W celu dokonania zakupu książki – zjedź na sam dół i kliknij w jeden z niebieskich linków.

Zobacz próbkę mojego poradnika: Spis treści + Wstęp + Rozdział I

Pobierz bezpłatnie fragment audiobooka

 

okładka wiwn

 

7 powodów dlaczego powinieneś przeczytać ten poradnik zanim zaczniesz inwestować w nieruchomości!

 1. Wojciech Orzechowski inwestuje z sukcesem od 2006 roku. Zarabianie na nieruchomościach jest nie tylko jego profesją, ale przede wszystkim pasją. Przez te wszystkie lata systematycznie kupował, remontował, sprzedawał lub wynajmował lokale mieszkaniowe i komercyjne. A co najważniejsze – metody i strategie inwestowania, opisane w tej książce, Autor osobiście przetestował na polskim rynku nieruchomości.

 2. Swoje inwestycje zawsze nadzorował osobiście od podstaw, poprzez wszystkie etapy realizacji, aż do finałowej transakcji, dzięki czemu informacje, które przekazuje mają pełne odzwierciedlenie w praktyce.

 3. Stabilnie prosperujące przedsiębiorstwo, stworzone od podstaw oraz wieloletnie doświadczenie biznesowe, są dowodem na jego rzetelność, profesjonalizm i ponadczasowe wyczucie rynkowych okazji do zarabiania. Porady tak doświadczonego inwestora to bezcenna wiedza dla każdego, kto planuje inwestycje w nieruchomości, niezależnie od etapu, na jakim obecnie się znajduje.

 4. Wojciech jest przy tym niesłychanie komunikatywną osobą, która z natury lubi pomagać innym. Obecnie, dla wybranych osób jest mentorem i osobistym trenerem zarabiania na nieruchomościach. W swojej książce szczegółowo przeprowadza Cię przez cały proces inwestowania, a przygotowane dla Ciebie ćwiczenia i zadania praktyczne, pozwolą Ci już na etapie lektury sprawdzić swoje umiejętności inwestorskie, bez podejmowania ryzyka finansowego.

 5. Autor opracował sprawdzony, powtarzalny system, dzięki któremu możesz na obrocie nieruchomościami uzyskiwać nawet 100% zwrotu z inwestycji! Podczas gdy inni albo się do tego nie przyznają, albo nie chcą się tą wiedzą z nikim dzielić, Wojciech Orzechowski na swoich zajęciach pokazuje, jak skopiować jego metodę i cały zysk zachować dla siebie. Niniejszy poradnik jest doskonałym uzupełnieniem jego indywidualnego programu coachingowego „WIWN ONLINE”.

 6. Warsztaty Inwestowania W Nieruchomości (WIWN.PL) są jego sztandarowym, autorskim programem osobistego coachingu, dzięki któremu uczestnicy otrzymują już na starcie swojej drogi do rentierstwa kompleksową pomoc, opiekę, a przede wszystkim osobiste wsparcie doświadczonego inwestora oraz całego zespołu doradców z branży budownictwa, finansów, prawa, podatków i księgowości. „WIWN” to jedyny w Polsce program coachingowy, prowadzony na żywo, w terenie i prawdopodobnie najbardziej realistyczna „wyższa szkoła biznesu dla inwestorów nieruchomości”.

 7. Książka, a raczej wyjątkowo praktyczny poradnik, napisany jest lekkim, zrozumiałym językiem, w formie przewodnika, przedstawiającego w chronologicznym porządku realia całego procesu inwestycyjnego. Autor prowadzi Cię za rękę i krok po kroku wyjaśnia, co jest najważniejsze na każdym etapie inwestycji. Odpowiada tym samym na pytania większości inwestorów, rozpoczynających swoją przygodę z rynkiem nieruchomości. Jest to publikacja, którą możesz otworzyć na dowolnym etapie inwestycji, a z pewnością znajdziesz rozdział, który w danej chwili pomoże Ci podjąć właściwą decyzję, prowadzącą do sukcesu!

Z tego poradnika dowiesz się między innymi:

 • jak w 6 lat stać się rentierem!

 • jak osiągać 40-100% rocznie zwrotu z inwestycji

 • o ile lepiej wypada obrót nieruchomościami w stosunku do najmu lub podnajmu

 • jak zaplanować inwestycję

 • jak wybierać nieruchomość, korzystając z różnych okazji rynkowych

 • jak inwestować w nieruchomości bez wkładu własnego

 • jakie warunki muszą być spełnione, by nie tracić, inwestując w nieruchomości,

 • czy i w jaki sposób można uchronić się przed zakupem tzw. rynkowych bubli

 • na co zwracać uwagę przy zakupie nieruchomości, aby była ona atrakcyjna dla Twoich przyszłych klientów lub najemców

 • jak podnieść wartość rynkową zakupionej nieruchomości

 • jak przygotować nieruchomość do wynajmu lub sprzedaży

 • na co zwracać uwagę, poszukując klienta lub najemcę nieruchomości

 • co zrobić, gdy nie można znaleźć klienta na nieruchomość

 • w jaki sposób negocjować warunki wynajmu lub sprzedaży

Książka „Zarabiaj na nieruchomościach” pomoże Ci również zrozumieć techniki finansowania inwestycji w nieruchomości, tak aby Twoje inwestowanie było bezpieczne, efektywne i zawsze zakończone sukcesem!

Zobacz próbkę mojego poradnika (druk): Spis treści + Wstęp + Rozdział I

Pobierz bezpłatnie fragment audiobooka

Przejdź do sklepu internetowego w celu nabycia książki:

Książka drukowana – 47 zł

E-book w formacie PDF – 35 zł

Audiobook MP3 – 42 zł

========================================================

DODATKOWO możesz nabyć e-book mojego autorstwa, pt:

 10 wskazówek jak podnieść wartość Twojej nieruchomości” 

ebook_okladka

 • Ebook jest tylko w PDFie czy również w ePub? Jeśli nie ma ePub to polecam stworzyć i ten format.
  Jak jest również z wersją Beta? Czy późniejsze poprawki do książki są w cenie?

  • warsztatyinwestowania

   Na razie tylko w PDF. Późniejsze poprawki są w cenie 🙂

 • Maciej G

  Książka jest obowiązkową pozycją dla amatorów inwestowania w nieruchomości. Napisana prostym, przystępnym językiem. Czyta się ją szybko i lekko. Autor opisuje krok po kroku cały proces inwestycyjny od strony teoretycznej, przeplatając go swoimi własnymi doświadczeniami nabytymi przez lata zgłębiania tajników rynku nieruchomości. Właśnie te anegdoty prosto z życia, których jest w książce mnóstwo, pozwalają uwierzyć, że jeśli bardzo się czegoś chce, to osiąga się zamierzone cele.

  • warsztatyinwestowania

   Macieju, podstawowe pytanie. Czy czytałeś?

   • Maciej G

    Oczywiście. Czekam teraz na tradycyjną wersje papierową. Stanie na półce z wartościową literatura.

 • Marzena Wojtuch

  Książka „Zarabiaj na nieruchomościach” to najlepsza inwestycja na początku drogi każdego debiutującego inwestora i obowiązkowa pozycja dla osób budujących swoją wolność finansową.
  Poradnik przeczytałam w jeden wieczór. Jest naszpikowany bardzo praktycznymi wskazówkami jak krok po kroku szukać, inwestować i zarabiać na nieruchomościach w polskich realiach.

  Żadnego „lania wody” – sama esencja – czyli przede wszystkim zadania do wykonania na zakończenie każdego rozdziału.
  Książkę bardzo dobrze się czyta, ale najważniejsze jest to, że skłania do podjęcia konkretnych działań. Moje pierwsze zadania rozpoczęte 🙂

  • warsztatyinwestowania

   Dzięki 🙂

 • Marcin

  Witam serdecznie, korzystając z okazji chciałem bardzo gorąco Panu
  podziękować za ogromy wysiłek jakim jest wkład w edukację młodych ( i
  nie tylko ) ludzi. Dziękuję w imieniu swoim i innych za tą niesioną
  przez Pana perspektywę lepszej przyszłości pozostając na miejscu w
  kraju.. Stokrotne dzięki ! Pozdrawiam ! Marcin Wojtynia

  • warsztatyinwestowania

   Dzięki Panie Marcinie 🙂 … nie sądziłem, że Pan napisze. Dzięki jeszcze raz.

 • Marcin Zkr

  Książka rewelacja. Opisuje każdy najdrobniejszy aspekt inwestowania w nieruchomości. Co najważniejsze, że nie jest to kolejna pozycja kopii kilkunastu innych pozycji na rynku, ale zawarte w niej są autentyczne doświadczenia autora, a taka wiedza jest najbardziej wartościowa. Chcesz inwestować w nieruchomości – zainwestuj w książkę, a to pozwoli Ci uniknąć wiele bardzo kosztownych błędów.

 • Jerzy Rurek

  Bardzo ciekawa pozycja na rynku książek o tematyce nieruchomości, polecam każdemu kto chce zająć się takimi inwestycjami. Wyrazy uznania za rozpowszechnianie tak potrzebnej wiedzy, która pokazuje że nie trzeba kraść pierwszego miliona 😉
  Pozdrawiam serdecznie Panie Wojciechu 🙂

 • Piotr

  Konkretna propozycja dla ludzi zdecydowanych obrotem nieruchomościami. Sam czytając tą książkę i posiadając już wiedze z zakresu nieruchomości myślę że mogę ją polecić każdemu począwszy od osoby raczkującej w tej dziedzinie jak i dla osoby już zaznajomionej w temacie ponieważ porusza wiele kwestii i na pewno każdy znajdzie coś czego wcześniej nie widział albo ominął w trakcie inwestowania. Polecam!

 • Mirek

  Kompedium wiedzy zawarte w książce Wojtka Orzechowskiego to strzał w dziesiątke!! Obecnie robie flipy za granicą i mimo tego kożystam z tej ksiazki.Jest ona napisana lekkim i zarazem profesjonalnym jezykiem.Jego porady moge zywcem przeniesc na rynek innych krajow,i z powodzeniem inwestowac.Ksiazka ta jest poradnikiem jak krok po kroku zaczac i prowadzic inwestycje we flipy jak i wynajem.Wojtek opowiada w niej bardzo profesjonalnie o wielu istotnych czynnikach i zagadnieniach.Sledze jego bloga i warsztaty od samego początku,wiec kupno ksiazki bylo tylko kwestia czasu.Uwazam ta ksiazke za najlepsza pozycje na rynku.Wystarczy ze stosujesz sie do wskazowek w niej zawartych i mozesz przeprowadzic swoje pierwsze inwestycje krok po kroku.Serdecznie poleam dla czytelnikow zarowno w polsce jak i na obczyznie.Zarówno wam jak i sobie,życze wiele odwagi i szczescia podczs inwestowania w nieruchomosci.Mirek z Oslo.

 • Mariusz

  Ta pozycja to konkretny poradnik inwestycyjny.Bardzo dobry materiał wprowadzający w świat inwestycji w mieszkania dla początkujących inwestorów ale także zaawansowani mogą z niego korzystać.Całość wiedzy podana jest przez pryzmat doświadczeń autora dzięki czemu jest wiarygodna.Właśnie dlatego warto moim zdaniem zapoznać sie i wracać do niej.

 • Mariusz

  Gratuluję napisania i wydania świetnej książki tj. ‚ ZARABIAJ NA NIERUCHOMOŚCIACH”. Zaiera ona bardzo dużo przydatnych informacji do wykorzystania w praktyce. Bardzo przyjemnie i szybko się ją czyta. Życzę dalszych sukcesów. Pozdrawiam Mariusz

 • Robert Jarczyński

  Książka Wojtka Orzechowskiego jest zdecydowanie najlepszą i najbardziej konkretną pozycją o nieruchomościach na polskim rynku jaką czytałem (a przeczytałem chyba wszystkie najbardziej znane). Każda kwestia została rzetelnie przedstawiona, dzięki czemu krok po kroku możesz odtworzyć proces myślowy i inwestycyjny profesjonalnego inwestora. Zrobiłem z tej książki kilkanaście stron notatek, aby wynieść z niej jak najwięcej. Serdecznie polecam, towar na tyle gorący, że zbrodnią by było pozostawić go nieznanym szerszej publiczności.