WO2Kim jestem?

 Poprowadzę Cię za rękę przez cały proces inwestycyjny 

 Nie musisz nic wiedzieć o nieruchomościach by zacząć w nie inwestować. Nie musisz znać reguł rynku by korzystnie inwestować i szybko zarobić pieniądze. Wydaje się niemożliwe? A jednak.

 Inwestowanie w nieruchomości daje wolność wyboru, jest kluczem do osiągnięcia sukcesu także w innych dziedzinach. Może być głównym lub dodatkowym źródłem utrzymania. Pierwszy krok jest zawsze najtrudniejszy ale gdy masz pomocną dłoń, autorytet, który przeprowadzi Cię przez zawiłości procesu wyszukania, kupna, remontu aż po sprzedaż lub wynajem możesz poczuć się pewnie. Pewność to podstawa sukcesu.

Łatwo inwestować, zobacz jakie to proste

Inwestowanie nie wymaga posiadania specjalistycznej wiedzy. Możesz zacząć inwestować już dziś. Jak to zrobić?

 1. Pierwszym krokiem jest chęć. Jeśli jesteś gotowy zacząć myśleć o swojej przyszłości i związać ją z nieruchomościami możesz stać się rentierem.
 2. Drugim krokiem jest poznanie tajników rynku i procesu inwestycyjnego. Czy jest to trudne? Zawsze możesz samodzielnie próbować, choć jest to mozolne zadanie.

Skróć drogę do sukcesu

Wyobraź sobie, że zdobycie wiedzy i doświadczenia nie wymaga od Ciebie poświecenia lat nauki na błędach. Przyjemna perspektywa?

 • Zacznij korzystać z wiedzy kogoś kto ma doświadczenie, poprowadzi Cię za rękę od pierwszego dnia aż do finalnej transakcji sprzedaży. Poczuj się pewniej!
 • Poświęcając swój czas na spotkanie z ekspertem uczysz się w praktyce jak powinieneś postępować, na co zwracać uwagę. Testujesz bezpiecznie swoje pomysły bo zawsze czuwa nad Tobą oko i pomocna dłoń, która zweryfikuje Twoje wybory, nie narażając Cię na porażkę. Warto się uczyć od kogoś takiego. Jeśli jesteś zdecydowany zmienić coś w swoim życiu, zacząć przygodę z inwestowaniem w nieruchomości czekam na Ciebie. Chcesz osiągnąć sukces korzystając z wiedzy doświadczonego inwestora? Jeśli tak, oto kilka powodów dlaczego warto zacząć naukę ze mną już teraz?

Dlaczego warto uczyć się ode mnie?

 • Jestem praktykiem. Zajmuję się inwestowaniem w rynek nieruchomości od 10 lat. Obserwowałem jego zmiany, uczyłem się na swoich błędach, inwestując praktycznie, nie robiąc symulacji.
 • Od 20 lat jestem przedsiębiorcą. Dzięki różnorodności zadań zyskałem doświadczenie na wielu polach, które Ty możesz wykorzystać.
 • Jestem właścicielem firmy Go3.pl, niezmiennie działającej i przynoszącej zyski do tej pory, z kapitałem zakładowym wynoszącym 6 milionów złotych.
 • Od 4 lat jestem w Zarządzie Wspólnoty lokali komercyjnych zarządzając nieruchomościami o wartości ponad 60 mln zł. To daje mi szansę na spotkanie się z różnymi problemami i kwestiami dotyczącymi zarządzaniem nieruchomościami. Pomogę Ci rozwiązać wszelkie problemy związane z inwestycjami.
 • To co najważniejsze: sam od 2014 roku osiągnąłem wolność finansową i zamieszkałem we Włoszech. Spędziłem tam ostatnie 2 lata mieszkając nad Adriatykiem, ciesząc się życiem i odpoczywając. 
  Działam także na innych polach:

– www.benton.pl projekt przygotowany dla uczestników wiwn.pl, mający na celu pomoc w inwestowaniu w nieruchomości
– www.skleprentiera.pl sklep, dzięki któremu poszerzysz swoją wiedzę z dziedziny nieruchomości, coachingu, psychologii biznesu,

● W publikacji pt: “Zarabiaj na nieruchomościach” przekazuję dużo praktycznej wiedzy jak rozpocząć przygodę z nieruchomościami, opisując porady ale także swoje doświadczenia

● Stworzyłem symulator inwestowania w nieruchomości, grę pt: ”Rentier”, która nauczy Cię mechanizmów inwestowania w nieruchomości. Każdy może w nią zagrać i przekonać się jak proste jest inwestowanie!

● Nauczam i doradzam prowadząc specjalnie przygotowane Warsztaty Inwestowania W Nieruchomości, gdzie omawiam konkretne przykłady nieruchomości, uczę jak wybierać, kupować, remontować, inwestować. Cała wiedza o rynku nieruchomości w pigułce znajdziesz podobną ofertę?

Dlaczego ta szansa nie powinna Cię ominąć?

 1. Czas, który poświęcisz na spotkanie ze mną zaprocentuje bardzo szybko w postaci udanych inwestycji.
 2. Pierwszy sukces pomoże Ci uzyskać pewność, że możesz realizować się na szerszym polu.
 3. Będziesz mógł bezpiecznie poruszać się w świecie nieruchomości, zapewnisz alternatywne źródło dochodu dla siebie a w przyszłości dla swoich dzieci. Sukces jest w zasięgu Twoich możliwości krok po kroku wspólnie go osiągniemy. Poprowadzę Cię za rękę przez cały proces inwestycyjny. Zacznijmy już dziś porozmawiajmy o Twoich Celach!

 

 

Posłuchaj także nagranego ze mną wywiadu: http://zarabiajnanieruchomosciach.pl/wywiad2/  oraz koniecznie zobacz Najskuteczniejszą Strategię Inwestowania W Nieruchomości: https://youtu.be/fjKQzSGdyZ

 

pozdrawiam

Wojciech Orzechowski

 Przyłącz się do nas na facebooku aby być na bieżąco informowanym o ciekawych artykułach