- Warsztaty Inwestowania w Nieruchomości

Kilka słów wstępu

Monika i Tomek zajmują się inwestowaniem w nieruchomości na rynku warszawskim. Ich przygoda rozpoczęła się 2,5 roku temu.

Zanim zdecydowali się związać swoją przyszłość z nieruchomościami, Monika pracowała w urzędzie, a Tomek prowadził ze wspólnikiem warsztat samochodowy. Po serii szkoleń stacjonarnych, zakupie i sprzedaży pierwszej nieruchomości z niemałym zyskiem 1,5 roku temu trafili na Warsztaty Inwestowania W Nieruchomości, prowadzone przez Wojciecha Orzechowskiego.

Dlaczego zdecydowali się na inwestycje w nieruchomości?

Szukając alternatywy dla stacjonarnej pracy, pomysłu na biznes, sposobu na życie postanowili zgłębić temat inwestowania w nieruchomości. Pierwsza nieruchomość, jaką zakupili pochodziła z licytacji komorniczej.

Czym była dla nich pierwsza inwestycja? Jak Tomek powiedział: ”Pierwsza inwestycja to jak pierwsze wejście do kasyna. Wygrywa się wielkie pieniądze i podobnie było z tą nieruchomością, ona nam dała wielki zysk. Można to określić mianem szczęścia początkującego.”

Monika dodała: “Pierwsza nieruchomość pokazała nam, że można inwestować z zyskiem.”

Przekonanie, że można inwestować w nieruchomości z zyskiem zaważyło na ich decyzji.

W jaki sposób wybór Warsztatów przyczynił się do sukcesu inwestycyjnego, jaki osiągnęli? Co się zmieniło w ich życiu? Dlaczego zdecydowali się skoncentrować swoje wysiłki tylko na inwestowaniu w nieruchomości?