Jeśli prowadzisz agencję pośrednictwa nieruchomości lub w takiej pracujesz, to wiedz, że twoje wynagrodzenie za pracę może być kilkukrotnie większe!

My doceniamy pracę wykonywaną przez Agentów. To dzięki Wam my inwestorzy wypracowujemy wysokie zyski. A gdyby tak zacieśnić współpracę?

Możesz dalej biegać po mieście i szukać transakcji, na których zarobisz swoje 2%? Z czego musi utrzymać się Twój pracodawca i ty sam? Ale możesz też sprawić, że wszyscy będą zadowoleni: Sprzedający pozbędzie się swojej nieruchomości, inwestor kupi po dobrej cenie, a Ty przytulisz całkiem nie małą prowizję.

Posiadam dostęp do kilkunastu inwestorów, których obecne możliwości finansowe przekraczają 50 mln zł! A to, gdzie oni zainwestują, zależy od oferty jaką w danej chwili otrzymają. Być może będzie to Twoja wyszukana oferta.

Zadanie jest proste:

  1. przedstawiasz korzystną ofertę
  2. my badamy rynek, a potem wrzucamy ją do arkusza kalkulacyjnego i liczymy zyski
  3. proponujemy cenę, która jest do przyjęcia
  4. Ty tą cenę negocjujesz
  5. w cenie jest już przewidziana dla Ciebie wysoka prowizja!

Wysokość prowizji zależy od wielu czynników, jednak sukcesem negocjacji jest osiągnięcie takiej ceny sprzedaży/zakupu w której wszyscy są szczęśliwi i wszyscy zarobili: Sprzedający, Inwestor i Agent, nawet jeśli ta prowizja miałaby być 10 tys zł przy transakcji 250 tys zł.

Być może powiesz … to i tak mało. Ale pamiętaj … współpracując ze mną – masz inwestorów pod ręką, którzy są na przysłowiowe skinienie palcem.

Napisz do mnie: wojciech@wiwn.pl jeśli masz coś godnego uwagi.

oferta dla agentów nieruchomości
Poszukujemy Inwestorów. Zarabianie na nieruchomościach.Wojciech Orzechowski