Kim jestem?

Poprowadzę Cię za rękę przez cały proces inwestycyjny

Nie musisz nic wiedzieć o nieruchomościach by zacząć w nie inwestować. Nie musisz znać reguł rynku, by korzystnie inwestować i szybko zarobić pieniądze. Wydaje Ci się to niemożliwe? A jednak. Inwestowanie w nieruchomości daje wolność wyboru, jest kluczem do osiągnięcia sukcesu, także w innych dziedzinach. Może być głównym lub dodatkowym źródłem utrzymania.

Pierwszy krok jest zawsze najtrudniejszy, ale gdy masz pomocną dłoń – autorytet, który przeprowadzi Cię przez zawiłości procesu wyszukania, kupna, remontu nieruchomości aż po jej sprzedaż lub wynajem, możesz poczuć się pewnie.

Pewność to podstawa sukcesu.

Wojciech Orzechowski

NAJBLIŻSZY WEBINAR

6 czerwca 2019 godz. 20:00

Zarabianie na nieruchomościach. „Najskuteczniejsza Strategia Inwestowania w Nieruchomości.” – Jak osiągnąć regularny przychód pasywny.

Startujemy za:
 • 00 dni
 • 00 godz.
 • 00 min.
 • 00 sek.

ŁATWO INWESTOWAĆ, ZOBACZ JAKIE TO PROSTE

Inwestowanie nie wymaga posiadania specjalistycznej wiedzy. Możesz zacząć inwestować już dziś. Jak to zrobić?

 1. Pierwszym krokiem jest chęć. Jeśli jesteś gotowy zacząć myśleć o swojej przyszłości i związać ją z nieruchomościami, możesz stać się rentierem.
 2. Drugim krokiem jest poznanie tajników rynku i procesu inwestycyjnego. Czy jest to trudne? Zawsze możesz samodzielnie próbować, choć jest to mozolne zadanie.

SKRÓĆ DROGĘ DO SUKCESU.

Wyobraź sobie, że zdobycie wiedzy i doświadczenia nie wymaga od Ciebie poświecenia lat nauki na błędach. Przyjemna perspektywa?

 • Zacznij korzystać z wiedzy kogoś, kto ma doświadczenie, poprowadzi Cię za rękę od pierwszego dnia, aż do finalnej transakcji sprzedaży. Poczuj się pewniej!
 • Poświęcając swój czas na spotkanie z ekspertem uczysz się w praktyce, jak powinieneś postępować i na co zwracać uwagę. Testujesz bezpiecznie swoje pomysły, bo zawsze czuwa nad Tobą oko i pomocna dłoń eksperta, który zweryfikuje Twoje wybory, nie narażając Cię na porażkę. Warto się uczyć od kogoś takiego. Jeśli jesteś zdecydowany zmienić coś w swoim życiu, zacząć przygodę z inwestowaniem w nieruchomości, czekam na Ciebie. Chcesz osiągnąć sukces korzystając z wiedzy doświadczonego inwestora? Jeśli tak, oto kilka powodów, dla których warto zacząć naukę ze mną już TERAZ.

DLACZEGO WARTO UCZYĆ SIĘ ODE MNIE?

 • Jestem praktykiem. Zajmuję się inwestowaniem w rynek nieruchomości od 10 lat. Obserwowałem jego zmiany, uczyłem się na swoich błędach, inwestując praktycznie, a nie robiąc symulacji.
 • Od 20 lat jestem przedsiębiorcą. Dzięki różnorodności zadań, zyskałem doświadczenie na wielu polach, które Ty możesz wykorzystać.
 • Jestem właścicielem firmy Go3.pl, niezmiennie działającej i przynoszącej zyski do tej pory, z kapitałem zakładowym wynoszącym 6 milionów złotych.
 • Od 4 lat jestem w Zarządzie Wspólnoty lokali komercyjnych zarządzając nieruchomościami o wartości ponad 60 milionów zł. To daje mi szansę na spotkanie się z różnymi problemami i kwestiami dotyczącymi zarządzaniem nieruchomościami. Pomogę Ci rozwiązać wszelkie problemy związane z inwestycjami.
 • To co najważniejsze: sam w 2014 roku osiągnąłem wolność finansową i zamieszkałem we Włoszech. Spędziłem tam 2 lata mieszkając nad Adriatykiem, ciesząc się życiem i odpoczywając.

Działam także na innych polach:

www.benton.pl projekt przygotowany dla Uczestników WIWN®, mający na celu pomoc w inwestowaniu w nieruchomości
www.skleprentiera.pl sklep, dzięki któremu poszerzysz swoją wiedzę z dziedziny nieruchomości, coachingu i psychologii biznesu

 • W książce “Zarabiaj na nieruchomościach” przekazuję dużo praktycznej wiedzy, jak rozpocząć przygodę z nieruchomościami, opisując swoje doświadczenia
 • Stworzyłem Symulator Inwestowania w Nieruchomości, grę pt: ”RENTIER®”, która nauczy Cię mechanizmów inwestowania w nieruchomości. Każdy może w nią zagrać i przekonać się jak proste jest inwestowanie!
 • Nauczam i doradzam prowadząc specjalnie przygotowane Warsztaty Inwestowania W Nieruchomości®. Omawiam konkretne przykłady nieruchomości, uczę jak wybierać, kupować, remontować i sprzedawać/wynajmować. Cała wiedza o rynku nieruchomości w pigułce! Znajdziesz podobną ofertę?

DLACZEGO TA SZANSA NIE POWINNA CIĘ OMINĄĆ?

 1. Czas, który poświęcisz na spotkanie ze mną zaprocentuje bardzo szybko w postaci udanych inwestycji.
 2. Pierwszy sukces pomoże Ci uzyskać pewność, że możesz realizować się na szerszym polu.
 3. Będziesz mógł bezpiecznie poruszać się w świecie Nieruchomości, zapewnisz alternatywne źródło dochodu dla siebie, a w przyszłości dla swoich dzieci. Sukces jest w zasięgu Twoich możliwości. Krok po kroku wspólnie go osiągniemy. Poprowadzę Cię za rękę przez cały proces inwestycyjny. Zacznijmy już dziś – porozmawiajmy o Twoich Celach!

Zobacz też:

Zarabiaj na nieruchomościach – wystąpienie Wojtka Orzechowskiego w programie Dzień Dobry TVN z dnia 6 grudnia.
YouTube.

Moje wystąpienie jako eksperta do spraw nieruchomości, twórcy Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości, podczas największego kongresu inwestycyjnego w Europie środkowo-wschodniej Expo FxCuffs w Krakowie, w którym wzięło udział ok. 3000 osób! Tematem wykładu jest Najskuteczniejsza Strategia Inwestowania w Nieruchomości – dlaczego Inwestorzy rynków finansowych powinni zainteresować się nieruchomościami.

https://youtu.be/rRcTwqMBa3Y

Maraton WIWN.pl® Dogrywka – Powitanie

https://youtu.be/3uUKhu9EOCk

polsat

Moje wystąpienie w programie Biznes Informacje na kanale Polsat News. Rozmawialiśmy o obecnej sytuacji na rynku nieruchomości.

https://pl-pl.facebook.com/warsztaty.inwestowania/videos/1425894507499800/

czworka

W poniedziałek 19.06.2017 r. miałem przyjemność wziąć udział w rozmowie na antenie radiowej Czwórki. Rozmawialiśmy na temat mojej historii biznesowej, o tym jak zbankrutowałem, jak wychodziłem na prostą, ale także o tym, czym obecnie się zajmuję, czyli o nieruchomościach. Całą audycję już teraz możesz odsłuchać na moim blogu oraz kanale YouTube.

http://zarabiajnanieruchomosciach.pl/wywiad-z-wojtkiem-orzechowskim-w-polskim-radiu-czworka/

strategie-inwestycyjne

Miałem przyjemność wziąć udział w wywiadzie zorganizowanym przez Martę z bloga: RuszamyNieruchomosci.pl – zachęcam do wysłuchania wywiadu i przeczytania tego, co przygotowała Marta.

http://zarabiajnanieruchomosciach.pl/wywiad2/