Poradnik Wojciecha Orzechowskiego Zarabiaj na nieruchomościach

Kup wyremontuj i sprzedaj lub wynajmij z zyskiem

Książka Wojciecha Orzechowskiego - Zarabiaj na nieruchomościach. Kup, wyremontuj i sprzedaj lub wynajmij z zyskiem
Wojciech Orzechowski

Bestseller 15 tysięcy sprzedanych egzemplarzy

Książka „Zarabiaj na nieruchomościach” pomoże Ci zrozumieć techniki finansowania inwestycji w nieruchomości, tak aby Twoje inwestowanie było bezpieczne, efektywne i zawsze zakończone sukcesem!

0
stron
0
rozdziałów
0
tematów
0
zadania

Poznaj 7 powodów dlaczego powinieneś przeczytać ten poradnik zanim zaczniesz inwestować w nieruchomości!

 1. Wojciech Orzechowski inwestuje z sukcesem od 2006 roku. Zarabianie na nieruchomościach jest nie tylko jego profesją, ale przede wszystkim pasją. Przez te wszystkie lata systematycznie kupował, remontował, sprzedawał lub wynajmował lokale mieszkaniowe i komercyjne. A co najważniejsze – metody i strategie inwestowania, opisane w tej książce, Autor osobiście przetestował na polskim rynku nieruchomości.
 2. Swoje inwestycje zawsze nadzorował osobiście od podstaw, poprzez wszystkie etapy realizacji, aż do finałowej transakcji, dzięki czemu informacje, które przekazuje mają pełne odzwierciedlenie w praktyce.
 3. Stabilnie prosperujące przedsiębiorstwo, stworzone od podstaw oraz wieloletnie doświadczenie biznesowe, są dowodem na jego rzetelność, profesjonalizm i ponadczasowe wyczucie rynkowych okazji do zarabiania. Porady tak doświadczonego inwestora to bezcenna wiedza dla każdego, kto planuje inwestycje w nieruchomości, niezależnie od etapu, na jakim obecnie się znajduje.
 4. Wojciech jest przy tym niesłychanie komunikatywną osobą, która z natury lubi pomagać innym. Obecnie, dla wybranych osób jest mentorem i osobistym trenerem zarabiania na nieruchomościach. W swojej książce szczegółowo przeprowadza Cię przez cały proces inwestowania, a przygotowane dla Ciebie ćwiczenia i zadania praktyczne, pozwolą Ci już na etapie lektury sprawdzić swoje umiejętności inwestorskie, bez podejmowania ryzyka finansowego.
 5. Autor opracował sprawdzony, powtarzalny system, dzięki któremu możesz na obrocie nieruchomościami uzyskiwać nawet 100% zwrotu z inwestycji! Podczas gdy inni albo się do tego nie przyznają, albo nie chcą się tą wiedzą z nikim dzielić, Wojciech Orzechowski na swoich zajęciach pokazuje, jak skopiować jego metodę i cały zysk zachować dla siebie. Niniejszy poradnik jest doskonałym uzupełnieniem jego indywidualnego programu coachingowego „WIWN ONLINE”.
 6. Warsztaty Inwestowania W Nieruchomości (WIWN.PL) są jego sztandarowym, autorskim programem osobistego coachingu, dzięki któremu uczestnicy otrzymują już na starcie swojej drogi do rentierstwa kompleksową pomoc, opiekę, a przede wszystkim osobiste wsparcie doświadczonego inwestora oraz całego zespołu doradców z branży budownictwa, finansów, prawa, podatków i księgowości. „WIWN” to jedyny w Polsce program coachingowy, prowadzony na żywo, w terenie i prawdopodobnie najbardziej realistyczna „wyższa szkoła biznesu dla inwestorów nieruchomości”.
 7. Książka, a raczej wyjątkowo praktyczny poradnik, napisany jest lekkim, zrozumiałym językiem, w formie przewodnika, przedstawiającego w chronologicznym porządku realia całego procesu inwestycyjnego. Autor prowadzi Cię za rękę i krok po kroku wyjaśnia, co jest najważniejsze na każdym etapie inwestycji. Odpowiada tym samym na pytania większości inwestorów, rozpoczynających swoją przygodę z rynkiem nieruchomości. Jest to publikacja, którą możesz otworzyć na dowolnym etapie inwestycji, a z pewnością znajdziesz rozdział, który w danej chwili pomoże Ci podjąć właściwą decyzję, prowadzącą do sukcesu!

Po lekturze „Zarabiaj na nieruchomościach” dowiesz się jak zostać rentierem w 6 lat, a także:

 • Jak osiągać 40-100% rocznie zwrotu z inwestycji
 • O ile lepiej wypada obrót nieruchomościami w stosunku do najmu lub podnajmu
 • Jak zaplanować inwestycję
 • Jak wybierać nieruchomość, korzystając z różnych okazji rynkowych
 • Jak inwestować w nieruchomości bez wkładu własnego
 • Jakie warunki muszą być spełnione, by nie tracić, inwestując w nieruchomości,
 • Czy i w jaki sposób można uchronić się przed zakupem tzw. rynkowych bubli
 • Na co zwracać uwagę przy zakupie nieruchomości, aby była ona atrakcyjna
  dla Twoich przyszłych klientów lub najemców
 • Jak podnieść wartość rynkową zakupionej nieruchomości
 • Jak przygotować nieruchomość do wynajmu lub sprzedaży
 • Na co zwracać uwagę, poszukując klienta lub najemcy nieruchomości
 • Co zrobić, gdy nie można znaleźć klienta na nieruchomość
 • W jaki sposób negocjować warunki wynajmu lub sprzedaży.
ksiazka-zarabiaj-na-nieruchomosciach
znn-plus-wof-50

Kupując książkę
„Zarabiaj na nieruchomościach”
otrzymasz rabat 50%, na książkę
„Wszystko o flipach”

arrow-down

Kupując obie książki udostępnię Ci
86 odcinków z Maratonu WIWN warte 1200 zł,
w wyjątkowej cenie 197 zł

Gra w Rentiera. Zarabianie na nieruchomościach