Zapraszam do zapoznania się z ofertą WIWN.PL®

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o mnie, odwiedź stronę internetową: www.wojciechorzechowski.pl. Znajdziesz tam różne wywiady ze mną, a także materiał, w którym prezentuję Najskuteczniejszą Strategię Inwestowania w Nieruchomości NSIN® www.nsin.pl

Z ogromną przyjemnością zapraszam Cię do udziału w Warsztatach Inwestowania w Nieruchomości WIWN.PL®
Wojciech Orzechowski

Warsztaty Inwestowania w Nieruchomości WIWN.PL W pakiecie otrzymujesz
40 godzin filmów online, z teorią wyjaśniającą wszystko co dotyczy inwestowania, czyli: nauka liczenia, ocena nieruchomości i aspekty prawne, wszystko na platformie VOD + notatki + testy + prace domowe, które sprawdza Wojciech. +
2 dni warsztatów stacjonarnych. 20 godzin pracy z Wojciechem i doświadczonymi liderami. +
Do 20 godzin wsparcia online/telefonicznego – indywidualne konsultacje z Wojciechem. +
Dostęp do społeczności WIWN® ogólnopolskiej, (obecnie ponad 2200 osób) oraz wojewódzkiej (liczba osób zależna od regionu). +
Komplet umów wzorcowych potrzebnych przy inwestowaniu w nieruchomości. +
Kalkulator finansowy do wyliczania opłacalności inwestycji wraz z wytłumaczeniem jego działania. +
Checklista inwestora, czyli instrukcja krok po kroku dla inwestora dot. Całego procesu inwestycyjnego na rynku nieruchomości. +
Wsparcie specjalistów w ramach potrzeby: prawnik, księgowy, doradca kredytowy, architekt. +
Rabat na usługi projektowe (projektowanie mieszkań). +
Wsparcie i rozmowy z liderem regionalnym w regionie. +
Mentoring trwający do 12 miesięcy, w zależności od tempa narzuconego przez uczestnika. Po zapoznaniu się z filmami i po warsztatach stacjonarnych, uczestnik już działa w terenie, aby wybrać i zakupić swoją pierwszą nieruchomość. +
Nocleg w hotelu oraz wyżywienie podczas warsztatów stacjonarnych są już ujęte w cenie. +

Cena netto:

Zapytaj

Osoba towarzysząca, cena netto: Zapytaj

Zysk na jednym mieszkaniu to najczęściej minimum 30 000 zł.
Warsztaty mogą się zwrócić już po pierwszym flipie.

Napisz maila z prośbą o przesłanie umowy wraz z danymi

(imię i nazwisko oraz adres zamieszkania lub dane firmowe) na adres e-mail: kontakt@wojciechorzechowski.pl.
Po zapoznaniu się z umową będziesz miał 3 dni na podjęcie decyzji.

Bonusy

Zobacz co jeszcze zyskujesz

Jeśli zdecydujesz się na udział w Warsztatach, otrzymasz poniższe bonusy gratis:

 • Podręcznik „Zarabiaj na nieruchomościach” GRATIS (oszczędzasz 47 zł).
 • Narzędzie do wycen nieruchomości w formie arkusza kalkulacyjnego (oszczędzasz 200 zł).
 • Narzędzie do zaplanowania i wyliczenia zyskowności procesu inwestycji wg Wzoru Powodzenia Inwestycji (oszczędzasz 200 zł).
 • Narzędzie „Kontroler idealnego profilu nieruchomości pod inwestycję” w formie arkusza kalkulacyjnego (oszczędzasz 200 zł).
 • Narzędzie „Mój wymarzony profil nieruchomości” w formie arkusza kalkulacyjnego (oszczędzasz 200 zł).
 • Zniżka na projekt mieszkania wielkości 50m2 w cenie od 3500 zł netto (oszczędzasz 1200 zł).
 • Prawne i podatkowe odpowiedzi na zadawane pytania przez specjalistów ze swojej dziedziny, 2 godziny pracy specjalisty (radca prawny, doradca podatkowy, doradca kredytowy, architekt, itp…) (oszczędzasz 500 zł).

Łączna wartość bonusów przekracza 2547 zł

Ponadto otrzymujesz:

 • Stałą 15% zniżkę w sklepie internetowym na książki www.skleprentiera.pl
 • Możliwość udziału w grupowych zakupach podczas remontu (projekt www.paczkaremontowa.pl)
 • Dostęp do grupy dyskusyjnej, o liczbie poand 2200 członków
 • Dostęp do narzędzia wyszukującego okazje na rynku nieruchomości www.podkluczyk.pl za 200 zł/180 dni

Dodatkowe bonusy

Decydując się na udział w Warsztatach WIWN® otrzymujesz dodatkowo:

 • Nagrania wideo prelegentów konferencji Maraton WIWN®, które odbył się w latach 2020-2023
 • 4 najnowsze wydania magazynu inwestora Strefa Nieruchomości® w wersji elektronicznej PDF.

To nie wszystko…

II ETAP – dodatkowe szkolenie z remontu

 • Możliwość uczestnictwa w dwudniowym szkoleniu stacjonarnym poszerzającym umiejętności wykonywania remontu, tzw. II etap.
 • Wykłady prowadzą także: architekt, księgowy, mecenas, specjalista budowlany, konstruktor oraz Wojciech, który rozkłada remont na części pierwszej.

III ETAP – dodatkowe szkolenie ze sprzedaży

 • Możliwość uczestnictwa w całodniowym szkoleniu stacjonarnym rozwijającym umiejętności sprzedaży tzw. III etap.
 • Wykłady prowadzą także specjaliści od przekazywania umiejętności sprzedaży mieszkań. Szkolenie skierowane dla tych którzy nigdy nie mieli styczności ze sprzedażą.

Przeprowadzę Cię przez cały proces inwestycyjny.

Wojciech Orzechowski

Na Warsztatach WIWN®

 • Otrzymasz dostęp do pakietu umów, m.in.: umowy przedwstępnej, umowy sprzedaży, umowy kupna, umowy kupna z cesją. Dowiesz się jak ocenić wszelkiego rodzaju niezbędne umowy, np. wyszukując niekorzystne zapisy.
 • Dowiesz się, jak badać rynek różnymi metodami, jak oszacować jego potencjał, aby móc stwierdzić czy flipowanie na badanym rynku (miejscowości) jest opłacalne.
 • Ocenisz nieruchomość i policzysz wszystkie niezbędne składowe, aby przy zakupie mieć absolutną pewność, że podejmujesz dobrze przemyślaną decyzję, opartą na precyzyjnych obliczeniach.
 • Przeprowadzisz remont krok po kroku, dowiesz się jak pozyskać ekipę remontową, jak ich kontrolować, aby unikać wpadek, ile im płacić. Jak określić zakres cenowy, za poszczególne prace, tak aby remont przebiegł sprawnie, a inwestycja była opłacalna.
 • Dowiesz się, jakich materiałów budowlanych używać (gładzie, farby, drzwi, okna, podłoga, itd.), otrzymasz przykłady konkretnych materiałów z przedziałem cenowym, aby nie przepłacać podczas ich kompletowania.
 • Dowiesz się, jak urządzić i przygotować mieszkanie do sprzedaży, poznasz zasady home-staging’u, zobaczysz różne wzory mebli oraz zdjęcia przykładowych mieszkań, z zastosowaniem lepszych i gorszych rozwiązań.
 • Otrzymasz dostęp do prezentacji z tymi zdjęciami, w celu wzorowania się na nich. Finalnie pomaga w tym architekt wnętrz.
 • Zdobędziesz umiejętność tworzenia odpowiedniej treści ogłoszenia oraz dowiesz się gdzie je wystawiać, jak wykonać atrakcyjne zdjęcia i wiele innych cennych wskazówek. Otrzymasz dostęp do dobrze opisanych przykładowych ogłoszeń.
 • Dowiesz się, jak prowadzić rozmowę telefoniczną, a następnie rozmowę bezpośrednią z potencjalnymi kupującymi.
 • Dowiesz się, jak rozliczać się z urzędem skarbowym, np. prowadząc spółkę lub jednoosobową działalność gospodarczą. Poznasz aspekty prawne i podatkowe niezbędne przy flipowaniu, aby mieć pewność, że podejmowane działania są zgodne z literą prawa.
 • Dowiesz się, jak przeprowadzić transakcje względnie bezpiecznie, zmniejszając ryzyko, a maksymalizując zyski.
 • Otrzymasz moje wsparcie, naszych specjalistów, liderów regionalnych oraz uczestników WIWN®, którzy inwestują w całej Polsce, nieustannie wymieniając się wiedzą i doświadczeniami, które w rezultacie pomagają osiągać wszystkim lepsze wyniki.
Wojciech Orzechowski

Pewność to podstawa sukcesu.

Jeśli chcesz, aby co miesiąc na Twoje konto wpływała kwota umożliwiająca opłacenie wszystkich kosztów codziennego życia, a pozostałe środki pozwalały Ci na realizację życiowych celów i marzeń. Jednocześnie chciałbyś zwiększyć poczucie bezpieczeństwa podczas inwestycji, to projekt WIWN.PL® jest dla Ciebie stworzony.

Pierwszy krok jest zawsze najtrudniejszy, ale gdy masz pomocną dłoń – autorytet, który przeprowadzi Cię przez zawiłości procesu wyszukania, kupna, remontu nieruchomości aż po jej sprzedaż lub wynajem, możesz poczuć się pewnie.

Napisz do mnie:
kontakt@wojciechorzechowski.pl

Zdecydowanie warto! Moją „okazję” pozyskałem dzięki umiejętnej rozmowie i dobrym kontakcie z pośrednikami, co było jednym z tematów szkolenia na twoich warsztatach Wojtku. Co prawda okazji szukałem na rynku wtórnym, ale dzięki odpowiedniej wspólnej analizie oceny sytuacji i pomocnych narzędzi łatwiej mi było podjąć decyzję również na rynku pierwotnym.
Dzięki i pozdrawiam,
Patryk

Więcej referencji przeczytasz na stronie:
www.wojciechorzechowski.pl/#referencje

Zalety i korzyści z WIWN®

 • Większość warsztatów online – wygodne rozwiązanie – możesz w dowolnym momencie przyswajać wiedzę, zamiast spędzać 4 dni w sali szkoleniowej, robisz to własnym tempem, masz konsultacje ze mną i to jest pełna wiedza teoretyczna.
 • Warsztaty stacjonarne – osobiście mnie poznasz, a także innych specjalistów oraz uczestników, poszerzysz wiedzę i kontakty. Na takim spotkaniu już nie uczymy się teorii, która pochodzi z poprzedniego punktu. Tutaj robimy testy, ćwiczenia i omawiamy trudne przypadki.
 • Prowadzenie za rękę – zawsze możesz zadać mi pytanie, masz profesjonalne wsparcie, szczególnie w trudnych chwilach i w razie wątpliwości.
 • Chronologia – 3 etapy, każdy w odpowiednim czasie – poukładana wiedza podzielona na przystępne części, które sukcesywnie wdrażasz. I Etap dotyczy całego procesu inwestowania ale II etap rozwija wiedzę w szczegółach co do remontowania, a III etap uczy sprzedaży.
 • Kompleksowość – szkolenie trwa do końca, do osiągnięcia zysku – dzięki zdobytej wiedzy i kontaktom cały proces powielasz, mnożąc zyski. Zazwyczaj dzieje się to w ciągu roku, ale jeśli tylko Uczestnik tego potrzebuje, przedłużamy umowę o kolejny rok.
 • Społeczność – dołączysz do ogromnej społeczności WIWN®, która nieustannie wymienia się cennymi informacjami i doświadczeniem. Miło jest usiąść w gronie inwestorów przy pizzy czy kawie i wymienić się doświadczeniem oraz wiedzą.
 • Inwestorzy w społeczności – dostęp do kapitału – nie musisz ograniczać skali działania do skali swojego kapitału. Wraz z przystąpieniem do naszej społeczności możesz poznać Inwestorów, którzy mają kapitał, ale nie mają czasu lub chęci samemu inwestować. Możesz ten kapitał wykorzystać.
 • Bonusy – bardzo rozbudowana oferta, dużo gratisów i promocji – a wszystko to udoskonali Twoje umiejętności i usprawni działanie.
 • Każdy aspekt szkolenia poruszony – nie musisz się rozpraszać i szukać wiedzy gdzie indziej.
 • Konsolidacja – cała niezbędna wiedza w jednym miejscu, przekazana w przystępny i zrozumiały sposób.
 • W parach jeszcze taniej – symboliczny koszt uczestnictwa drugiej osoby, to niewątpliwy atut i podwojone szanse na sukces w prawie 2x niższej cenie.
 • Ponad 730 sukcesów uczestników – dołączysz do systemu który ewidentnie działa. Doświadczysz jak wspólnymi siłami można osiągać wspaniałe rezultaty. Możesz na kanale YT zobaczyć wywiady z tymi, którzy zaczynali 3, 4 czy 5 lat temu. Oni wszyscy osiągnęli zamierzone cele.
 • Okazjonalne promocje – Perełki inwestycyjne dostępne dla społeczności WIWN® – cierpliwie czekając, możesz kupić mieszkanie w atrakcyjnej cenie.
 • Umowa podpisywana online – wygoda – oszczędność czasu i pieniędzy.
 • Prestiż – Uczestnicy są szanowani na rynku – otrzymasz „certyfikat jakości” – pomaga to we wszelkich działaniach i relacjach w branży.
 • Mentoring – otoczę Cię profesjonalnym wsparciem, wiemy jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa. Możesz dzwonić przez cały rok i zadawać pytania, albo z dowolnym problemem.
 • Najpopularniejszy szkoleniowiec w Polsce – bezpośrednia współpraca ze mną. Moi podopieczni osiągają dzisiaj milionowe zyski.
 • W Twoim mieście wojewódzkim wyznaczony jest lider, który także będzie Cię na miejscu wspierał.
 • Miażdżąca statystyka sukcesów w stosunku do porażek – aby odnieść sukces wystarczy zacząć działać, innym się udało, uda się i Tobie.
 • Odnotowaliśmy ponad 99,2% powodzenia przy inwestycjach.
 • Warsztaty kosztują niewiele w stosunku do wartości, jakie otrzymasz. Sprawdź, czy i Tobie zwrócą się z nawiązką już po pierwszym flipie.
 • Ekosystem – masz dostęp do wiedzy, do specjalistów, eventów, itd. – nieustannie możesz się rozwijać czerpiąc z zasobów WIWN®.

Napisz maila z prośbą o przesłanie umowy wraz z danymi

(imię i nazwisko oraz adres zamieszkania lub dane firmowe) na adres e-mail: kontakt@wojciechorzechowski.pl.
Po zapoznaniu się z umową będziesz miał 3 dni na podjęcie decyzji.

zlote_qi_2021_2
qi_gold_2019_wiwn-1

Nieustanne dążenie do doskonałości i świadczenie najwyższej jakości usług zostało dostrzeżone przez Kapitułę Programu Najwyższa Jakość Quality International 2019 oraz 2021.

Karta do gry Rentier. Zarabianie na nieruchomościach