Możemy współpracować na 5 sposobów:

Wojciech Orzechowski WIWN

1. Uczę jak inwestować.

Uczestnik sam inwestuje (mentoring roczny, ale po miesiącu możesz już nabywać pierwszą nieruchomość i po niej zarabiasz – zwraca Ci się szkolenie i jeszcze zostaje, jeśli chcesz zostaw swój e-mail na www.wojciechorzechowski.pl. Po przesłaniu adresu e-mail, otrzymasz ankietę z 13 pytaniami – podeślij informacje o sobie, na podstawie tego przygotuję wycenę mentoringu obejmującego 30 godzin teorii online, 20 godzin warsztatów stacjonarnych w małej grupie, roczne wsparcie online w terenie i wiele bonusów, a przede wszystkim dostęp do naszej społeczności). Zwroty na poziomie 100-200% rocznie.

2. Łączę w pary

Łączę w pary kapitało-dawców i inwestorów, współpracują ze sobą i dzielą zysk na połowę. Kapitało dawca daje kapitał, a wszystko wykonuje inwestor. To zwroty na poziomie 50-100% rocznie

3. Mogę przyjąć kapitał do inwestycji

Przyjmując kapitał do inwestycji, sam zajmuję się zainwestowaniem: 12% rocznie – robimy to zwykłą umową pożyczki zabezpieczoną wekslem, w ten sposób zainwestowałem już 2,7 mln zł naszych Uczestników WIWN® jak i internautów.

4. Wspólne projekty deweloperskie

Zapraszam do przyłączenia się jako wspólnik do projektów deweloperskich które realizuję… zobacz ile wielkich rzeczy robimy na www.100kamienic.pl. Zobacz webinar na ten temat – tu mamy zwroty szacunkowe ok 20% rocznie.

5. Poszukuję inwestorów

Za skuteczne polecenie inwestora 5% od zainwestowanego przez niego kapitału, w ramach www.100kamienic.pl

100kamienic.pl
oferta dla agentów nieruchomości