- Warsztaty Inwestowania w Nieruchomości

Kim jestem?

Poprowadzę Cię przez cały proces inwestycyjny

Nie musisz nic wiedzieć o nieruchomościach by zacząć w nie inwestować. Nie musisz znać reguł rynku, by korzystnie inwestować i szybko zarobić pieniądze. Wydaje Ci się to niemożliwe? A jednak. Inwestowanie w nieruchomości daje wolność wyboru, jest kluczem do osiągnięcia sukcesu, także w innych dziedzinach. Może być głównym lub dodatkowym źródłem utrzymania.

Pierwszy krok jest zawsze najtrudniejszy, ale gdy masz pomocną dłoń – autorytet, który przeprowadzi Cię przez zawiłości procesu wyszukania, kupna, remontu nieruchomości aż po jej sprzedaż lub wynajem, możesz poczuć się pewnie.

Pewność to podstawa sukcesu.

Wojciech Orzechowski

ŁATWO INWESTOWAĆ, ZOBACZ JAKIE TO PROSTE

Inwestowanie nie wymaga posiadania specjalistycznej wiedzy. Możesz zacząć inwestować już dziś. Jak to zrobić?

 1. Pierwszym krokiem jest chęć. Jeśli jesteś gotowy zacząć myśleć o swojej przyszłości i związać ją z nieruchomościami, możesz stać się rentierem.
 2. Drugim krokiem jest poznanie tajników rynku i procesu inwestycyjnego. Czy jest to trudne? Zawsze możesz samodzielnie próbować, choć jest to mozolne zadanie.

SKRÓĆ DROGĘ DO SUKCESU.

Wyobraź sobie, że zdobycie wiedzy i doświadczenia nie wymaga od Ciebie poświecenia lat nauki na błędach. Przyjemna perspektywa?

 • Zacznij korzystać z wiedzy kogoś, kto ma doświadczenie, poprowadzi Cię za rękę od pierwszego dnia, aż do finalnej transakcji sprzedaży. Poczuj się pewniej!
 • Poświęcając swój czas na spotkanie z ekspertem uczysz się w praktyce, jak powinieneś postępować i na co zwracać uwagę. Testujesz bezpiecznie swoje pomysły, bo zawsze czuwa nad Tobą oko i pomocna dłoń eksperta, który zweryfikuje Twoje wybory, nie narażając Cię na porażkę. Warto się uczyć od kogoś takiego. Jeśli jesteś zdecydowany zmienić coś w swoim życiu, zacząć przygodę z inwestowaniem w nieruchomości, czekam na Ciebie. Chcesz osiągnąć sukces korzystając z wiedzy doświadczonego inwestora? Jeśli tak, oto kilka powodów, dla których warto zacząć naukę ze mną już TERAZ.

DLACZEGO WARTO UCZYĆ SIĘ ODE MNIE?

 • Jestem praktykiem. Zajmuję się inwestowaniem w rynek nieruchomości od 10 lat. Obserwowałem jego zmiany, uczyłem się na swoich błędach, inwestując praktycznie, a nie robiąc symulacji.
 • Od 20 lat jestem przedsiębiorcą. Dzięki różnorodności zadań, zyskałem doświadczenie na wielu polach, które Ty możesz wykorzystać.
 • Jestem właścicielem firmy Go3.pl, niezmiennie działającej i przynoszącej zyski do tej pory, z kapitałem zakładowym wynoszącym 6 milionów złotych.
 • Od 4 lat jestem w Zarządzie Wspólnoty lokali komercyjnych zarządzając nieruchomościami o wartości ponad 60 milionów zł. To daje mi szansę na spotkanie się z różnymi problemami i kwestiami dotyczącymi zarządzaniem nieruchomościami. Pomogę Ci rozwiązać wszelkie problemy związane z inwestycjami.
 • To co najważniejsze: sam w 2014 roku osiągnąłem wolność finansową i zamieszkałem we Włoszech. Spędziłem tam 2 lata mieszkając nad Adriatykiem, ciesząc się życiem i odpoczywając.

Działam także na innych polach:

www.benton.pl projekt przygotowany dla Uczestników WIWN®, mający na celu pomoc w inwestowaniu w nieruchomości
www.skleprentiera.pl sklep, dzięki któremu poszerzysz swoją wiedzę z dziedziny nieruchomości, coachingu i psychologii biznesu

 • W książce “Zarabiaj na nieruchomościach” przekazuję dużo praktycznej wiedzy, jak rozpocząć przygodę z nieruchomościami, opisując swoje doświadczenia
 • Stworzyłem Symulator Inwestowania w Nieruchomości, grę pt: ”RENTIER®”, która nauczy Cię mechanizmów inwestowania w nieruchomości. Każdy może w nią zagrać i przekonać się jak proste jest inwestowanie!
 • Nauczam i doradzam prowadząc specjalnie przygotowane Warsztaty Inwestowania W Nieruchomości®. Omawiam konkretne przykłady nieruchomości, uczę jak wybierać, kupować, remontować i sprzedawać/wynajmować. Cała wiedza o rynku nieruchomości w pigułce! Znajdziesz podobną ofertę?

DLACZEGO TA SZANSA NIE POWINNA CIĘ OMINĄĆ?

 1. Czas, który poświęcisz na spotkanie ze mną zaprocentuje bardzo szybko w postaci udanych inwestycji.
 2. Pierwszy sukces pomoże Ci uzyskać pewność, że możesz realizować się na szerszym polu.
 3. Będziesz mógł bezpiecznie poruszać się w świecie Nieruchomości, zapewnisz alternatywne źródło dochodu dla siebie, a w przyszłości dla swoich dzieci. Sukces jest w zasięgu Twoich możliwości. Krok po kroku wspólnie go osiągniemy. Poprowadzę Cię za rękę przez cały proces inwestycyjny. Zacznijmy już dziś – porozmawiajmy o Twoich Celach!

Zobacz też:

Zarabiaj na nieruchomościach – wystąpienie Wojtka Orzechowskiego w programie Dzień Dobry TVN z dnia 6 grudnia.
YouTube.

Moje wystąpienie jako eksperta do spraw nieruchomości, twórcy Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości, podczas największego kongresu inwestycyjnego w Europie środkowo-wschodniej Expo FxCuffs w Krakowie, w którym wzięło udział ok. 3000 osób! Tematem wykładu jest Najskuteczniejsza Strategia Inwestowania w Nieruchomości – dlaczego Inwestorzy rynków finansowych powinni zainteresować się nieruchomościami.

https://youtu.be/rRcTwqMBa3Y

Maraton WIWN.pl® Dogrywka – Powitanie

https://youtu.be/3uUKhu9EOCk

polsat

Moje wystąpienie w programie Biznes Informacje na kanale Polsat News. Rozmawialiśmy o obecnej sytuacji na rynku nieruchomości.

https://pl-pl.facebook.com/warsztaty.inwestowania/videos/1425894507499800/

czworka

W poniedziałek 19.06.2017 r. miałem przyjemność wziąć udział w rozmowie na antenie radiowej Czwórki. Rozmawialiśmy na temat mojej historii biznesowej, o tym jak zbankrutowałem, jak wychodziłem na prostą, ale także o tym, czym obecnie się zajmuję, czyli o nieruchomościach. Całą audycję już teraz możesz odsłuchać na moim blogu oraz kanale YouTube.

http://zarabiajnanieruchomosciach.pl/wywiad-z-wojtkiem-orzechowskim-w-polskim-radiu-czworka/

strategie-inwestycyjne

Miałem przyjemność wziąć udział w wywiadzie zorganizowanym przez Martę z bloga: RuszamyNieruchomosci.pl – zachęcam do wysłuchania wywiadu i przeczytania tego, co przygotowała Marta.

http://zarabiajnanieruchomosciach.pl/wywiad2/