nie mam kasy - co zrobić?

Spokojnie … nie jesteś sam! Zostaw ten problem mi.

Obecnie gdybym stracił wszystko … ale totalnie wszystko … i zostałbym wyrzucony na bezludną wyspę, na której mam do dyspozycji internet i telefon – jestem w stanie zarabiać i w dosyć szybki sposób odbudować swoje imperium… a Ty? Ty nie musisz mieć kapitału i nie musisz mieć zdolności kredytowej, a możesz zostać rentierem. Jak to zrobić? Musisz oczywiście zacząć. Jeśli nie wiesz jak zacząć – z chęcią porozmawiam z Tobą na ten temat i podsunę Ci kilka pomysłów.

Na tę chwilę mam dla Ciebie gotowe aż TRZY rozwiązania:

1

Jeśli nie masz ani zdolności kredytowej, ani żadnych środków podpowiem ci czym się zająć, jaką pracę stałą lub dodatkową rozpocząć, która będzie Cię satysfakcjonować i dzięki której będziesz zarabiał, a z czasem odłożysz 30 tys na inwestycję i uzyskasz zdolność kredytową potrzebną na start.

2

Jeśli masz zdolność kredytową, ale nie masz 30 tys. zł potrzebnych na start aby zacząć inwestować w nieruchomości, podpowiem Ci skąd i jak pozyskać kapitał tak abyś mógł zacząć swoją przygodę z inwestowaniem w nieruchomości i wejść na drogę dowolności finansowej.

3

Jeśli nie posiadasz zdolności, kredytowej ale masz fundusze aby skorzystać z 5-godzinnego Coachingu ze mną, mam dla Ciebie gotowy pomysł na współpracę. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z filmem ze szkolenia, który wyjaśnia jak zacząć nie mając zdolności kredytowej.

1. Nawiązujesz ze mną współpracę.
2. Przechodzisz krótkie 5 godzinne szkolenie typu 5-godzinny COACHING
3. Ruszasz w teren i znajdujesz perełki w swojej okolicy.
4. Wspólnie je przeanalizujemy.
5. Kontaktuję się z potencjalnym inwestorem, który dostrzega potencjał i inwestuje.
6. Sprzedający jest zadowolony, Inwestor jest zadowolony, a Ty zarabiasz!

Z każdej takiej nieruchomości, możesz zarobić od 5.000 zł do 20.000 zł i zacząć na serio przygodę z nieruchomościami, a przede wszystkim możesz w końcu rozpocząć swoją drogę w kierunku Niezależności FINANSOWEJ!

Posiadam dostęp do kilkunastu inwestorów, których obecne możliwości finansowe przekraczają 50 mln zł! A to, gdzie oni zainwestują, zależy od oferty jaką w danej chwili otrzymają. Być może będzie to Twoja wyszukana oferta. (Ponadto z uczestników Warsztatów tworzę Fundusz Inwestorski, którego środki także będą inwestowane w ciekawe nieruchomości … pula na styczeń 2015 r. przekracza 1 mln zł. Możesz się przyłączyć.)

Możesz być bez pracy, możesz być bez pieniędzy, możesz być bankrutem, możesz dopiero co zaczynać, możesz być na etacie, który na za wiele nie pozwala, możesz marzyć o wspaniałej przyszłości, może nigdy nawet o tym nie marzyłeś … dzisiaj musisz wykazać się tylko:

  • chęciami do pracy, nauki i zarabiania
  • umiejętnością organizacji
  • umiejętnościami negocjacji
  • umiejętnościami handlowymi
  • umiejętnością zdobywania zaufania

ale także:

  • pracowitością
  • uczciwością
  • odwagą

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale z wymienionych powyżej 8 warunków – 5 z nich jest do wyuczenia, i właśnie w tym mogę Ci pomóc. Niestety pracowitość, odwaga i uczciwość, to cechy osobowości, nad którymi można pracować, ale ciężko je zmienić. Mam jednak nadzieję, że dasz radę.

Co teraz?

Teraz wykaż się umiejętnością organizacji i zacznij współpracę ze mną.
Życzę powodzenia!