostałych uczestników nie do przecenienia. Warsztaty zwróciły mi się po kilku miesiącach i dalej działam.
  Podziwiam podejście Wojtka do wielu spraw, można się od niego uczyć.
  Podsumowując: jest stres, ale jest też zabawa i wielka satysfakcja!

  Basia
 • Uważam, że WIWN to najlepsza opcja na zdobycie konkretnej wiedzy i jednocześnie praktyki, w temacie inwestowania w nieruchomości, na jaką mogłem trafić! Co do samego wyjazdu i osób które w nim uczestniczyły - rewelacja. Nie będę tutaj nikomu zachwalał Wojtka, bo wystarczy zamienić z nim dwa słowa i chwilę posłuchać, żeby nie mieć wątpilwości, że zna się na rzeczy jak nikt inny z kim wcześniej się zetknąłem. Ten facet tym żyje, to co robi jest jego pasją i co najważniejsze potrafi przekazywać wiedzę. Przy okazji wie co to dobry humor! Byłem zmęczony po nieprzespanej nocy przed tym wydarzeniem, ale co ciekawe sen zszedł gdzieś na drugi plan, jak to wszystko się zaczęło.

  Czy jestem zadowolony z warsztatów?
  W 100% TAK!

  Rafał K.
 • Warsztaty stacjonarne odbyłem w marcu tego roku. Samo przygotowanie i przeprowadzenie warsztatów oceniam na 5+. Wyżywienie i zakwaterowanie na bardzo porządnym, hotelowym poziomie. Najważniejsze jest jednak to że Wojciech potrafi przekazać ogromną dawkę wiedzy w stosunkowo krótkim czasie. Przy czym nie jest to wykład w akademickim stylu, ale forma luźnej rozmowy. Wojtek odpowiada na wszystkie pytania, aż do wyczerpania tematu, więc nikt nie wyjdzie z warsztatów z niedosytem wiedzy. Należy też wspomnieć o całości warsztatów, bo przed przyjazdem do Łodzi musiałem przerobić jeszcze sporo materiału, aby zrozumieć podstawy. Wojtek w razie jakichkolwiek wątpliwości jest cały czas dostępny dla użytkowników i faktycznie, odpisuje na maile szybciej niż w 24h 🙂 Podsumowując, uczestniczyłem wcześniej w innych warsztatach dotyczących inwestowania w nieruchomości. Sprowadzały się ostatecznie do schematu zapłać, przekażemy ci masę wiedzy, z którą nie bardzo wiesz co zrobić, a później sobie radź. Wojtek przeprowadza małymi krokami przez wszystkie pojawiające się trudności i jest cały czas do dyspozycji.
  WIWN to zupełnie inna liga, sporo wiedzy, ale samo gęste.

  Jestem zadowolony i potwierdzam, że naprawdę warto.
  Polecam!

  Piotr S.
 • Drogi Wojtku, Dziękujemy, że napisałeś "instrukcję do zarabiania pieniędzy". Potwierdzam, że ona działa. Wczoraj podpisałem umowę przedwstępna sprzedaży mieszkania - zysk netto 33.000zl. Mieszkanie zostało kupione we wrześniu. To już drugie mieszkanie. Na pierwszym zysk netto wyniósł 20.000zl - trwało to od maja do września tego roku. Działamy na terenie Gdańska.
  Obecnie szukamy kolejnej perełki.

  Jeszcze raz wielkie dzięki.

  Dawid S.

Odbierz Prezent

Warsztaty Inwestowania w Nieruchomości WIWN®